dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolańska

Lesko,podkarpackie

649 000 zł95 m² 6 831,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania w Apartamentach nad Sanem w Bieszczadach > krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 2 apartamenty w stanie deweloperskim w Apartamentach nad Sanem usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

500 580 zł40 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie (41,20 m2) z balkonem (4,96m2), położone na czwartym piętrze budynku mieszkalnego w Gdyni, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 045 000 zł55 m² 18 873 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie w sercu inwestycji solar garden komfort, styl i świetna lokalizacja Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

480 000 zł31 m² 15 691,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie własnościowe (pełna własność) o powierzchni 30,59 m2 na Osiedlu Oświecenia w Krakowie. Budynek z 2006 roku, wspólnota mieszkaniowa czynsz ok. 600 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czarnieckiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

582 000 zł63 m² 9 219,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bez prowizji! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m zlokalizowane w spokojnej części Kołobrzegu na popularnym Osiedlu Ogrody, oddalone jedynie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

1 233 000 zł68 m² 18 132,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji to iq 2026 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł64 m² 8 052,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,45 m 2 , usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł75 m² 10 877,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

437 345 zł38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,03m2 z balkonem mieszczące się na parterze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zegadłowicza

Wadowice,małopolskie

699 856 zł91 m² 7 731,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowa okazja! Dwupoziomowy apartament w stylu angielskim o powierzchni 90,52 m , położony przy ul. Zegadłowicza w Wadowicach z dostępem do prywatnego basenu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł60 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w biurze nieruchomości Laroca - na sprzedaż - przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5m m2 zlokalizowane na osiedlu Rządz w bloku na 2 piętrze. O mieszkaniu : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

579 000 zł60 m² 9 715 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, które jest gotowe do wprowadzenia od zaraz? Ważna jest dla Ciebie estetyka wnętrza i wygoda życia codziennego? Zapraszam, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

458 744 zł52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbe

Ełk,warmińsko-mazurskie

650 000 zł65 m² 10 012,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,92m2 położone w nowoczesnej inwestycji Jeziorna Towers przy ul. św. M.M. Kolbego 3b. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

548 999 zł44 m² 12 591,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. |. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł61 m² 13 510,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Biotura dewelopera Budner Inwestycje. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

829 700 zł48 m² 17 249,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących balansu pomiędzy wielkomiejską dynamiką, a najwyższym standardem życia. Inwestycja zlokalizowana na Siekierkach to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Niepołomice,małopolskie

849 000 zł80 m² 10 625,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niepołomice trzypokojowe do wejścia z dużym ogrodem! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na parterze z bezpośrednim wejściem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolumba

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

595 000 zł39 m² 15 450,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klient Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 38,5 m2 na 2.piętrze w nowoczesnym apartamentowcu "Harmonia" nad morzem, w najbardziej znanym uzdrowiskowym kurorcie, w Kołobrzegu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Łódź,łódzkie

386 886 zł41 m² 9 517,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 2 pokoje na nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4 położonego na czwartym pietrze w bloku przy ul. Beskidzkiej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mroźna

Białystok,podlaskie

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witam serdecznie. Zapraszam, do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położnego przy ulicy Mroźnej 4b. Nieruchomość oddana w roku 2022 roku, o powierzchni 49,7 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 352 900 zł82 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

To oferta dla osób, które chcą mieć przestrzeń, światło i prywatność, a nie kolejny apartament nad morzem. Ten narożny penthouse to największy apartament na osiedlu Polanki, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sobolewo,podlaskie

370 000 zł63 m² 5 843,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy przystępne cenowo mieszkanie o powierzchni 63,32 m2 na drugim piętrze, dwupiętrowego bloku z wielkiej płyty przy ul. Henrykowskiej w Sobolewie, gm. Grabówka. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

829 000 zł68 m² 12 109,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Katowice | ul. Bytkowska - 4 pokoje gotowe do zamieszkania + miejsce postojowe w garażu podziemnym! To mieszkanie jest dla osób, które nie chcą remontów, czekania i niepewności. Wchodzisz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł76 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, bardzo przestronnego mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 76,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poprzeczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

565 000 zł72 m² 7 795,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To nie jest zwykłe mieszkanie. To miejsce, w którym zaczyna się dom. Wyobraź sobie sobotni poranek. Dzieci już nie siedzą przy ekranach wybiegają do własnego ogródka. Słychać śmiech, piłkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

609 000 zł60 m² 10 079,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,42 m2 , ( 64m2 po podłodze ), wraz z tarasem o powierzchni ok.15 m2 , oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Otwock,mazowieckie

581 145 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetna oferta na siedzibę firmy idealne na biura, gabinety lub usługi! Otwock, ul. Pułaskiego mieszkanie z ogródkiem w kameralnym budynku Przedstawiam atrakcyjną ofertę lokalu mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościerska

Kartuzy,pomorskie

630 000 zł91 m² 6 945,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 20.04.2026r. Idealne mieszkanie dla rodziny - przestrzeń, ogródek i niskie koszty Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 90 m w Kartuzach to idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

467 425 zł47 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Winorośli

Józefosław,mazowieckie

1 399 000 zł130 m² 10 794,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

1 399 000 zł | sprzedaż | 129,6 m2 | mieszkanie dwupoziomowe | józefosław | garaż | przytulny ogród Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 70 m2, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

598 901 zł51 m² 11 736,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł60 m² 6 677,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 59,75 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 859,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan nieruchomości i nie są wizualizacjami. Powierzchnia powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

370 000 zł32 m² 11 598,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie zlokalizowane w Lublinie przy ul. Leonarda na 7 piętrze. Mieszkanie o metrażu 31,9m2 składa się z: - sypialni - salonu - Aneksu kuchennego - łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

669 000 zł48 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam serdecznie do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego, kameralnego, urządzonego ze smakiem, nowego mieszkania na ulicy Wyżynnej w Rumi! Atuty nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

540 200 zł58 m² 9 352,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

349 000 zł58 m² 6 038,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 | 3 pokoje | 1 piętro | Błeszno | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.