dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

350 000 zł70 m² 4 987,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowy 2-pokojowy lokal mieszkalny w Karpaczu. Mieszkanie położone na I p. kamienicy ,o powierzchni 70,18 m2 składa się z : przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

228 000 zł36 m² 6 294,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Sprzedam bezpośrednio (lub zamienię na większe) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. Jest to blok z płyty z 1990 r., zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tarnogaj

Wrocław,dolnośląskie

383 400 zł45 m² 8 596,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament blisko centrum. > bardzo dobra komunikacja tramwajowa > w pobliżu Park Wschodni > rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa > na terenie inwestycji monitoring oraz ochrona Spełni każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

219 000 zł50 m² 4 336,63 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 50,50 m2. Mieszkanie składa się z: - osobnej kuchni, - salonu, - sypialni - łazienki z wc Ogromnym atutem nieruchomości jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł60 m² 6 139,77 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w trakcie kapitalnego remontu, przewidywany koniec prac listopad 2019 roku. Znakomita lokalizacja. Zielone osiedle, blisko centrum miasta. W pobliżu komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

539 000 zł112 m² 4 810,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które pozwoli Ci się poczuć jak w domu! Przedmiot oferty: lokal mieszkalny (pełna własność) dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 112,04 m2. Typ transakcji: sprzedaż. Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

364 619 zł55 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. Najbardziej komfortowa inwestycja na krzykach! *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł57 m² 2 653,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszanie czteropokojowe w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56,52 m 2 w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 63m2 zlokalizowanego na ósmym piętrze w wieżowcu na Mokrem. Mieszkanie składa się z: * kuchni *3 pokoi, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

480 000 zł148 m² 3 252,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie z wyjątkowym klimatem, dla konesera przedwojennych kamienic perełka! lokalizacja Centrum Karpacza ,w otoczeniu ładnych zabytkowych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł68 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w doskonałej lokalizacji przy ul. Sądowej. Mieszkanie w układzie 2 osobne sypialnie, każda po ok. 18mkw, pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł54 m² 7 573 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie W kamienicy na 1 kondygnacji kamienicy położonej W genialnej lokalizacji - 700m do Dworca pkp, 800m do Rynku. Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości. Klucze W biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

679 000 zł94 m² 7 254,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 93,6m2 w doskonałej lokalizacji Gdyni na Działkach Leśnych. Mieszkanie znajduję się na ul.Warszawskiej. Budynek z 1936r. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalnica

Kalnica,podkarpackie

51 300 zł51 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Bieszczady/-wieś Kalnica,gm.Zagórz.Do sprzedazy nieduże mieszkanko w parterowym budynku wielorodzinnym składające się z 2 pokoi,1 kuchnia,łazienka-1,klatka schodowa 1.Do mieszkania prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bema

Lubin,dolnośląskie

403 000 zł63 m² 6 386,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowy bezczynszowy apartament 63,1 m2. Nieruchomość położna w ekskluzywnej , nowej kamienicy na ul. Bema w Lubinie o wysokim standardzie wykończenia budynku na zewnątrz i wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

198 000 zł60 m² 3 313,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam Cię na prezentację, piętrowego mieszkania trzypokojowego, położonego na drugim piętrze dwukondygnacyjnego budynku wolnostojącego. Nieruchomość może zostać zagospodarowana bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

271 040 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Wołomin,mazowieckie

260 000 zł50 m² 5 222 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży mieszkanie własnościowe o powierzchni 49, 79 m2 w Wołominie. Lokal usytuowany na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym z lat 90. Rozkład pomieszczeń: - widna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

264 880 zł30 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam ponad 30 metrową kawalerkę we Wrocławiu ul. Wilanowska. Nowe budownictwo! Kawalerka z osobną umeblowaną kuchnią oraz balkonem, gotowa do wynajęcia lub zamieszkania wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

49 000 zł33 m² 1 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Podgórzu o powierzchni 33m2. Mieszkane składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Nieruchomosć znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł92 m² 3 351,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie, 5-pokojowe o powierzchni 92,5m2 zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego. Położone na 8 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z kuchni, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

313 968 zł51 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Niespotykana inwestycja W super cenie! z ogrodem o powierzchni 70 m2! W północno-zachodniej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego, w otoczeniu terenów zielonych, gdzie pobliski las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

366 250 zł44 m² 8 323,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecamy wysokie i jasne mieszkanie o pow. 43,6m2 i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie posiada salon połączony z aneksem kuchennym, dużą sypialnię, pojemną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

216 000 zł25 m² 8 503,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki w rewelacyjnej lokalizacji, na os. Piastowskim Mieszkanie > powierzchnia całkowita - 25m2 > piętro 2/11 > ekspozycja okien na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

327 298 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Niespotykana inwestycja W super cenie! z ogrodem o powierzchni 73,27 m2! W północno-zachodniej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego, w otoczeniu terenów zielonych, gdzie pobliski las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

210 000 zł36 m² 5 817,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie przy Politechnice w inwestycji Nowa Przędzalnia.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cichockiego

Puławy,lubelskie

365 000 zł73 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Bezpośrednio od właściciela 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 w centrum miasta. Mieszkanie zadbane, czyste i przestronne. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

204 350 zł34 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Tychach - stworzona z myślą o potrzebach mieszkańców Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na inwestycji Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł74 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

4 pokoje z dużym balkonem i widokiem na park! Nieruchomość położona na cichym osiedlu wśród przepięknych kasztanowców z widokiem na skwer i zabudowę jednorodzinną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zielone

Kraków,małopolskie

285 000 zł44 m² 6 537 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie dwupokojowe, słoneczne i jasne. W pokojach drewniana podłoga, w przedpokoju - panele, jasna kuchnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartłomieja

Koszalin,zachodniopomorskie

355 000 zł76 m² 4 671,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży ostatni lokal mieszkalny położony na parterze W skrajnym budynku szeregowym na rokosowie W koszalinie! cena promocyjna 355000mzł za 76m2 plus 17,00m2 wiaty garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Piękne mieszkanie na poddaszu. Pierwszy pokój połączony jest z przedpokojem i kuchnią, ustawna sypialnia, łazienka z wanna, korytarz. Mieszkanie do remontu, drewniane podłogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! ul Gałczyńskiego, oferta dla inwestora, singla, pary, osób starszych Lokal mieszkalny do generalnego remontu, składający się z 2 pokoi oraz kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł50 m² 6 646 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty - tel. Oferta tylko w sdp nieruchomości! Cena 329 tys. zł do rozsądnych negocjacji. Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Wystawa okien na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

258 000 zł38 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym? Bardzo dobrze trafiłeś! Na sprzedaż dwupokojowa nieruchomość, przy ul. Mickiewicza. * atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu Starego Miasta *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

*** kupuj bezpiecznie *** *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji *** Na sprzedaż nowa kawalerka w apartamentowcu o pow. 30 m2 + 10m2 ogródek na nowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

199 000 zł20 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie - 20 mkw., na wysokim parterze w Nowej Hucie. Osobna kuchnia oraz łazienka (w pełni wyposażone). Bardzo spokojna okolica, dużo zieleni. Cena: 199 000 zł dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

250 000 zł43 m² 5 838,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Świetnie zlokalizowana i skomunikowana inwestycja w otoczeniu zieleni w podwrocławskich Siechnicach, apartamenty powierzchniach od 42,82 do 87,95. Kameralne osiedle zaledwie 18 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadowa

Jabłonna,mazowieckie

375 000 zł63 m² 5 980,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3 pokojowe na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku z 2006 roku. Budynek znajduje się na ogrodzonym, strzeżonym osiedlu. Okna od strony pólnocno-wschodniej, a salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

666 500 zł85 m² 7 881,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Morenie i ciesz się zielenią. Ostatnie dostępne mieszkania! Pięć kameralnych budynków położonych w otoczeniu bujnej roślinności. Tarasy na dachu nawet do 63,19 m2. Idealne.