dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł36 m² 11 528 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Piękny, zielony Mokotów Górny! Zamieszkaj tuż przy Park Królikarnia nieopodal Park Dreszera więc spacery mogą być długie, ciekawe i nie znudzą się! Puławska ulica ruchliwa, ale mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł79 m² 5 189,87 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na 8 piętrze 16-piętrowego budynku na osiedlu Rataje w Poznaniu. Nieruchomość o powierzchni 79 m składa się z: - 3 umeblowanych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wapienna

Szczecin,zachodniopomorskie

511 000 zł95 m² 5 378,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne mieszkanie dwupoziomowe na Warszewie, wysoki standard , salon otwarty na zrobioną i wyposażoną kuchnię (aneks) na podłogach kafle. W kuchni znajduje się kuchenka z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

232 000 zł25 m² 9 280 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam zadbaną kawalerkę na Bronowicach Małych. Do remontu, 25m, 3 piętro, miejsce postojowe, zielona okolica. Lokalizacja: ulica Na Błonie. Nieopodal ul. Lindego, zarzecze Doskonała komunikacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m 2 w pełnym rozkładzie w świeżo docieplonym i odmalowanym bloku z windą. Świetna lokalizacja, blisko C.H. Magnolia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł57 m² 10 878,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie przestronne i bardzo ustawne, z balkonem, zadbane, nie wymaga nakładów finansowych. Bardzo ładne mieszkanie położone na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

493 000 zł105 m² 4 695,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Z nami kupisz bezpiecznie Brak opłaty pcc. Inwestycja realizowana z środków własnych dewelopera. Pełna własność gruntu i budynku. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Brak obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

265 000 zł58 m² 4 558,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, jedyne w tej chwili w takiej lokalizacji! W samym centrum miasta, jednocześnie w otoczeniu zieleni, doskonale doświetlony salon z balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

172 000 zł36 m² 4 845,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,5 m 2 Usytuowane jest na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Opis: salon (15,50m 2 )jest połączony z kuchnią (5,5m 2 ), w której

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

249 900 zł50 m² 4 978 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na 2 piętrze 4 - piętrowego bloku przy ul. Gałczyńskiego na os. Bocianek w Kielcach. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł25 m² 12 749 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Uspokaja Cię widok głakiej tafli wody który oferuje Ci spojrzenie przez okno własnego mieszkania? Lubisz ciszę i spokój a chciałbyś mieszkać w centrum miasta? Oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

501 638 zł58 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez podatku pcc! bez prowizji! Termin oddania: grudzień 2019. Prestiżowa lokalizacja, inwestycja położona tuż przy Dolinie Trzech Stawów. W otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chrzanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł68 m² 6 263 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,50 mkw. Położone jest na 2. piętrze apartamentowca na osiedlu Cichy Zaułek - psie pole - Karłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Beskidzkie

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł72 m² 4 823,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłączność! Oferujemy na sprzedaż piękne, duże mieszkanie o pow.72,35m2, znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego apartamentowca na oś.Beskidzkim! Mieszkanie składa się z: - przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

255 000 zł69 m² 3 699,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz kompromisu pomiędzy posiadaniem własnego domu a mieszkaniem w bloku, mamy na to idealne rozwiązanie! Polecamy na sprzedaż nowe mieszkania o podwyższonym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Broniewskiego 6b. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

632 000 zł79 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie Gocław, ul. Ostrobramska, 3 Pokoje, 79 mkw na Pradze Południe. Osoba do kontaktu: t: mieszkanie trzypokojowe o modelowym rozkładzie znajdujące się w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skarpa

Lublin,lubelskie

323 000 zł49 m² 6 578,41 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż 3 pok 49,1m 2 Idealne pod wynajem lub dla rodziny Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na parterze 11 piętrowego wieżowca, znajdującego się na Czubach os. Skarpa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

230 000 zł31 m² 7 367,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka 31,22 m 2 , 3 piętro Do sprzedania nowoczesna kawalerka o pow. 31,22m 2 znajdująca się na 3 piętrze bloku z windą z 2012 r. Mieszkanie jest gustownie urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

316 575 zł67 m² 4 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe! duży ogród - prawie 90 mkw! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Wrocław,dolnośląskie

388 000 zł63 m² 6 178,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do Sprzedania mieszkanie we Wrocławiu na Kozanowie, doskonałe dla rodziny lub pod inwestycję. 62,8 m2 (bez żadnych skosów, w pełni użytkowe), 3 pokoje (dwie duże sypialnie + salon), oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Atłasowa

Białystok,podlaskie

289 000 zł49 m² 5 950,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego mieszkania na kameralnym Osiedlu Rekreacyjnym położonym przy ul. Atłasowej. Mieszkanie bardzo przestronne, doskonałe dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

299 811 zł67 m² 4 467,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania gotowe do odbioru kluczy! ostatnie mieszkania! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

430 000 zł68 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje W nowym budynku Z piwnicą I miejscem W garażu podziemnym komfortowy, dwu-poziomowy apartament z dwoma dużymi tarasami, wykończony w wysokim standardzie tj.: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

279 338 zł63 m² 4 468,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania gotowe do odbioru kluczy! ostatnie mieszkanie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

385 000 zł68 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie, położone na 10. piętrze w bloku przy ul. Bursztynowej, z pięknym widokiem na panoramę miasta oraz las. Na powierzchnię mieszkania (68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Siechnicach! Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

259 000 zł59 m² 4 414,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja - ponad 25 tyś zł! komórka W cenie! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Gorąco polecam mieszkanie położone w samym centrum Jelcza - Laskowic! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

295 000 zł59 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum

Stargard,zachodniopomorskie

356 000 zł95 m² 3 763,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania, o wysokim standardzie położonego w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 94,6 m2 położone jest na 3 i 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł37 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Aktualnie dostępny apartament, zlokalizowany na czwartym piętrze współcześnie wybudowanego apartamentowca, na terenie przytulnego osiedla, zlokalizowanego w bliskości galerii mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł86 m² 8 271,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kameralne i spokojne osiedle w doskonałej lokalizacji, z dala od zgiełku ulic w sam raz dla rodzin i osób poszukujących alternatywy dla domu. Prywatne ogrody i duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

294 831 zł114 m² 2 579,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji! pomożemy W uzyskaniu kredytu Nowoczesne osiedle w Kamieńcu Wrocławskim! W miejscowości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

334 400 zł38 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, wykończonego w wysokim standardzie apartamentu zlokalizowanego w samym centrum Katowic przy ulicy Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 53 m2, usytuowane na parterze w 11 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. W skład mieszkania wchodzą dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

286 300 zł53 m² 5 401,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

316 575 zł67 m² 4 717,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! W miejscowości znajduje się nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybrańska

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł63 m² 6 703,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie Targówek. Ul. Wybrańska, 3 pokoje, 63 mkw na Bródnie. W razie pytań: tel. Mieszkanie pierwotnie 4-pokojowe, o zmodyfikowanym układzie pomieszczeń na 3- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł55 m² 6 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości marbel przedstawia państwu komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wyzwolenia w Rzeszowie - czyli jednej z najlepszych lokalizacji w tej części miasta! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 48m2 (prawo własności-założona kw) umiejscowione na 5 piętrze w bloku przy ulicy Krakowskiej 6. Niski czynsz, brak wodomierzy i opomiarowania grzejników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

255 000 zł47 m² 5 374,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Opole Zaodrze - 3 pokoje z balkonem, kuchnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia użytkowa 47.45 m2, na parterze wysokiego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,86.