dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

336 768 zł72 m² 4 660,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości posiadamy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,26 m2, mieszczące się na dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie. Mieszkanie gotowe do odbioru W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

380 000 zł51 m² 7 451 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum D

Kraków,małopolskie

480 000 zł66 m² 7 273 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przytulne trzypokojowe mieszkanie, w układzie wschód-zachód. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje, nowe okna, podłogi, sprzęt agd. Wszystkie meble oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

416 000 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 52m2 jest bardzo słoneczne i wygodne. W jego skład wchodzi: - otwarty, przestronny salon - mały pokój / sypialnia jest to pokój przechodni do kuchni - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

627 000 zł61 m² 10 245,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kopińskiej na Starej Ochocie w odnowionej kamienicy z 1954 r., którego okna wychodzą na północ oraz południe. Sypialnia z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł74 m² 2 229 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w spokojnej lokalizacji Śródmieścia w okolicy szkoły pwsz. Mieszkanie o powierzchni 74m2 składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , parter w bloku z windą, z 2002r,-warszawa, białołęka, ul. Odkryta Okolica cicha, blisko przyrody, idealne dla kogoś, kto ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ogrodowe

Kraków,małopolskie

384 500 zł62 m² 6 202 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 62 m2 , 3 pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokojowe z ogromnym potencjałem, w zielonym otoczeniu drzew. Dla rodziny , lub pod inwestycyje w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

216 000 zł47 m² 4 625,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie M-3 Bydgoszcz Stary Fordon pow. 46,7 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje o pow. 18,9 i 13,8 m2, kuchnia 7 m2, łazienka+wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

190 278 zł38 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentowane osiedle przy ulicy Wieniawskiego usytuowane jest we wschodniej części miasta w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł29 m² 7 093,43 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta zarezerwowana do 04 października 2019 roku! Oferta sprzedaży bardzo ładnej kawalerki o powierzchni 28,90m2 położonej na szóstym piętrze w ocieplonym wieżowcu przy ulicy Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

317 300 zł32 m² 9 793 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: krzysztof Dudek telefon krzysztof.dudek@sdp-nieruchomości.pl Polecane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,37 m2, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanki

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł79 m² 4 620 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu nowe, znajdujące się w kameralnym bloku, mieszkanie znajdujące się przy bocznej ul. Sasanki na osiedlu Zalesie, graniczącego z ul. Rejtana. Nieruchomość idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rataje

Poznań,wielkopolskie

288 000 zł40 m² 7 149,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj na ratajach wokół malty Poznań. Jeżeli szukasz mieszkania dla 2 osób z małym dzieckiem. To to mieszkanie jest dla Ciebie! Mieszkanie 2 pokojowe , o powierzchni 40,28 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł79 m² 3 734,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w zabytkowej kamienicy w Centrum. Niewątpliwym atutem pozostaje bliskość sklepów, komunikacji miejskiej czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

70 000 zł42 m² 1 686,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, ciemnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

304 808 zł54 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja osiedle prymasa Osiedle Prymasa to nowoczesny kompleks czterech budynków wielorodzinnych usytuowanych w sąsiedztwie niskiej zabudowy na osiedlu Baranówka w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

310 000 zł48 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Lublina o powierzchni 47,8 m2. Lokal położony jest na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Słowackiego w dzielnicy lsm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

955 000 zł89 m² 10 679,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4-pokojowe mieszkanie na Żeraniu, nad Kanałkiem Żerańskim, o pow. 89.42 m2, usytuowane na 1 pietrze w 4 pietrowym budynku z 2009 r. Mieszkanie rozkładowe, trójstronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

222 258 zł26 m² 8 574,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Soleil de Malta to dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 318 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań - od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Łódź,łódzkie

298 000 zł54 m² 5 468 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie po kapitalnym remoncie na Górnej. Duże i słoneczne pokoje z dużą loggią. Mieszkanie po solidnym, kapitalnym remoncie. Okna pcv - nowe. Nowy piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł128 m² 7 592,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Przestronne, słoneczne mieszkanie przy metrze, dla rodziny z dziećmi, z pięknym widokiem, w cichej, zielonej okolicy Lokalizacja i okolica: sprzedajemy bez pośredników mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

138 000 zł52 m² 2 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - magda janik, tel. Oleśnica / okolice / bezczynszowe Polecam przytulne mieszkanie usytuowane w granicach miasta Oleśnica. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe, 50 m2, w centrum Nowej Huty - osiedle Teatralne. Niedawno była zmodernizowana łazienka, są też wymienione okna. Rozkład dwustronny wschód-zachód. Blok znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Baranówka

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł92 m² 3 351,35 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 92,5 m 2. W mieszkaniu jest 5 pokoi, jasna kuchnia i łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze, które może służyć jako spiżarnia lub garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m 2 powierzchnia całkowita to 51m 2 usytuowane na Gądowie Małym przy ul. Drzewieckiego. Idealne jako inwestycja lub pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł53 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Funkcjonalne rozkłady : 2 pokoje - od 37 m2 do 43 m2 3 pokoje - od 50 m2 do 58 m2 z balkonami, tarasami i ogródkami Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł47 m² 5 650,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 - pokojowe - 46,9 m2. Lokal usytuowany jest na parterze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Błonie. Pokoje nieprzechodnie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

347 000 zł37 m² 9 378,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domopoly to początek Twojej przygody w nieruchomościowym świecie. Poszukujesz nieruchomości w cichym i spokojnym miejscu? Zależy Ci na odpowiednim dojeździe do centrum? Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie - Niebuszewo Mieszkanie znajduje się na ivp niskiego bloku na osiedlu Piastowskim. Na powierzchnię 47m2 składają się 2 rozkładowe pokoje (salon od strony południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

285 000 zł31 m² 9 199 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wlasnosciowe mieszkanie 1 pokój z aneksem + łazienka , mieszkanie na 3 pietrze z dużym balkonem na stronę południowo-zachodnią. Możliwość dokupienia miejsca postojowego / koszt 19000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

159 000 zł15 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - mieszkanie 15m2 zlokalizowana na Biezanowie -prokocim. Mieszkanie znajduje się na poddaszu Zdjęcia przedstawiają przykładowe wykończenie, które obejmuje wszystko co potrzebne do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

326 213 zł53 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Osiedle Stabłowicka zostało pomyślane, by od pierwszych chwil można się było tu poczuć komfortowo. Oferuję mieszkanie o powierzchni 52,70m 2 które składa się z: * salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie Mieszkanie Gotowe w tak atrakcyjnej Cenie! sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie piękne narożne 4- pokojowe Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum E

Kraków,małopolskie

455 000 zł61 m² 7 459 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w starej części Nowej Huty na osiedlu Centrum E. Mieszkanie jasne i wykończone o łącznej powierzchni 61,22 m2. Usytuowane na 4 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł36 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 36 m2 na Wyżynach. Lokal składa się z 2 pokoju, łazienki, kuchni oraz przynależącego balkonu (logia) oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł43 m² 5 363 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i duzym balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

1 325 000 zł85 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży śliczne, 3 pokojowe, przestronne mieszkanie przy ul Pańskiej! Świetna lokalizacja 5 min do Centrum! W bliskiej odległości do dwóch przystanków metra, przystanku tramwajowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Police

Police,zachodniopomorskie

260 000 zł55 m² 4 710,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania przytulne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym osiedlu w Policach. W niewielkiej odległości szkoły, przedszkola, punkty handlowe i usługowe oraz komunikacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy ul.Wilczak nad Wartą w bloku z 2005 roku.68m2, drugie piętro, dwa balkony, w tym.