dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

269 999 zł47 m² 5 745 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe w centrum. Gotowe pod inwestycję! Biuro Nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie ulokowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł42 m² 5 476 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i duzym balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turkusowa

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł83 m² 6 626,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne,słoneczne mieszkanie czteropokojowe na parterze, w wysokim bloku, z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie przeszło kapitalny remont :nowe podłogi w pokojach, nowa glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

394 828 zł52 m² 7 562,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja do 27.07.2019r., 3 - pokojowe mieszkanie, 52,21 m2, taniej o 48.579,00 zł , gratis naziemne miejsce postojowe w hali garażowej. ul. Henryka Pachońskiego (prądnik Biały). Bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 000 zł47 m² 6 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania jasne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie na III piętrze w atrakcyjnej części Bielaw .Widok na zielone korony drzew i narożna ekspozycja na ostatniej kondygnacji stanowią że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Trzy pokoje na nowym dworze. Idealne pod wynajem oraz dla rodziny. Opiekun oferty: lokal dwupoziomowy powierzchni 64 m2 z zachodnią wystawą okien, składa się z: - pokoju, ok. 21 m2 - pokoju ok. 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

819 700 zł74 m² 11 119,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam na sprzedaż unikalne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w nowym apartamentowcu na Pradze, w pobliżu Dworca Wileńskiego. Budynek powstaje w odległości 600m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

300 000 zł89 m² 3 370,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Halembie w rejonie ul. Solidarności! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzyńska

Lublin,lubelskie

365 000 zł66 m² 5 530,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjne mieszkanie na poszukiwanym I piętrze. Mieszkanie pierwotnie składało się z 4 pokoi, obecnie są 3 pokoje + jadalnia + kuchnia z możliwością przywrócenia pierwotnej wersji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursus

Warszawa,mazowieckie

404 000 zł60 m² 6 733 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania dla Rodziny Mieszkanie z ogródkiem salon z wyjściem na taras - 17,90 m2 kuchnia z oknem - 8,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

228 470 zł35 m² 6 531,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze z ogródkiem okna wychodzące na zachód mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi oraz halą garażową wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

129 000 zł66 m² 1 954,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania o pow. 66 m2, na parterze budynku w centrum Brzegu. Składa się ono z dwóch przestronnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

194 000 zł51 m² 3 803,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pośrednikom dziękuje, szanujmy swój czas. Witam, na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu 1000-lecia w Jastrzębiu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze bloku 4 piętrowego na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gajowice

Wrocław,dolnośląskie

439 900 zł53 m² 8,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 52 m2 w świetnej lokalizacji 400m od Sky Tower, które jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

237 000 zł55 m² 4 340,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko z nami Bardzo ładne mieszkanie w odnowionej kameralnej kamienicy w Centrum Bydgoszcz. Bardzo dobra lokalizacja, ciche i spokojne sąsiedztwo. Mieszkanie dwu pokojowe (ok. 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł74 m² 1 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64 m2 ( po podłodze ok 100 m2 ) na Białym kamieniu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , kuchni z jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę, która jest po generalnym remoncie znajdująca się na 5 piętrze. Mieszkanie skład się z: - przedpokoju - łazienki - kuchni - pokoju z wnęką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżycka

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł77 m² 6 472,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta zarezerwowana ul. Jeżycka 19 - 3 pokoje z balkonem, garaż i piwnica w cenie mieszkania Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Jeżycach o powierzchni 77,1 m2 (+ piwnica 2,3m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

485 000 zł62 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości "ofreta Nieruchomości" proponuje : Mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2018 roku. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

360 000 zł74 m² 4 846,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe 74,28 m2. bardzo dobry standard Opole - bliskie Zaodrze. Proponujemy Państwu zmodernizowane, przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 74,28 m2. usytuowanie na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł95 m² 5 120,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nietuzinkowa adaptacja poddasza w kamienicy z widokiem na Ogród Dendrologiczny w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kasprowicza. Brak skosów i przestrzeń przestrzeń przestrzeń. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Warszawa,mazowieckie

294 000 zł41 m² 7 171 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania dla Młodych lub na Inwestycje / Wynajem: salon + aneks kuchenny 20.85 m2 pokój 11,19 m2 korytarz 4,22 m2 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe (salon z kuchnią, 2 sypialnie, 2 łazienki) mieszkanie 75 m2 (9 piętro z 11, garaż podziemny, piwnica, komórka lokatorska). Pomieszczenia Salon: podłogi - parkiet z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

260 000 zł74 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum w sąsiedztwie Politechniki. Mieszkanie to trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój. Okna pcv, na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam dwustronne mieszkanie - trzy pokoje 45m. Mieszkanie jest jasne, słoneczne, zorientowane na wschód i zachód, rozkładowe. W jego skład wchodzą: pokój dzienny z aneksem (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

250 200 zł63 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słoneczne i przestronne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie ułatwiającym umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

210 795 zł30 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Maślice - nowa inwestycja - budynki 2 piętrowe Z windami - garaż podziemny Inwestycja składa się z 3 budynków mieszkalnych. Znajdziemy tu komfortowe mieszkania o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

357 439 zł51 m² 6 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, centrum, 51.43m2, 3 POKOJE, PARTER, CEGŁA, WINDA, 2018, 2 Ogródki Szukasz mieszkania w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł61 m² 6 844,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Ursusa, o powierzchni 62 mkw,usytuowane na wysokim parterze w budynku z cegły. Rozkład mieszkania: salon, sypialnia, pokój dziecięcy, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł66 m² 6 045 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Superoferta! Mieszkanie koło Wydziału Nauk Społecznych! Opiekun Oferty tel. *******we speak English******* Polecam mieszkanie mieszczące się w budynku z 1930 r. na Karłowicach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niepodległości

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł75 m² 3 720 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży słoneczne, przestronne mieszkanie M5 w bloku na os. Tatrzańskim -> 4 pokoje o powierzchni: 20, 11,11 i 8m -> łazienka i osobne wc po remoncie: 3,6m oraz 1,25m ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 059 800 zł71 m² 14 998,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz pięknego, prostego wnętrza z zachowaniem funkcjonalności i najwyższej jakości to mam coś dla Ciebie. Stylowy loft, bez surowego betonu i przewodów na wierzchu, za to.