dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

229 000 zł46 m² 5 032,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, na IV piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Michałowskiego w dzielnicy Północ Dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

309 999 zł30 m² 10 247,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

295 264 zł29 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

424 776 zł48 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,27 m z balkonem 7,59 m2 - Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Budziwojska na malowniczym miejscu. Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

1 334 000 zł58 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska na pograniczu Oliwy i Przymorza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 138 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł30 m² 18 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonale skomunikowaną kawalerkę na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie przeszło gruntowny remont oraz zostało zaopatrzone w nowe meble i agd. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Piła,wielkopolskie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe , Piła, os. Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie wolne od zaraz. Lokal o powierzchni użytkowej 48 m oferuje aż 57,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

549 000 zł76 m² 7 204,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo ładne mieszkanie posadowione na parterze w kamienicy w Śródmieściu Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 76.20 m2 (w tym 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 500 metrów od stacji metra Wawrzyszew. 1 piętro w niskim budynku. Bez przejściowych pokoi. Salon z balkonem. Kuchnia z prześwitem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł22 m² 13 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż Wyjątkowa , Bezczynszowa Kawalerka o powierzchni 22 m . Zlokalizowana przy Alei Krakowskiej, na granicy Warszawy i Raszyna, 4 przystanki autobusowe od p+r Krakowska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł46 m² 19 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce, w centralnej części Gdańska, z szybkim dojazdem zarówno do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Chojnice

Chojnice,pomorskie

279 000 zł28 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie w Chojnicach przy ulicy Gdańskiej, dostępne w wyjątkowej cenie 279 000 zł. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wisła,śląskie

732 000 zł61 m² 11 986,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartament 3-pokojowy z ogródkiem oraz miejscem postojowym blisko stoku narciarskiego w Wiśle! Oferta na wyłączność Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł39 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Grunwald 2 pok/ blok /m.miejskie/40m2 Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 000 zł60 m² 8 183,17 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchnia 60,49 m znajdującego się Na Skarpie przy ul. Konstytucji 3-go maja na 7 piętrze w wieżowcu z wielkiej płyty z 1982 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dowgielewiczowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

530 000 zł76 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Górczyn w Gorzów Wielkopolski #twojaprzyszloscmaswojadres Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 76 m z balkonem widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku z windą i składa się z widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lompy

Gliwice,śląskie

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Premium Estates prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie w Gliwicach, dz. Środmieście, kilka kroków od Rynku! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

262 000 zł41 m² 6 353,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,24 m , po remoncie, położone na parterze w dwupiętrowej kamienicy na Białym Kamieniu przy ul. 3 maja. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

390 000 zł43 m² 9 059,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe O powierzchni 43,05 m na os. Europejskim W gorzowie wlkp. - ul. Plac unii europejskiej. ***rynek pierwotny, kupujący nie płaci 2% podatku pcc***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

387 000 zł52 m² 7 442,31 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe o powierzchni 52 m2, położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku po termomodernizacji, wyposażonym w dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 060,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m, położone na parterze przedwojennej kamienicy z 1939r. zlokalizowanej przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł51 m² 16 732,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy Państwu mieszkanie 50,8 m kw. (świeżo malowane). Świetna lokalizacja Wola (czyste) w pobliżu stacji metra Płocka (ok. 200 m.). Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł37 m² 19 610,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Kamienica przy morskim oku na starym mokotowie Klatka po remoncie | 3 m wysokości | Vis-à-vis wejścia do Parku Morskie Oko | Róg Madalińskiego | Puławskiej | Rynek wtórny | Południowa ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł86 m² 20 994,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Filtrach w wyjątkowo cichej i zielonej części miasta. Atuty: cicha lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Tarnów,małopolskie

409 000 zł52 m² 7 911,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 51,7 m wraz z piwnicą. Położone na ul. Szpitalna. Mieszkanie 3-pokojowe, do lokalu przynależy piwnica oraz miejsce postojowe dla mieszkańca pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

404 300 zł31 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt z przyrodą (park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł26 m² 18 108,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Ofertujemy 1 pokojowe mieszkanie (25,9 m2) w kamienicy na warszawskiej Ochocie tuż przy Filtrach (ul.Raszyńska) z widokiem na centrum Warszawy. Rozkład nieruchomości: - pokój; - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Harcerska

Władysławowo,pomorskie

599 000 zł44 m² 13 660,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament z dwoma balkonami we Władysławowie Marzysz o własnym apartamencie nad morzem? Zapraszam do zakupu przestronnego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

490 000 zł43 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4 m , położone na 4 piętrze apartamentowca wybudowanego w 2018 roku , zlokalizowanego na Osiedlu Promiennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

384 455 zł28 m² 13 527,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

446 000 zł27 m² 16 349 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Doskonała kawalerka na pierwszym piętrze w centrum Gdańska. Prawie 30 metrów daje duże możliwości aranżacyjne zarówno pod najem krótko jak i długoterminowy. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł28 m² 18 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na parterze z balkonem na Pradze Północ- bezpośrednio przy Parku Praskim, który zapewnia dostęp do terenów zielonych idealnych na spacery i aktywność na świeżym powietrzu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Gdańsk,pomorskie

785 000 zł66 m² 11 984,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

1 534 503 zł105 m² 14 670,20 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

796 000 zł51 m² 15 607,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 51 m | 4 piętro z 4 | os. Teatralne | Nowa Huta To mieszkanie ma dokładnie to, czego wiele osób szuka: wygodny metraż, dwa ustawne pokoje, dużo światła i lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

606 032 zł64 m² 9 429,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

748 731 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu urokliwe trzypokojowe mieszkanie 47,09 m2 w wysokim standardzie z obszernym balkonem. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim - 3 piętrze. Lokalizacja: lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

648 282 zł67 m² 9 715 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kapitańska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

645 000 zł33 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament inwestycyjny nad jeziorem Ukiel wykończony w stylu skandynawskim Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 32,76 m , wykończony w wysokim.