dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam, na sprzedaż mieszkanie w idealnej lokalizacji nadającej się pod wynajem jak również dla rodziny. Okolice ulicy Wyszyńskiego więc blisko zarówno do Pasażu Grunwaldzkiego, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 000 zł62 m² 5 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Novator poleca Państwu mieszkanie m-5 po kapitalnym remoncie w poszukiwanej lokalizacji na wyżynach! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Koszutka

Katowice,śląskie

560 000 zł73 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu do sprzedania inwestycyjne mieszkanie sześciopokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Oferta skierowana dla inwestora! Wykończone w bardzo wysokim standardzie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

417 000 zł48 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz rozkładowego mieszkania w doskonałej a przede wszystkim spokojnej i cichej lokalizacji na Mokotowie, do którego będziesz z chęcią wracał to idealnie trafiłeś/aś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł94 m² 9 029,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Opis nieruchomości Przed Państwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

299 000 zł127 m² 2 354,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

0% prowizja 0% podatku Dom w cenie mieszkania Zielonka k/bydgoszczy Kameralne osiedle 42 nowych domów Miejscowość Zielonka k/bydgoszczy Dom w zabudowie bliźniaczej kompleksowo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

236 900 zł42 m² 5 640,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 wyżyny Zapraszamy do kupna mieszkania dwupokojowego na prestiżowej i bardzo pożądanej dzielnicy w Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 42mkw. Pełna własność. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

454 012 zł39 m² 11 529 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania W inwestycji na terenie dzielnicy podgórze! bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 27 do 60M2 Z tej inwestycji. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

145 000 zł33 m² 4 354 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Super Inwestycja Kawalerka. Mieszkanie 33,3m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Barwinek. Niski czynsz. Brak piecyka gazowego. Pełna własność. Dostępne od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wacława

Łódź,łódzkie

322 000 zł54 m² 5 962,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sezamkowa

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł76 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Klecina / super nieruchomość / balkon / spokojny rejon / Mieszkania składa się -z aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w super lokalizacji! Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze budynku apartamentowego z 2014 roku zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

356 000 zł46 m² 7 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, mieszkanie 2-pokojowe o ciekawym designie, położone na młodym, rozwijającym się osiedlu w dzielnicy Czuby-Węglinek. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

184 900 zł67 m² 2 746,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na Białym Kamieniu. Lokal składa się z trzech pokoi, otwartej kuchni na salon z oknem, łazienki, wc, pomieszczenia gospodarczego oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

322 646 zł55 m² 5 849,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na wschód i południe mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szarugi

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowy słoneczny apartament zlokalizowany na Wrocławskich Krzykach w budynku z 2014 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze niskiego budynku mieszkalnego trzy-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! - Błonie, ul. Korczaka! Mieszkanie 34 mkw, dwa pokoje ok 15/8 mkw, duża loggia, oddzielna kuchnia 5 mkw, łazienka razem z wc 3 mwk, 6 piętro, czynsz tylko 300zł! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow. 69 m2 z widną kuchnią dużym tarasem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 115M2 Z lokalem użytkowym 25M2 .JELENIA GÓRA. Cena 260000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł45 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie w wieżowcu na 9 piętrze M3 - 45 m2 na osiedlu bartodzieje/skrzetusko. Mieszkanie jest przytulne i ciepłe. Balkonik typu francuskiego. Atmosfera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Okole

Okole,kujawsko-pomorskie

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią 11m2 dodatkowym atutem jest to duża loggia 7m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w ok 100m od drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł58 m² 8 261,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na Dolnym Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej. Bardzo dobry dojazd do Centrum, dobrze rozwinięta komunikacja miejska. Mieszkanie rozkładowe, w skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Eleganckie nowocześnie wykończone 3 pok. mieszkanie w bloku (lata 1970/80) w bardzo dobrej lokalizacji: budynek zacisznie położony na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 000 zł29 m² 7 697,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: nieruchomość na oś. Bartodzieje. Okolica jest bezpieczna i spokojna. Przed budynkiem widok na ogródki działkowe i nowy plac zabaw. W pobliżu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł61 m² 4 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na parterze w zadbanym ,niskim 4-piętrowym bloku w dzielnicy Na Skarpie. Mieszkanie 61m2 w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

185 000 zł46 m² 4 022 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane na 4 piętrze 4 - piętrowego bloku przy ulicy Żeromskiego w Kielcach. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

187 000 zł55 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo wysokim standardzie na Rusinowie. Powierzchnia nieruchomości wynosi 55m2 w spokojnej i zielonej części miasta. Lokal składa się z dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

495 118 zł80 m² 6 151 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

To wyjątkowe, kameralne osiedle zlokalizowane jest na granicy Swojczyc i Sępolna, w sąsiedztwie rzeki, nieopodal atrakcyjnych terenów sprzyjających rekreacji. To miejsce do którego chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skolwin

Szczecin,zachodniopomorskie

256 000 zł56 m² 4 539,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w niskim bloku. Budynek czteropiętrowy, zadbany z ładną elewacją zewnętrzną. Lokal położony w cichej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

237 000 zł30 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

1 289 000 zł124 m² 10 395,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

! jedyny taki apartament na Ochocie 1 25m2 + 20m2 balkonu gotowe do odbioru sąsiedztwo parku szcześcliwickiego Do dyspozycji mamy salon z połączony z aneksem o powierzchni 50m2 oraz cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

267 336 zł34 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania! bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 33 do 73 M2 Z tej inwestycji. Biuro oferuje również lokale W innych częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 461 zł60 m² 5 670,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jar, 60.04m2, 4 POKOJE, I piętro, 2 balkony, 2020 ROK Szukasz mieszkania w rozwojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

380 000 zł51 m² 7 451 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł60 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i bardzo ładne M-3 po remoncie, 60m2 (blok, 3 piętro na 4 ) położone w Fordonie na Osiedlu Tatrzańskim. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

320 000 zł43 m² 7 473,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na 3 piętrze w bloku mieszkalnym w Krakowie, w dzielnicy Dębniki- kliny. Salon z aneksem kuchennym-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stary Rynek

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

237 000 zł66 m² 3 585,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz komfortowego a zarazem funkcjonalnego mieszkania dla Siebie i Swojej rodziny? Zawsze marzyłeś/aś o mieszkaniu w centrum miasta przy płycie Rynku? Pieszo do sklepu, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pleśniarowicza

Rzeszów,podkarpackie

219 000 zł37 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie zlokalizowane na I piętrze niskiego bloku przy ul. Pleśniarowicza w Rzeszowie. Składa się z salonu z wyjściem na ustawny balkon, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwarków

Łęczna,lubelskie

123 500 zł35 m² 3 528,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w miejscowości Łęczna. Jeden pokój, okna wychodzące na południe. Standard wykończenia: ściany - tynk; podłogi - pcv; okna -.