dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Białystok

Białystok,podlaskie

188 000 zł22 m² 8 355,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

*tylko U nas* Prezentujemy Państwu mieszkanie typu studio, w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Antoniuk. Osiedle jest usytuowane w pobliżu terenów zielonych, ogródków działkowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

233 520 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Centrum Szklarskiej Poręby 300 m od wyciągu na Szrenicę. Oferta developerska 0% prowizji. Tel. Istnieje możliwość rozliczania vat przez osoby nieprowadzące działalności gospodarczej. Kolejna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Młyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 000 zł56 m² 6 438,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! czyżkówko, ul. Młyńska Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lokajskiego

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł60 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz tel.: 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie blisko metra Natolin (ul. Lokajskiego). Mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

247 000 zł36 m² 6 861 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie, kuchnia z oknem na większy pokój. Mieszkanie można zaaranżować na otwarty aneks, miedzy pokojami miejsce na szafę, kuchnia wyposażona. Blok ocieplony. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Kraków,małopolskie

259 000 zł29 m² 8 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Borku Fałęckim przy ulicy Zdunów Mieszkanie z 2007r w pełni umeblowane i wyposażone, usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

310 000 zł57 m² 5 408,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość położona w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie o powierzchni 57,32 m2,znajduje się na parterze w bloku wybudowanym w 2009 r. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

216 300 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentowane osiedle przy ulicy Wieniawskiego usytuowane jest we wschodniej części miasta w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

335 462 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

221 200 zł31 m² 7 200,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kompleks budynków Trasy nad Zalewem położony jest przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego. Łączy on w sobie nowoczesny design, wysoki standard wykończenia i bardzo atrakcyjne ceny. Wśród prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mączna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

246 000 zł82 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lexnova nieruchomości sprzeda przestronne mieszkanie 4-pokojowe W centrum Powierzchnia użytkowa 82,m2 (mierzone po podłodze 114,2m2) + piwnica 9,6m2 Mieszkanie dwupoziomowe. Bardzo ciekawa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł50 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Poszukujecie kompaktowego mieszkania dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Zależy Wam na dobrym komforcie życia przy zachowaniu niskich kosztów utrzymania? A może lubicie mieć wszystko "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł54 m² 9 683,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe bez ksiegi wieczystej ale z możliwością jej urządzenia. Lokal o powierzchni 53,7m2 ( pokój dzienny 19,8m2, sypialnia 13,4m2, kuchnia widna,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł60 m² 5 442,51 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta zawieszona! Gorąco polecam mieszkanie położone przy ul.Poleskiej w budynku z 2001r. z windą. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Składa się z pokoju dziennego, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł64 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Warszawa Wilanów. Polecam do zakupu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64 m. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z loggią, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

325 000 zł53 m² 6 155 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe, wykończone mieszkanie w centrum Góry Kalwarii. Bardzo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze bloku w centrum miasta. Mieszkanie jest wykończone "pod klucz".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Mierki

Mierki,warmińsko-mazurskie

729 230 zł80 m² 9 135,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż apartament wakacyjny na mazurach nad jeziorem pluszne małe. Czyste zdrowe powietrze, cisza I spokój jak również piękne widoki gwarantują pełny relaks I wypoczynek. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

559 166 zł67 m² 8 287,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament - inwestycja dla ceniących wygodę. inwestycja w centrum miasta przestronne tarasy i własne ogrody kameralna zabudowa usługi i przystanki autobusowe w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

264 798 zł28 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Polecam do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 28,17 m2, położonej w kameralnej inwestycji na Starym Mieście. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie się składa z: - przedpokoju - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

434 000 zł70 m² 6 191,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z rynku pierwotnego. Zakup bez prowizji i podatku 2% pcc. komfortowe cztery pokoje na 70m, garderoba, dwie łazienki. piętro: III Termin realizacji: i kwartał 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

474 000 zł48 m² 9 937,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowy w zielonej okolicy Dzielnica Podgórze na ul. Przewóz lokalizacja: mieszkanie o powierzchni 47,7m2 zlokalizowane jest w spokojnej i cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wygodna i świetnie położona kawalerka 30m2 z balkonem na sprzedaż w Poznaniu os. Warszawskie w pobliżu jeziora i Galerii Malta. Bezpośrednio na osiedlu znajduje się m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

364 000 zł40 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,32m2 z balkonem na 5-tym piętrze bloku przy ulicy Kaszubskiej. Świetna lokalizacja z dobrą komunikacją do każdej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł73 m² 9 438,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam luksusowy 73 m apartament z pięknym tarasem na 8 piętrze w nowym apartamentowcu w centrum miasta,w okolicy ul. Niedwiedziej. Mieszkanie przestronne, dwustronne w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

245 000 zł29 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania: kawalerka w nowym budynku przy Tomickiego. Idealna lokalizacja blisko tramwaj i autobus. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w bloku z cichobieżna windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bieszczadzka

Rzeszów,podkarpackie

497 000 zł64 m² 7 766 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksusowe, trzypokojowe mieszkanie na ul. Bieszczadzkiej. Biuro nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 64m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bodzentyńska

Kielce,świętokrzyskie

220 000 zł48 m² 4 583 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 m2 ul. Bodzentyńska .Blok z cegły,pietro 3/4 .Dwa pokoje ,kuchnia , łazienka i przedpokój + piwnica.Budynek z jedną klatką, ogrodzony brama na pilota i domofon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

269 000 zł60 m² 4 453,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Os. Pyrzyckim w Stargardzie Przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 mieści się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pstrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

170 000 zł24 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Lokalizacja: olsztyn ul.Pstrowskiego Opłaty (czynsz administracyjny): 309 zł w tym zaliczki na wodę oraz centralne ogrzewanie. Powierzchnia w m2: 24,4 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twardzickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 090 zł41 m² 6 465,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu nowe, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 znajdujące się na 1 piętrze (z windą) inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł58 m² 9 307,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 4-pokojowe, z osobną kuchnią, o powierzchni 58,02 m , parter w 3-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku-Warszawa, muranów, ul. Niska. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twardzickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł85 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu nowe, piękne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 znajdujące się na 3 piętrze (z windą) inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twardzickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu nowe, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajdujące się na 2 piętrze (z windą) inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stary Rynek Oliwski

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł66 m² 5 589,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz lokalu pod nieuciążliwą działalność to doskonały wybór. Lokal użytkowy/mieszkaniowy na parterze w jednokondygnacyjnym budynku, z niezależnym wejściem. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twardzickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

194 000 zł29 m² 6 689,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu nowe, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m2 znajdujące się na 2 piętrze (z windą) inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; ewa sołtysik 2 pokojowe / spokojna okolica / szybki dojazd na uczelnię Mieszkanie o pow. 48 m2, na które składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

369 000 zł126 m² 2 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na Białym Kamieniu. Na sprzedaż piękne mieszkanie w 3-rodzinnej kamienicy. Do dyspozycji cały parter! Powierzchnia użytkowa 126m2, dodatkowo balkon, dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł36 m² 2 780,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na czwartym piętrze w plombie z lat 90-tych na Nowym Mieście, kawalerka po generalnym remoncie, okna wychodzące na zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarnogaj

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł33 m² 8 697 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2, położonej w kameralnej inwestycji na Tarnogaju. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie się składa z: - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

398 148 zł72 m² 5 529,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja na końcowym etapie budowy zostały dwa wolne domki , zakończenie wiosna 2019 r . Szanowni klienci wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom proponujemy ofertę domów apartamentowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Widok

Świebodzin,lubuskie

144 900 zł38 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na os. Widok w Świebodzinie. Mieszkanie o powierzchni 37,8 m kw., z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze jednego z punktowców.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij