dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Chorzów

Chorzów,śląskie

300 000 zł93 m² 3 213,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Halembie ul. Solidarności / Przyjazna! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

388 314 zł50 m² 7 739,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Soleil de Malta to dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 318 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań - od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł64 m² 8 803,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,5 m2 na Natolinie, jednopoziomowe z oddzielną kuchnią. Znajduje się na parterze, 3 piętrowego budynku z 1987 roku. Forma własności: własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

1 466 000 zł136 m² 10 779,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Zakup bezpośredni! posiadamy również podobne poddasze O pow. 114m2 - cena 1 231 000 zł. Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mała Poczta

Jelenia Góra,dolnośląskie

123 000 zł58 m² 2 120,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje mieszkanie położone na parterze w dwupiętrowym budynku w Jeleniej Górze. Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem i garażem o powierzchni ok 58m2. Nieruchomość do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

119 000 zł42 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 42m2 w dobrej lokalizacji Świebodzic os. Sudeckie. Lokal do remontu. Atrakcyjna cena. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska rozliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaułek Wileński

Kraków,małopolskie

375 000 zł47 m² 7 979 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47 m na Ulicu Zaułek Wileński. Mieszkanie składające się z 2 pokoi, balkonu, kuchni z oknem , przedpokoju i łazienki. Mieszkanie na 5 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

267 152 zł45 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowe mieszkanie wybudowane w roku 2019 w nowym apartamentowcu. Wszystkie media miejskie. W bloku winda Przewidywany odbiór budynku - II kw 2020r. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastów

Kraków,małopolskie

425 000 zł56 m² 7 589 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 56m2 w Mistrzejowicach os Piastów. Blok po remoncie ocieplony wymienione okna,odnowiona klatka schodowa Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem i piwnicą na II piętrze w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

321 280 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkania Z gwarancją, nowoczesna architektura, od 1 do 4 pokoi. Stan deweloperski, możliwość wykończenia pod klucz. tel. Termin oddania: 9.08.2019r Polecam atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

288 000 zł55 m² 5 217 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow.55 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł72 m² 9 030,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowe, idealne o wysokim standardzie mieszkanie dla inwestora składające się z dwóch kawalerek i mieszkania dwupokojowego. Inwestycja położona jest na nowo wybudowanym osiedlu na Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

239 000 zł62 m² 3 849 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 62,1 m2 usytuowane na IV piętrze w bloku czteropiętrowym w Kielcach przy ul. Dewońskiej (oś. Ślichowice). Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

423 798 zł61 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze balkonem o powierzchni 61,42m2. Cała inwestycja położona na Oporowie w niskiej, wielorodzinnej zabudowie na terenie zamkniętlokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

452 302 zł39 m² 11 556 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Długosza/sate Podgórze. Mieszkanie do odbioru w II kwartale 2021 r. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc 2% - mieszkanie sprzedawane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

450 000 zł52 m² 8 587,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 52 m2 na pierwszym piętrze kamienicy przy głównej ulicy miasta. Lokal wykończony i urządzony z myślą o prowadzeniu w nim biura ale po niewielkiej adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

369 891 zł51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z myślą o Was! Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. W okolicy wszystko czego potrzebujesz! Nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Lokal przygotowany do remontu. Usunięto stare tapety, panele. W skład mieszkania o pow 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierpińskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

324 356 zł59 m² 5 520,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Oferta bezpośrednia, 0% prowizji! Informacje ogólne Nowoczesny apartament jednopoziomow y o powierzchn

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. 3 pokoje / balkon / super lokalizacja Mieszkanie w okolicy ul. Mieleckiej o powierzchni 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

239 000 zł37 m² 6 533,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na Rubinkowie I. Jest to mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

435 000 zł60 m² 7 224 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie o powierzchni 60,22 m2 znajduje się na I piętrze w niskim II piętrowym budynku z 1988 roku, składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górne

Piła,wielkopolskie

381 528 zł61 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Okazja! Mieszkanie z widokiem na las! Gotowe do wprowadzenia os. Górne, ul. Mickiewicza! Wysoki standard! Nowy budynek z zasobów psml-W! III piętro, winda! Funkcjonalny układ, 3 pokoje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

350 000 zł46 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, 46m2 na Ruczaju, blok z 2010 roku. Parter. Rolety antywłamaniowe, możliwość wchodzenia od strony balkonu ( drzwi balkonowe na klucz ). Duży taras. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł104 m² 4 142,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Makler Nieruchomości poleca piękne mieszkanie czteropokojowe (103,55 m ) położone w kameralnej kamienicy (4 mieszkania) w Śródmieściu. Na parterze znajduje się mała prywatna piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł60 m² 6 052,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Okazja- zachowana piękna sztukateria! 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 60,31 mkw. położone w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Niemcewicza. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

295 000 zł106 m² 2 783,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja-Przedmiotem oferty jest 1/2 domu wolno-stojącego , dwa odrębne lokale mieszkalne/ niezależne wejścia i klatki schodowe. Mieszkanie bardzo ciepłe po termoizolacji. wymianie instalacji ii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Sosnowiec,śląskie

225 000 zł65 m² 3 445,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Świetny układ! Świetna Lokalizacja* 3 pokoje - zagospodarowana wnęka balkonowa - stan: do odświeżenia! Świetne mieszkanie dla każdego - młodych i starszych, aktywnych i domatorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zgorzelisko

Wrocław,dolnośląskie

298 809 zł47 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja w doskonałej lokalizacji, wszystko co potrzebne do wygodnego życia. Doskonały rozkłady mieszkań - z balkonami to idealne mieszkanie na start lub inwestycję kapitałową na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilgi

Gliwice,śląskie

209 000 zł48 m² 4 390,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dla miłośników ciszy i zieleni, mam do zaoferowania rozkładowe słoneczne mieszkanie, położone na samym obrzeżu miasta. Mieszkanie składa się z: przestronnych i ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

226 610 zł27 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Poznaj naszą kolejną inwestycję we Wrocławiu: zieloną Toskanię Lokalizacja w sąsiedztwie parku Brochowskiego i wielu innych wrocławskich zieleńców; w otoczeniu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kliny

Kraków,małopolskie

382 976 zł56 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, w trakcie budowy, przy ul. Spacerowej w dzielnicy Kliny. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch oddzielnych pokoi - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 000 zł60 m² 3 775 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Myśleliście o mieszkaniu które w pełni was zadowoli i kosztuje niewiele? Wyobraźcie sobie że należy już do was. Sprzedawana nieruchomość mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł85 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jasny i przestronny penthouse o łącznej powierzchni 85 m2 na ostatniej, czwartej kondygnacji budynku mieszkalnego, usytuowane w sercu Miasteczka Wilanów. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieńkowice

Wrocław,dolnośląskie

302 770 zł47 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie 3 pokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 46,58m2. Położenie osiedla gwarantuje osobom ceniącym spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych idealne miejsce do wypoczynku po dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

312 052 zł46 m² 6 783,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osiedle Dmowskiego to nowoczesne, kameralne, zamknięte osiedle zlokalizowane w samym sercu Poznania niedaleko ul. Głogowskiej. W okolicy znajduje się bogata infrastruktura w skład, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 48 m2 ksm ul. Ślaska w skład którego wchodzą 2 osobne pokoje, widna kuchnia, łazienka, balkon przynależy duza piwnica. 1 miejsce parkingowe, blok jest ogrodzony wraz z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Modlnica

Modlnica,małopolskie

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe 63,07m2 zlokalizowane w Modlnicy 0% prowizji, kupujący zwolniony z podatku pcc 2% - mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera! Data odbioru III Q 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie, rejon - Górne Przedmieście, o powierzchni 38m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka (po gruntownym remoncie w czerwcu tego roku), przedpokój i balkon. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku na Rubinkowie. Mieszkanie składa się z: *kuchni *3 pokoi, * przedpokoju, *łazienki * wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł83 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,52 mkw. Położone jest na 5. piętrze apartamentowca na Kępie Mieszczańskiej - stare miasto - w odległości 2 kilometrów od Rynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij