dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Małomice

Lubin,dolnośląskie

125 000 zł32 m² 3 959,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Wyremontowane mieszkanie na spokojnym osiedlu "małomice" w Lubinie. Lokal na 1 piętrze budynku. Na powierzchnię 31,57m.kw składają się: 1 pokój, widna ustawna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł43 m² 5 814 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie salon + aneks kuchenny 20m sypialnia 11m łazienka 5,m3 hall 6m Nowe osiedle kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lędziny

Lędziny,śląskie

96 660 zł29 m² 3 349,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim o różnej wielkości , od 28,38 m2 do 30,05 m2. Składają się z: 1. Przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki/wc Budynek jest niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Snycerska

Kraków,małopolskie

319 000 zł47 m² 6 773 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe 47m2,zlokalizowane na ul.Snycerskiej w dzielnicy Podgórze. Jasna kuchnia,osobne 3 pokoje, łazienka, loggia, oraz przynależna komórka lokatorska.Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie: o powierzchni 50m2 na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Lokalizacja jest idealna dla rodziny oraz pod inwestycję. Niedaleko znajdują się szkoły, liczne sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Opole,opolskie

310 000 zł57 m² 5 428 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do kupienia 3-pokojowe mieszkanie, które jest po generalnym remoncie. Lokal ma 57,11 m2 i jest zlokalizowany na opolskim Zaodrzu. Rozkład pomieszczeń: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 894 000 zł129 m² 14 682,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 129m2 + 18m2 balkonu kameralna niska zabudowa Przestronny pięciopokojowy apartament w nowo powstającej inwestycji na Mokotowie. Do dyspozycji mieszkańca mamy salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 156 000 zł92 m² 12 565,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 92m2 + 13m2 loggi! pogranicze woli I śródmieścia 600m - od metra Przestronny apartament w nowo powstającej inwestycji na pograniczu Śródmieścia i Woli. Kameralny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Kraków,małopolskie

638 000 zł41 m² 15 561 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja Riva Verona to inwestycja zlokalizowana przy ul. Madalińskiego w Krakowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i w niedalekiej odległości od Wawelu, rynku, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Truskawkowa

Mysiadło,mazowieckie

545 000 zł82 m² 6 646 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem oferty jest 4-pokojowy minisegment o powierzchni 82 m2 w Mysiadle. Na dolnym poziome znajduje się salon z aneksem kuchennym, wc oraz hall. Na poziomie górnym - 2 sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolka Świdnickiego

Łódź,łódzkie

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Do sprzedania mieszkanie własnościowe 2 pokojowe o pow. 52,00 m 2, garaż znajdujący się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helenówek

Kielce,świętokrzyskie

314 000 zł76 m² 4 108,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta 0% dla kupującego. Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku 4 - piętrowym na Osiedlu Herby, przy ul. Helenówek. Mieszkanie idealnie dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słonecznikowa

Białystok,podlaskie

345 000 zł63 m² 5 450,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Słonecznikowej. Nieruchomość o powierzchni 63,3m2 położona jest na parterze w czteropiętrowym bloku z docieplonej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł67 m² 6 353 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 położone na piątym piętrze w pięciopiętrowym budynku, przy ul. Ślężnej. Wystawa okien na północ. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

200 000 zł58 m² 3 418,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam gustowne i ciepłe mieszkanie urządzone z gustem i smakiem. Mieszkanie znajduje się na II piętrze kamienicy. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

268 000 zł110 m² 2 426,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 5280 przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! Polecamy do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 110,46 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wergiliusza

Poznań,wielkopolskie

435 000 zł79 m² 5 506,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe w Poznaniu na Strzeszynie Greckim przy ul. Wergiliusza. Mieszkanie o pow. 79,4m2 położone na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku z 1993r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stalowe

Kraków,małopolskie

380 000 zł69 m² 5 507 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w starej części Nowej Huty. Usytuowane jest na trzecim piętrze ( ostatnie, ale nad nim znajduje się jeszcze poddasze- suszarnia) bez windy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

219 000 zł52 m² 4 250,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego 2 pokojowego mieszkania na obrzeżach Stargardu Biuro grand finanse&nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szobiszowice

Gliwice,śląskie

168 000 zł55 m² 3 065,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Szobiszowice.Dwa osobne pokoje,duża kuchnia z oknem,łazienka z kabiną prysznicową i przedpokój. Mieszkanie znajduje sie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

142 000 zł89 m² 1 595,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Gryfic. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 89 m2 znajdująca się na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Zielona Góra,lubuskie

215 000 zł48 m² 4 516,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe na 2 piętrze niskiego bloku Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na 2 piętrze niskiego bloku zarządzanego przez Zielonogórską Spółdzielnię Mieszkaniową zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

241 500 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowe mieszkanie wybudowane w roku 2019 w nowym apartamentowcu. Wszystkie media miejskie. W bloku winda Przewidywany odbiór budynku - II kw 2020r. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żory

Żory,śląskie

256 000 zł55 m² 4 629 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne M4 o powierzchni 55,30 m2 zlokalizowane w Żorach na os. Sikorskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze 4 piętrowego bloku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

190 000 zł55 m² 3 455 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,81 m2 w Pułtusku,przy ul.A.Mickiewicza(Ogrody Mickiewicza). Mieszkanie w bloku,rok budowy 2010, na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

536 000 zł55 m² 9 799 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ustawne mieszkania, przestronne apartamenty i klimatyczne lofty. Śródmiejska inwestycja z historycznym duchem. Multifunkcyjny kompleks urbanistyczny, przestrzenie spotkań otwarte dla wrocławian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariańska

Lublin,lubelskie

229 000 zł41 m² 5 585,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność!dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim budownictwie na szczytowym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, jasnej, oddzielnej dębowej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

299 000 zł77 m² 3 904,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Koniecznie obejrzyj wirtualny spacer po tej ofercie, co pozwoli CI zobaczyć rozkład mieszkania. Nowa niższa cena. Na sprzedaż duże, ciekawe mieszkanie 4 pokojowe o pow. użytkowej 76,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

209 000 zł54 m² 3 837,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

< okazja cenowa > < 2 pokoje Z możliwością zmiany na 3 pokoje > < nowa niższa cena! cena do negocjacji > Biuro Nieruchomości Property w Olsztynie przedstawia mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Skarpie

Kraków,małopolskie

359 000 zł52 m² 6 904 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni z wydzielonym miejscem jadalnym, oraz łazienki z wc. Pokoje ustawne i duże, z salonu wyjście na balkon od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

225 000 zł45 m² 5 011 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie , o powierzchni 45 m2, położone na 3 piętrze w bloku z cegły, w Wasilkowie , ulica Krucza. Przestrzeń mieszkalną stanowią 2 sypialnie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

213 772 zł41 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowane osiedle zlokalizowane jest we wschodniej części miasta przy ulicy Wieniawskiego. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Wilda

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł61 m² 6 377,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji uwaga! oferta 0%! Oferujemy Państwu do sprzedaży duże, przestronne i niezwykle jasne, dwupokojowe, mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

190 000 zł51 m² 3 725,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację rozkładowego i przestronnego lokalu mieszkalnego położonego na 10-tym piętrze w zadbanym bloku na Zabobrzu. Oferowana nieruchomość do sprzedaży ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Krynica Morska,pomorskie

1 000 000 zł90 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferujemy wyjątkowy apartament nad morzem. Nasz apartamentowiec znajduje się w kameralnym, słynącym z przepięknej przyrody otoczeniu Krynicy Morskiej. Inwestycja zlokalizowana jest wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

259 000 zł33 m² 7 848 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie kawalerka 33 m2 położona w na trzecim ostatnim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ulicy Bandurskiego w Markach. Nowy budynek z 2018r. Winda do poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pogorzelica

Pogorzelica,zachodniopomorskie

109 000 zł60 m² 1 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 9 kilometrów od centrum Pogorzelicy. Mieszkanie bezczynszowe - zero kosztów utrzymania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł59 m² 6 456 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Idealna lokalizacja: śródmieście, ul. Jaracza, blisko Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie: 3 osobne pokoje, idealne pod wynajem. Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 58,86 m2 położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Winiary

Poznań,wielkopolskie

587 880 zł82 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania W stanie deweloperskim na winiarach. W ramach inwestycji oferowane są mieszkania o powierzchni od 41 do 81 m . W budynku zaprojektowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

499 000 zł114 m² 4 358,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuje przestronny, luksusowy apartament zlokalizowany na cenionym osiedlu Bojary. Apartament jest wykończony i gotowy do wprowadzenia się. Standard bardzo wysoki. Salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

368 016 zł84 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zespół 10 mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej na terenie Osiedla Dębowy Park I wjazd od ulicy Dębowej. Wszystkie mieszkania sa dwupoziomowe z przynależnym ogródkiem.