dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł83 m² 5 640,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie o pow. 83,15 mkw, w pełni wyposażone położone na 3 piętrze w budynku przy ul. Królewieckiej na pięknym osiedlu na Maślicach tuż przy stadionie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: piasta Towers Nieopodal ulice: bohaterów Września, piasta Kołodzieja, w najbliższym sąsiedztwie: zajezdnia tramwajowa os. Piastów Plany zagospodarowania przestrzennego obejmują:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

303 076 zł45 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji I podatku pcc! Atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,57m2 na zielonym Wojnowie. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Służewiec

Warszawa,mazowieckie

474 448 zł51 m² 9 285 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Przez Mokotów przebiegają liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł20 m² 12 626,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie znajduje się w budynku z końca lat 50-tych , zadbanym, ocieplonym, klatki schodowe w bardzo dobrym stanie, nowy domofon na chipa. W okolicy jest cicho i spokojnie, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stojałowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł116 m² 4 425,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Jedyna taka oferta! Mieszkanie na parterze w środkowym szeregowcu w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina stare Pogodno blisko Parku Kasprowicza. Ogromnym atutem mieszania jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Gdynia,pomorskie

477 000 zł57 m² 8 408,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** kameralne osiedle przy centrum miasta, wysoki standard budynków ** Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 3- pokojowe mieszkanie w Stanie deweloperskim. Nieruchomość doskonale zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

437 000 zł44 m² 9 909,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią - 44m2 na granicy Mokotowa i Śródmieścia. Znakomita lokalizacja - 10 minut spacerem do Łazienek, park Morskie Oko, zielone tereny spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

953 900 zł70 m² 13 619,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycję nietuzinkowego apartamentu w klimacie Starej Pragi. Kompaktowy układ z podziałem na strefę gościnną oraz prywatną. Budynek zaprojektowany ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

413 500 zł117 m² 3 519,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane w Rzeszowie, blisko ul. Porąbki, zielone tereny zapewniają idealne miejsce na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Od Okolica : - przedszkole - dom kultury - szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

620 000 zł54 m² 11 397,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na parterze w apartamentowcu w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza. Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

336 692 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ametystowa

Wrocław,dolnośląskie

404 000 zł54 m² 7 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. 3 pokoje / balkon / garaż / niska zabudowa Mieszkanie w okolicy ul. Kutrzeby o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

415 000 zł80 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie w centrum miasta o wysokim standardzie. W pobliżu przychodnia, kino, szkoła, przedszkola, żłobek. Mieszkanie dwupoziomowe. Na poziomie dolnym: kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł42 m² 7 469,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze niskiego bloku. Budynek zadbany z windą z 2006 roku. Na powierzchnię 42.17 w m2: składają się: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

258 054 zł42 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie, 41.96 m2, ul. Bolesława Chrobrego (wieliczka) Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Cena: 258 054,00 zł. Bez podatku pcc 2%. Zapewniamy kompleksową obsługę, rzetelność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

291 825 zł39 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty świerkowe w Dolinie Szczęścia z bajecznym widokiem apartamenty świerkowe to projekt zlokalizowany w kameralnej części Szklarskiej Poręby, dolinie Szczęścia. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

179 000 zł41 m² 4 344,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż, piła os. Jadwiżyn Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,2 m 2 Salon o pow. 20,5 m 2 Sypialnia o pow. 9,2 m 2 Kuchnia o pow. 3,3 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

278 000 zł48 m² 5 755,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,3m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Stromej na osiedlu Słoneczny Stok. Lokal mieści się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł62 m² 4 214 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 61.7 m2 ul Marszałkowska Uroczysko w skład którego wchodzą 3 pokoje widna kuchnia, łazienka ,wc, przedpokój, balkon, przynależy piwnica. Czynsz 480 zł na 3 osoby. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakroczymska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł63 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o wysokim standardzie usytuowane w prestiżowym budynku. Budynek ogrodzony, strzeżony. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Republiki Korczakowskiej

Kraków,małopolskie

230 000 zł28 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania na prawach cesji mieszkanie położone na I piętrze w XI piętrowym budynku. Duży balkon, dwa okna. Mieszkanie z wystawą okien na południe, bardzo jasne. Mieszkanie jest tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu świeżo zaadaptowany lokal mieszkalny znajdujący się na drugim piętrze jednej z zadbanych kamienic w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dańdówka

Sosnowiec,śląskie

96 000 zł28 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone w dzielnicy Dańdówka przy ul. Mariana Maliny. Mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni użytkowej 28 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł48 m² 7 949,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w świetnym stanie-wyposażone, umeblowane- gotowe do wynajmu , 10 min od wrocławskiego Rynku, w okolicy ul.Poznańskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

215 753 zł63 m² 3 429 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie b04m02 posiada: * Duży ogródek o powierzchni 85 m2 * 3 pokoje * Duże okna rozjaśniające wnętrza * Wysokie sufity, potęgujące wrażenie przestrzeni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł50 m² 4 763,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz przestronnego mieszkania, które będziesz mógł zaaranżować według własnych potrzeb? Dodatkowo w dobrej lokalizacji? Biała Posesja Nieruchomości proponuje mieszkanie na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł69 m² 4 358,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie na nowopowstającym osiedlu w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Termin ukończenia IV kwartał 2020 roku. Przestronne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Raków

Warszawa,mazowieckie

290 515 zł30 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% termin oddania I kw. 2020, posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

355 000 zł42 m² 8 452 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Uwaga! możliwa zamiana na dom, na południu W okolicach krakowa! Bardzo ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z 2012 r., o powierzchni: 42 mkw., położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Raków

Warszawa,mazowieckie

290 290 zł29 m² 10 080 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Osiedle Apartamenty Raków to kolejna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

372 000 zł56 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na II piętrze wychodzące na zachód z pięknym widokiem na jezioro pięknie zadbane tereny zielone na całym osiedlu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł68 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście, w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie o metrażu 68 m2, na trzecim piętrze, bardzo przestrzenne ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotoryjska

Wrocław,dolnośląskie

298 999 zł40 m² 7 474,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe i w pełni wyposażona i umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 40m2, zlokalizowana na Starym Mieście. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

225 990 zł82 m² 2 746,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Piechowicach. Lokal położony na piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,29 m2. Na powierzchnie fizycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górali

Kraków,małopolskie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Bardzo funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o łącznej powierzchni 47 m2. Usytuowane na parterze starego, klimatycznego bloku. Lokal jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

380 000 zł51 m² 7 451 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

205 000 zł56 m² 3 681,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, nowoczesne mieszkanie M4 jastrzębie-zdrój cena 205.000 zł- NEGOCJACJA Komplex Nieruchomości z wielką przyjemnością przedstawia Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie M4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służewiec

Warszawa,mazowieckie

424 170 zł40 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji bez pcc Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą W ramach osiedla Pozytywny Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 49 m kw usytuowany jest na 8-piętrze w wieżowcu.