dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł66 m² 3 257,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 2 pietrze w 4- piętrowym bloku, w świetnej-nowszej lokalizacji Podzamcza. Mieszkanie rozkładowe (kuchnia otwarta na salon), dwustronny, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

164 000 zł40 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kamienica posiada bardzo ekonomiczną kotłownię centralnego ogrzewania ( za centralne ogrzewanie w tym mieszkaniu koszty są ok 40 zł/ miesięcznie) Wysokość mieszkania ok 3.5 m umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne, nowe mieszkanie na prestiżowej inwestycji - promenady wrocławskie Na sprzedaż wyjątkowe, nowo oddane, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 mkw. Zlokalizowane na prestiżowym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

254 000 zł33 m² 7 696,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Słonecznym w Krakowie. Mieszkanie położone na parterze składające się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

207 000 zł44 m² 4 704,55 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustroń Mieszkanie do remontu 44 m2 z balkonem i niesamowitym widokiem. salon z balkonem , sypialnia, kuchnia , łazienka , przedpokój. Wolne od zaraz , zapraszamy Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

296 100 zł52 m² 5 674,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena specjalna tylko z nami Stylowe osiedle w centrum Łodzi. Obecnie w sprzedaży III etap inwestycji, w którym powstaną 4 budynki 6-piętrowe. Znajdzie się w nich 336.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

159 000 zł46 m² 3 456,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! świetne mieszkanie - W stanie do wejścia - pilna sprzedaż! 2 niezależne pokoje - balkon - dwustronne - kuchnia W kwadrat Biuro Nieruchomości "meritum" ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł65 m² 8 413,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rabat 55tyś. Bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji Rozkładowe 4 pokoje na 65 mkw z możliwością powiększenia salonu. Bardzo dobrze skomunikowana okolica, blisko Galerii Mokotów. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

255 000 zł52 m² 4 857 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: - ustawnego przedpokoju (na podłodze gres) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Migdałowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł82 m² 5 481,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest własnościowe mieszkanie z kw o powierzchni 82.10 m2 znajdujące sie w bloku z 2001 roku. Funkcjonalny układ pomieszczeń, wprowadza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

736 488 zł91 m² 8 094,16 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna promocja z wysokim rabatem aż 74 381 zł. Poprzednia cena: 810 868 zł Nowa cena: 736 488 zł promocja tylko do 3 sierpnia. Kup i odbierz klucze już w IV kw. 2019 roku. **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Włochy

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł64 m² 6 859 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania dla Rodziny Mieszkanie 3 lub nawet 4 pokoje z Balkonem Widną kuchnię można zaaranżować na mały pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

444 600 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon Polecane, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 19,31m2 - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

225 525 zł39 m² 5 820 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena specjalna tylko z nami, przyjdź i przekonaj się sam Stylowe osiedle w centrum Łodzi. Obecnie w sprzedaży III etap inwestycji, w którym powstaną 4 budynki 6-piętrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biała Wschód

Bielsko-Biała,śląskie

182 900 zł37 m² 4 997 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości baza ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 36,6 m2, znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku na os. Słonecznym. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

621 417 zł57 m² 10 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna promocja. Podpisz umowę rezerwacyjną do 03 sierpnia (sobota) i otrzymaj 2 miejsca postojowe w hali garażowej gratis. Bądź pierwszy! Kup i odbierz klucze już w IV kw. 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

316 000 zł37 m² 8 575,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania: dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2008 roku przy Alejach 29 Listopada. Idealna lokalizacja blisko Uniwersytet Rolniczy. Mieszkanie, położone jest na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

245 000 zł31 m² 7 903 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jednopokojowe 31m2 na wysokim parterze w bloku przy Placu Centralnym. W skład mieszkania o powierzchni 30,85 m wchodzą:Pokój,Kuchnia ( oddzielna ) ,przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

477 930 zł54 m² 8 852,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w inwestycji. Kup dziś i odbierz klucze już w 09/2019 roku. Przyjdź do biura sprzedaży, wybierz najciekawszy układ mieszkania i otrzymaj wysoki rabat. Ostatnie dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł43 m² 6 627,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w bloku z windą. Idealne dla inwestora - możliwość stworzenia 3 pokoi w pełnym rozkładzie! 2 przystanki do Uniwersytetu Ekonomicznego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł54 m² 18 104,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy samym Polu Mokotowskim wykończone w wysokim standardzie Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2008r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł98 m² 5 193,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Duże inwestycyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Polesie

Łódź,łódzkie

322 396 zł56 m² 5 861,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cena już po rabacie Stylowe osiedle w centrum Łodzi. Obecnie w sprzedaży III etap inwestycji, w którym powstaną 4 budynki 6-piętrowe. Znajdzie się w nich 336 komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

597 629 zł72 m² 8 287,74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Umów się na spotkanie, wybierz najkorzystniejszy układ mieszkania i otrzymaj wysoki rabat. Ostatnie dni na uzyskanie rabatu. Promocja ograniczona w czasie. ** Wyjątkowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

523 310 zł59 m² 8 869,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

583 948 zł68 m² 8 529,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Promocja tylko do 3 sierpnia. Kup to mieszkanie z wyjątkowym rabatem aż -58 422 zł. Nowa cena: 583 948 zł ** Wyjątkowe mieszkania w doskonałym miejscu na Mokotowie. ** Idealne układy, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ptasie

Katowice,śląskie

750 000 zł112 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| lokalizacja : Katowice , oś. Ptasie Oferujemy do sprzedaży komfortowy apartament 112m z własnym ogródkiem( zagospodarowany ) oraz garażem.Apartament znajduje się w małym dwurodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

533 076 zł61 m² 8 720,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł73 m² 6 036,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Okazja! ostatni inteligentny apartament Z ogrodem I dwoma miejscami postojowymi pogodno II - bliski mierzyn - 72,72 m2 - 4 pokoje - kuchnia - łazienka - duży ogród 62m2 - 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chabrów

Opole,opolskie

265 000 zł48 m² 5 467,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,47 m2 położone na IV kondygnacji (III piętrze) w niskim budynku, w Opolu, dzielnica Chabrów. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

270 000 zł72 m² 3 769,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 - pokojowe na Jadwiżynie, 71,63 m 2! Rozkład pomieszczeń: salon -18 m2 Sypialnia - 11,63m 2 Sypialnia - 11,68 m 2 Sypialnia - 9,21m 2 Kuchnia - 9,60 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m 2 piętro w bloku bez windy Warszawa, ursynów, ul. Bokserska W obiekcie został wykonany generalny remont instalacje elektryczne wod-kan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

292 000 zł41 m² 7 121,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Znakomita lokalizacja, 100 m od Bramy Portowej, w pobliżu komunikacja miejska i wszystkie obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Dąbrowa Górnicza,śląskie

137 000 zł38 m² 3 624,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 ustawne pokoje z balkonem na 1 piętrze Posiadamy klucze *dąbrowa Górnicza Centrum ul. Paryska *powierzchnia 3 8

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielawska