dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł81 m² 7 635,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie o pow. 81,2 mkw, plus 45,15 mkw balkonów. Mieszkanie wyposażone, położone na 4 piętrze w budynku przy ul. Olbrachtowskiej Na tę wyjątkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

380 000 zł68 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Villanowa (jędrzychów) przy ulicy Geodetów w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym kameralnym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rycerska

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam piękne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i piwnicą po generalnym remoncie na ulicy Rycerskiej 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Wielkie

Wrocław,dolnośląskie

351 394 zł49 m² 7 184,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji bez podatku pcc W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,91m2 ulokowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na Krzykach. W pobliżu park Wschodni, przedszkole czy plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł70 m² 8 140,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w budynku z 2003 r. Ulica uporządkowana i spokojna. Działka zadbana, zielona i bezpieczna. 100 m do Parku Cietrzewia. Do ceny mieszkania należy doliczyć jedno lub dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szczecin,zachodniopomorskie

332 000 zł48 m² 6 996,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gotowe do zamieszkania dwupokojowe (przystosowanie pod wydzielenie 3 pokoju poprzez podział dużego salonu) mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniono wszystkie okna, wymieniono całą elektrykę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

682 178 zł53 m² 12 777,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja o podwyższonym standardzie! Inwestycja zlokalizowana w samym sercu miasta, którą charakteryzuje: *taras widokowy *klub fitness oraz klub spotkań dla mieszkańców *widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Skarpie

Kraków,małopolskie

320 000 zł46 m² 6 957 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie składa się z 2 pokoi: - większego o pow. 19m2 z oknem na stronę wschodnią - mniejszego o pow. 10,6m2 z oknem na stronę zachodnią - oddzielnej jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

1 227 600 zł112 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju klimatyczne 4 pokojowe pokojowe mieszkanie o pow. 111,60 m2 położone na zamkniętym strzeżonym osiedlu tuż przy metrze Kabaty. Budynek z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł36 m² 2 194,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż ciepłe, środkowe mieszkanie w dobrej lokalizacji dzielnicy Nowe Miasto - Ul. Psie Pole. Lokal znajduje się na drugim piętrze i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł86 m² 8 596 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zabrze

Zabrze,śląskie

299 000 zł112 m² 2 669,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu, bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie z klasą. Na 112 m 2 znajdziecie Państwo pełen komfort, na parterze znajduje się duża kuchnia otwarta na jadalnię, salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szumiących Traw

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł78 m² 7 727,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko C.H Targówek, las bródnowski. Punkt komunikacyjny z ul. Głębockieh, toruńskiej. Osiedle zamknięte, strzeżone. Miejsce postojowe na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

375 972 zł52 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na parterze z dwoma balkonami okna wychodzące na wschód i południe mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

323 700 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I pietrze okna wychodzące na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49m2 usytuowane na piątym piętrze 5-piętrowego budynku z cegły, z 2004r. zlokalizowanego w samym centrum Szczecina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

329 500 zł62 m² 5 314,52 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem ,położone na 10 piętrze w budynku z windą zlokalizowanym na osiedlu Arkońskim-Niemierzyn. Mieszkanie składa się z 3 pokoi(9,11,18m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

289 500 zł38 m² 7 618,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone na pierwszym piętrze w ocieplonym budynku usytuowanym w świetnej lokalizacji na Warszewie. Nieruchomość ma 37,37m2 i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pochyła

Białystok,podlaskie

278 000 zł42 m² 6 650,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw na osiedlu Wysoki Stoczek przy ulicy Pochyłej. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w niskim budynku z 1996 wykonanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

345 000 zł64 m² 5 390,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na czwartym piętrze w ocieplonym budynku z 1989 roku usytuowanym w świetnej lokalizacji na Gumieńcach. Nieruchomość ma 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostroroga

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z pięknym widokiem na zabytkowy wrzeszcz. pokój dzienny - 18m2 drugi pokój - 6m2 sypialnia - 9m2 zamknięta kuchnia - 8m2 łazienka z prysznicem - 3,5m2 przedpokój - 7,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Kadetów

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł103 m² 4 163,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem,kominkiem, dwupoziomowe oraz garażem usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2001 roku, zlokalizowanym na Bezrzeczu. Powierzchnia po podłodze 125m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł51 m² 2 156,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej części Nowego Miasta. Powierzchnia użytkowa (po odjęciu skosów) wynosi 51 mkw , mieszkanie dwupoziomowe - I poziom to 2 pokoje, przedpokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

345 000 zł43 m² 8 023 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjnie wykończone mieszkanie o pow. 43,23m2 na parterze budynku z 2009 roku. Rozkład: duży salon z aneksem kuchennym (wyposażonym w sprzęt agd), sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malchera

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

113 000 zł46 m² 2 437,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m 2 położone na bardzo spokojnym osiedlu w Jastrzębiu Zdroju, na drugim piętrze niskiego bloku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

218 000 zł31 m² 7 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 1 pokojowe przerobione na dwa, położone na trzecim piętrze w ośmiopiętrowym ocieplonym budynku z windą usytuowanym w doskonałej lokalizacji na oś. Przyjaźni. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotopolska

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe, na 3 piętrze w wysokim budynku, z windą w cichej okolicy na przeciwko Parku Wiecha i Teatru Rampa. Świetna lokalizacja - 3 minuty spacerem od Metro Trocka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł116 m² 3 189,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w pełni rozkładowe 4 pokojowe położone na parterze w budynku z cegły, usytuowanym w świetnej lokalizacji, w centrum Szczecina. Na jego powierzchnie 93 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotego Smoka

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł88 m² 10 820 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie dla wymagających przy Parku Szczęśliwickim.Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 34,8 m.kw sypialnia 12 m.kw pokój 10 m.kw kuchnia otwarta bez okna 11 m.kw łazienka 11 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawarza

Kraków,małopolskie

1 220 000 zł90 m² 13 539 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwa mieszkania, po remoncie, o łącznej powierzchni 90,11m2, atrakcyjna lokalizacja, ul. Stawarza, w sąsiedztwie Parku Bednarskiego, dzielnica Podgórze. Budynek z 1940 roku, jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heltmana

Kraków,małopolskie

560 000 zł65 m² 8 561,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzy pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym z 2007 roku, ul.Heltmana, rejon Podgórze. Budynek ogrodzony. Mieszkanie bez gazu, ogrzewanie miejskie, ciepła woda zasilana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

267 800 zł32 m² 8 316,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe 32,20m2 na Osiedlu Majowym. Mieszkanie atrakcyjnie urządzone, standardowo wykończone, zlokalizowane na parterze trzypiętrowego budynku, składające się z: - kuchni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

98 000 zł43 m² 2 279,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Polecamy do sprzedaży mieszkanie dwu-pokojowe, o powierzchni 43 m2. Mieszkanie jest do kapitalnego remontu, posiada kuchnie i łazienkę. Budynek po rewitalizacji. II piętro. Oferta Godna Uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

440 500 zł75 m² 5 873,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji-osiedle Nad Rudzianką. Powierzchnia całkowita to 75 m2, a użytkowa 62 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z ogromnym tarasem, usytuowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowym domu wielorodzinnym z cegły, z 2014 roku, zlokalizowanym na Bezrzeczu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe położone na czwartym piętrze w nowym budynku z cegły z 2003r, zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu w centrum -śródmieściu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasne Błonia

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł67 m² 6 118,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Z ogródkiem Mieszkanie 3-pokojowe w przedwojennym bloku na parterze w okolicy Parku Kasprowicza. Z przedpokoju wchodzimy do: - dużego pokoju a z niego do do sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

489 999 zł132 m² 3 718,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe, 5 pokojowe z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym w Mierzynie. Cicha dzielnica, tylko 10 minut do centrum Szczecina. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

mieszkanie 55m2 na Grochowie Praga Południe przy ulicy Kordeckiego. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy zabudowa niska 4 piętrowa niedaleko rondo Wiatraczna. Komunikacja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

402 721 zł48 m² 8 312,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska, bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc. Świetne, ustawne mieszkanie na parterze z ogródkiem. Odbiór już w tym roku. Regularna cena za miejsce parkingowe: 42 tys.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij