dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Zabrze,śląskie

209 000 zł34 m² 6 072,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Zabrza, położone na 10. piętrze bloku z windą. Jasne, bardzo ciepłe, z ładnym widokiem na panoramę miasta i zachody słońca. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

526 295 zł26 m² 20 526,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

700 000 zł43 m² 16 332,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 - pokojowego mieszkania, które znajduje się w centrum nowo powstającego, kameralnego osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

367 000 zł44 m² 8 258,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Stylowe dwa pokoje 44,44m, w idealnym stanie technicznym. Mieszkanie po remoncie generalnym, kompleksowo wyposażone. Znajdujące się na drugim piętrze bloku, przy ulicy Kusocińskiego, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

463 422 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

354 000 zł52 m² 6 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Katowice | Osiedle Witosa | 52 m | 1 piętro | balkon | 2 pokoje z możliwością 3 | do remontu Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szczecin,zachodniopomorskie

739 000 zł78 m² 9 450,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem - 78,2 m (103 m całkowitej powierzchni) - Gumieńce, szczecin Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Białystok,podlaskie

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję Państwu kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

550 000 zł47 m² 11 822,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Kraków, os. Na Kozłówce - ulica Okólna 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku, blisko komunikacji miejskiej. Oferta na wyłączność Mieszkanie do sprzedaży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

630 000 zł39 m² 15 985,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż oferujemy nowoczesną, przestronną kawalerkę o powierzchni 39,41 m , zlokalizowaną na parterze przy ul. Borkowskiej 9. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lelewela

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł53 m² 7 482,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie Z balkonem - 2 pokoje - 53m2 - mokre - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania (52,79 m2) położonego w toruńskiej dzielnicy Mokre -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nieruchomość w Rzeszowie przy ulicy Mikołajczyka. Na sprzedaż lokal o powierzchni 30 m2, położony na parterze budynku. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum | Atal Towers Wyjątkowe, stylowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze (winda) w prestiżowym kompleksie Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł37 m² 18 621,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania na Mokotowie, które zapewni Ci komfort i wygodę codziennego życia. Korzyści, które zyskasz: doskonała lokalizacja: wszystko, czego potrzebujesz, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57.3 m2 zlokalizowane przy osiedlu Marii Konopnickiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1973 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

976 756 zł62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w inwestycji w pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Myśliwskiej Mieszkanie: - jasna kuchnia połączona z salonem (można zamknąć), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Liliowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

367 000 zł25 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie prywatne Pośrednikom i agencjom uprzejmie dziękuję. Powierzchnia: 25.31 m2 Pomieszczenia: łazienka, salon z aneksem kuchennym, komunikacja Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł63 m² 11 042,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym ponad 37 metrowym tarsem i miejcem parkingowym w hali garażowej! Super lokalizacja: - zamknięte, strzeżone osiedle Barbakan na Gumieńcach - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł31 m² 16 181,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie za oknem jest zieleń, a nie ruchliwa ulica, a codzienność płynie wolniej, choć wciąż jesteś w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gościno

Gościno,zachodniopomorskie

165 000 zł48 m² 3 459,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena - 165 000 zł lokal mieszkalny (stan prawny) 47,70 m2 | Parter | Osobne wejście | Centrum Gościna Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 47,70 m2. Nieruchomość została formalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

527 209 zł33 m² 16 182 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 32,58 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Mokotowie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł93 m² 25 760 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 92,78 m | bulwary praskie | widok na wisłę I natura 2000 | taras ~20 m | 3 sypialnie | garaż | smart home Opiekun oferty: numer Licencji : 31571 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

720 839 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera mieszkanie: oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kadłubek

Chrzanów,małopolskie

180 000 zł27 m² 6 749,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Chrzanowie, ul. Kadłubek, o powierzchni 26,69 m2 - atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie składa się z: salonu osobnej kuchni (można usunąć ściankę działową przez co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł30 m² 13 389,80 zł/m²

 

Piętro:7/70

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od Właściciela Na sprzedaż: przytulne 2-pokojowe mieszkanie Nowe Miasto, rzeszów Lokalizacja: ul. Podwisłocze, nowe Miasto Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 29,5 m 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

838 000 zł45 m² 18 494,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 45,31 m.kw. położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2014 r. przy ul. Marca Polo, olimpia Port. Mieszkanie o przestronnym, funkcjonalnym układzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

652 536 zł38 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera kupujący nie płaci podatku pcc - 0% prowizji W ofercie posiadamy również inne metraże W tej inwestycji N sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabieniec

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

410 400 zł91 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie z garażem i ogródkiem - 91,2 m2 - 4 Pokoje - 2 piętro - Nieszawa - Żabieniec - Na Sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 91,2 m2 mieszkania z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

475 500 zł19 m² 24 497,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 19,41 m balkon 4,72 m 2 piętro stan: wykończona łazienka, reszta stan deweloperski. Ciekawostka Gdyby z jakiegoś powodu obecna oferta nie wzbudziła Państwa zainteresowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pomyków

Pomyków,lubelskie

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Cisza, spokój, lasy, stawy. Zadrzewiona działka w dobrze skomunikowanym miejscu. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Od ulicy - zadrzewiona, dzięki czemu dom oraz postała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Zabrze,śląskie

259 900 zł46 m² 5 666,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji od Kupującego! 3 pokoje | 45,87 m gotowe do wprowadzenia świetna lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Leszczynowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

654 152 zł48 m² 13 487,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania 2-4 pokojowe zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

949 000 zł57 m² 16 649,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kameralne mieszkanie z prywatnym ogrodem w Redłowie blisko morza i lasu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na parterze z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 25 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Praszka,opolskie

255 000 zł58 m² 4 358,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Doskonała lokalizacja.W pobliżu szkoła,przedszkole,duze parkingi,sklepy,plac zabaw.spokojna okolica.Widok z okien na dwie strony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy na nasz Instagram apartamentywladek. Zdjęcia wnętrz wizualizacja wg.projektu tak będzie wyglądać ten apartament. Pod klucz! Na sprzedaż apartament o powierzchni 38 m (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 39 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Łódź,łódzkie

400 000 zł48 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w pełnym rozkładzie. Lokal przeszedł remont generalny. Powierzchnia mieszkania to 47,5m2. Położone na ósmym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Łódź,łódzkie

185 000 zł16 m² 11 469,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej o powierzchni użytkowej 16,13 mkw położona na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1900 r.po kompleksowej rewitalizacji. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł84 m² 4 891,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie z antresolą i balkonem | 4 pokoje | 83,62 m | Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: II kwartał 2026 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

779 000 zł87 m² 8 964,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oto miejsce, w którym wygoda spotyka się z przestrzenią. LV Development prezentuje 3-pokojowy apartament o powierzchni 86,9 m , położony w inwestycji Rondo Ceglana przy ul.