dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł94 m² 10 160,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne mieszkanie, bardzo dobry rozkład pomieszczeń. Jasne, rozkładowe. W dobrze skomunikowanej okolicy, niedaleko od centrum miasta. W pobliżu Tor Stegny, korty tenisowe, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 208 000 zł95 m² 12 715,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

* zakup bezpośrednio od dewelopera * i podatku pcc Przewidywany termin oddania inwestycji 12.2019 Apartament na Dolnym Mokotowie dla bardzo wymagających! Bardzo wysoki standard i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

426 452 zł82 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***kup od dewelopera*** bez prowizji i pcc atuty lokalizacji I inwestycji: -5 minut do autobusu 345,145 -15 minut do II linii metra na Zacisze -27 minut do Dworca Wileńskiego -w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oksywie

Gdynia,pomorskie

379 000 zł49 m² 7 742,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

System smarthome! Pakiet antysmogowy! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Inwestycja: teren zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych, parkingów i chodników, place zabaw, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

246 330 zł48 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 48,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Łódź,łódzkie

291 000 zł52 m² 5 574,71 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkania zlokalizowane w Łodzi w zielonej części Śródmieścia. Wygodna komunikacja miejska Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oznacza wygodny dojazd do pracy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł35 m² 6 429 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie salon + aneks kuchenny 18m sypialnia 10m łazienka 4,m3 hall 3m Nowe osiedle kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł31 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Już w sprzedaży! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

258 900 zł39 m² 6 638,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie na Białołęce. Lokal znajduje się w kameralnym dwu piętrowym budynku. *wysoki standard wykończenia *media miejskie + kotłownia *piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Opoczno,łódzkie

279 943 zł56 m² 4 998,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim w City Residence*** szukasz mieszkania? możesz już teraz kupić długo oczekiwane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

172 000 zł48 m² 3 621,05 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atut: jedno mieszkanie na pietrze! 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie do wprowadzenia 47,50m 2 ,9/9 piętro, brak balkonu, co i woda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

234 900 zł34 m² 6 896,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% Prowizji 0% pcc Bezpośrednio od dewelopera, na sprzedaż lokale w ścisłym centrum Łodzi- ul. Piotrkowska. Inwestycja unikatowa na łódzkim rynku nieruchomości. Łączy w sobie wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

606 190 zł56 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Widok na zabytkowy Pałac. Inwestycja składa się z 3 budynków (2 nowe oraz 1 zrewitalizowany pałac) na zamkniętym terenie z własnym parkiem! bez pcc, bez dodatkowych kosztów! Opiekun Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

293 779 zł49 m² 6 025 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 ,76 m 2 w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

432 000 zł57 m² 7 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pcc i prowizji - kup bezpośrednio od dewelopera Prezentuję Państwu mieszkanie w zielonym sąsiedztwie Mokotowa. Małe kameralne osiedle w niskiej zabudowie dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej

Myszków,śląskie

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na II piętrze o powierzchni 50 m2 w Myszkowie. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Myszkowie na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytyk

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł37 m² 10 026,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, o funkcjonalnym rozkładzie. Składa sie ono z dwóch pokoi 16 metrowego i ponad 7 metrowego, kwadratowej kuchni o powierzchni ok 5,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł36 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Na ścianach gładzie, podłogi drewno, jasne i przestronne. mieszkanie jest jasne, przestronne i czyste. Blok z cegły, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

352 000 zł59 m² 5 966,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe, z aneksem kuchennym, o powierzchni 59 m ,3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2009 roku w Ząbkach. Mieszkanie posiada duży balkon w nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

380 000 zł35 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg apartamenty sprzedaż. Przedmiotem sprzedaży jest piękny apartament w centrum Kołobrzegu o powierzchniach powyżej 50 m z Mieszkanie składa się z kuchni, salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

759 400 zł84 m² 8 986,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Małomice

Lubin,dolnośląskie

243 142 zł58 m² 4 170,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje pow. 58,30 m 2 Z dużym tarasem i garderobą położone na I piętrze w nowopowstającym, ekskluzywnym budynku w Lubinie przy u. Małomickiej. Bezczynszowe , co własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Bytom,śląskie

105 000 zł47 m² 2 234,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Bytom Stroszek ul. Łokietka. W bliskiej odległości Park Krajobrazowy Segiet, liczne punkty handlowe, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł58 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gorąco Polecam! rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnej okolicy. Cena 385 000 tys. Opiekun Oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl Budynek Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

259 000 zł46 m² 5 630 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m2 składa się z trzech oddzielnych pokoi o powierzchni - 14,21 m2 z balkonem , 8,75 m2 i 5,84 m2, przedpokoju o pow. 7,40m2, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł68 m² 4 698,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane! Do sprzedaży mieszkanie w nowym budownictwie o pow. Użytkowej 67.90m. Składa się z: -salonu z wydzieloną jadalnią -kuchni półotwartej na jadalnią -2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł77 m² 8 896,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Widne, bogato przeszklone i przestronne mieszkanie 77 mkw, na 1 piętrze, na Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym z ochroną, do lokalu przynależny miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

114 500 zł30 m² 3 754,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Z umeblowaniem widocznym na zdjęciach! super cena! 30,50 m 2 , 1-pokój, 9/9 piętro, spółdzielcze-własnościowe, okna pcv, blok po termomodernizacji, brak balkonu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł38 m² 4 155,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas! Sprzedam atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Piaskowej Góry. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielonka

Zielonka,mazowieckie

315 000 zł48 m² 6 632 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży atrakcyjne, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,50 m2 położone na ogrodzonym osiedlu w Zielonce. Lokal składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

245 000 zł46 m² 5 326 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2 pokojowe mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim do remontu. Kuchnia widna, oddzielna zabudowana. W pokojach na podłodze panele. Piony wymienione. Budynek w trakcie termoizolacji. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

75 000 zł41 m² 1 829,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie w kamienicy o powierzchni 41 m2, położone na 1p/2p w Zawierciu, okolice ul. Polskiej. Mieszkanie własnościowe składa się z dwóch pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

245 000 zł48 m² 5 073,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam do sprzedaży atrakcyjne, trzypokojowe mieszkaniegłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

274 000 zł51 m² 5 372,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 51m2 na bydgoskim osiedlu Bielawy. W najbliższej okolicy na osiedlu Bielawy znajduje się : Szpital Uniwersytecki im. A Jurasza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

246 000 zł33 m² 7 525,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

5 min do morza! 10 min do centrum! Idealne pod inwestycje! Zamiast jedno w Warszawie, kup dwa nad morzem! System smarthome! Pakiet antysmogowy! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Inwestycja: teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

787 800 zł79 m² 9 972,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szembeka

Warszawa,mazowieckie

396 219 zł43 m² 9 290,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rynek pierwotny, od dewelopera*** bez dodatkowych kosztów prowizji i pcc Świetnie skomunikowana inwestycja na Pradze-Południe atuty: -4 pietra tylko, niska zabudowa -3 min do linii tramwajowej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł55 m² 7 091 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż Maślice ul. Pasłęcka! Mieszkanie położone na parterze dwukondygnacyjnego budynku o powierzchni 55m2 składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

398 762 zł81 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne dwustronne mieszkanie! Lokalizacja: 5 minut do lasu 350 metrów przedszkole,szkoła 5 min przystanki autobusowe: w promieniu 300 m sklep spożywczy, kawiarnie, restauracje, przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

157 900 zł19 m² 8 228,24 zł/m²