dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 816 zł72 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, stawki, 71.58m2, 4 Pokoje, Parter, Balkon, Winda 2020 ROK Szukasz mieszkania w rozwojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

355 320 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Spokojna i otoczona zielenią południowo - zachodnia część Wrocławia, w okolicy park i lasek Oporowski. Projekt zakłada funkcjonalne mieszkania z balkonami, tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żółkiewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

270 000 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 27 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu. Zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

277 500 zł38 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nietuzinkowa inwestycja na Stabłowicach! Zielone tereny, ścieżki rowerowe, place zabaw, to tylko nieliczne zalety lokalizacji. Przymiotniki takie jak cicho, spokojnie - idealnie nadają się do określenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

275 781 zł38 m² 7 290,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Południowe część Wrocławia, tu powstanie nowe osiedle gdzie w okolicy znajdują się tereny zielone przewidziane w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego na rekreację, tzw. klin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie/os. Kalinowe W pełni wyposażone 36m2 Na powierzchnie składa się: duży salon Sypialnia/pokój Oddzielna kuchnia Łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

235 000 zł55 m² 4 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 W centrum łodzi w bliskiej odległości od Dworca Łódź Fabryczna cena: 235.000 zł Mieszkanie jest dwustronnie rozkładowe: 2 oddzielne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł47 m² 5 650,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży mieszkanie położone na bydgoskim osiedlu Leśnym o powierzchni 47m2. Dużą zaletą mieszkania jest idealne położenie: bliska odległość do centrum miasta, myślęcinka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

498 547 zł74 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w powstającej inwestycji w Bronowicach, przy ul. Starego Dębu. Nieruchomość sprzedawana bez prowizji i bez podatku pcc 2%. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

314 900 zł59 m² 5 329,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

To kameralna inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę z gwarancją bardzo wysokiego standardu. Na inwestycję składa się budynków wielorodzinnych oraz kompleksu komfortowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

311 884 zł39 m² 8 092,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

za pośrednictwo oraz podatku od czynności cywilno - prawnych. Jeśli szukasz mieszkania od dewelopera, marzysz o domu w nowym budownictwie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Polecam sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz własnej ostoi dla siebie i swojej rodziny? Pragnę zaprezentować Państwu idealną nieruchomość położoną na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bajka. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chudów

Chudów,śląskie

363 000 zł75 m² 4 825,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Klient nie płaci prowizji I podatku pcc! opis inwestycji. 14 km od Gliwic, 15 km od Mikołowa Ostatnie mieszkanie wykończone pod klucz 1 piętro 3 pokoje, 75,23m2, garaż 20,94m2, taras 12,59m2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

165 000 zł32 m² 5 093 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania atrakcyjne nieduże mieszkanie o pow 32,40 m2 w budynku przy ul. Marszałkowskiej. Lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze, 2 pokojowy z kuchnią i łazienką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrodowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

192 000 zł32 m² 6 043,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Ogrodowa, cegła, osiedle Zamknięte Monitorowane! idealne mieszkanie na inwestycje! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki zlokalizowanej na 1 piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zgody

Kraków,małopolskie

299 000 zł37 m² 8 081 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 37m2 w Nowej Hucie na os. Zgody , usytuowane na 2 pietrze w 3 pietrowym bloku. Sklada sie z salonu z aneksem, sypialni oraz lazienki. Do mieszkania przynalezy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł55 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie 3 pokojowe na Poznańskich Winogradach, w spokojnej i zielonej okolicy. Ze względu na położenie i rozkład pomieszczeń mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż usytuowany przy Promenadzie w Mielnie. Lokalizacja mówi sama za siebie, bliżej morza jest tylko plaża. Przeszklona ściana pozwala na upajanie się wspaniałym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przegon

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł103 m² 13 495,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, przestronny apartament z ogrodem w sąsiedztwie Krakowskich Błoń. Apartament o powierzchni 103m2 znajduję się kameralnym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Proponuję Państwu na sprzedaż widną kawalerkę z aneksem kuchennym o powierzchni ( 27m2), na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze , w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa

Siechnice,dolnośląskie

325 000 zł55 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam bezpośrednio komfortowe całkowicie wyposażone 3-pok mieszkanie w samym centrum miejscowości Siechnice, posadowione na 2 pietrze budynku z 2007 roku. Lokalizacja idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

737 880 zł86 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Przestronne pięciopokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia osobnej kuchni. Salon - 18,5 m 2 Kuchnia - 7,9 m 2 Sypialnia I - 8,5 m 2 Sypialnia II - 10,5 m 2 Sypialnia III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolina

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Poznań, ul. Dolina 2 pokoje, 32 mkw. Polecam do sprzedaży ładne, niewielkie mieszkanie dwupokojowe na V piętrze w budynku z cegły blisko centrum. Pokoje niezależne, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

334 192 zł63 m² 5 341,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

i podatku pcc! Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,56 m2 z balkonem i ogrodem o pow. 64 m2 na parterze 4 piętrowego budynku. Osiedle Centrum usytuowane przy ul. Pszczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

168 300 zł34 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy poza Warszawą, ale z szybkim dojazdem, ta inwestycja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Lokalizacja - ok. 15 minut do autostrady A2 -> węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

414 000 zł63 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego, wykończanego pod klucz mieszkania. Wszystkie meble oraz instalacje są całkowicie nowe. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

312 000 zł37 m² 8 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję komfortowe nowoczesne mieszkanie w nowym apartamentowcu. Osiedle zlokalizowane jest w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, 5 km od ścisłego centrum. Na powierzchnię 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Białystok,podlaskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku wybudowanym w 2012 roku. Budynek mieści się na osiedlu zamkniętym, monitorowanym. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł64 m² 4 821,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z możliwością aranżacji na trzy pokoje. Kuchnia w aneksie. Spory przedpokój i ustawna łazienka z kabiną prysznicową, umywalką i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielonka

Zielonka,mazowieckie

370 000 zł66 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie na parterze w budynku dwulokalowym. Mieszkanie wykonane w stanie deweloperskim / bez podłóg, drzwi wewnętrznych i białego montażu /. Wyposażone w kominek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł58 m² 7 396,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu piękne, komfortowo wyposażone mieszkanie w dzielnicy Górzyskowo. Mieszkanie składa się z trzech pokoi : salonu z w pełni wyposażonym i nowoczesnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł45 m² 8 590,31 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na 4 piętrze 15 piętrowego bloku z lat siedemdziesiątych. Dwa ustawne pokoje, osobna widna kuchnia i balkon. Do dyspozycji piwnica. Okna pcv z ekpozycją zachodnią zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smardzko

Smardzko,zachodniopomorskie

85 000 zł41 m² 2 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 41 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania należy piwnica, garaż w murowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

469 371 zł58 m² 8 122,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować rodzinne mieszkanie, w kameralnej inwestycji w niskiej zabudowie typu segmentowego. Spokojna okolica z zabudową jednorodzinną. W odległości ok. 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

271 900 zł39 m² 6 927,39 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja Nova Graniczna to kompleks 3 budynków wielorodzinnych położonych przy ul. Granicznej w Rzeszowie. W 13 - piętrowych budynkach znajdować się będą parkingi podziemne, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ligota Zabrska

Gliwice,śląskie

255 169 zł54 m² 4 725,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

I podatku pcc! Mieszkanie już od 667 zł miesięcznie! Ostatnie 3 mieszkania - jedno wykończone pod klucz! opis inwestycji Osiedle nowych mieszkań "willa Miejska lux" jest usytuowane przy ul. Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Kraków,małopolskie

559 000 zł57 m² 9 807 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie apartament 2 pokojowy 57 mkw.za 559 000 zł. Duży pokój 20 mkw, sypialnia 14 mkw, oddzielna kuchnia, wysoki standard wykończenia. Parkiety, klimatyzacja, videodomofon, budynek z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

381 900 zł55 m² 6 943,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie gotowe do odbioru Komfortowe, rodzinne trzypokojowe mieszkanie. Układ umożliwiający wydzielnie osobnej kuchni. Dobrze doświetlone, wygodne w aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

370 986 zł51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,82m2 ulokowane na pierwszym pietrze niskiego, 3 piętrowego budynku na Krzykach. W pobliżu parki, w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

369 000 zł74 m² 4 986,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oraz prezentacji : Domy budowane metodą tradycyjną, sprzedawane w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 73.9 m2 z działką ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł44 m² 10 720,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 usytuowane na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku. Zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Do mieszkania przynależy loggia 8 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij