dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

221 200 zł31 m² 7 200,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prezentowane osiedle Tarasy nad Zalewem usytuowane przy ul.Kwiatkowskiego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rzeszowa. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

292 182 zł44 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w Łukęcinie, tuż przy lesie sosnowym, kilka minut spacerem na strzeżoną plażę. Mieszkanie gwarantujące komfort wypoczynku w sąsiedztwie zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polarna

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł68 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam na prezentację ; ewa kaim polarna ok. / blisko tramwaj / dobry dojazd do centrum Trzypokojowe mieszkanie o nowoczesnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł43 m² 5 814 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie salon + aneks kuchenny 20m sypialnia 11m łazienka 5,m3 hall 6m Nowe osiedle kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

272 370 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Bolesławiec,dolnośląskie

210 000 zł54 m² 3 874,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży mieszkanie do remontu na ulicy Wybickiego 5. W cenie: mieszkanie 54,2m2 +piwnica o powierzchni 4,7 m2 + miejsce na strychu (strych nad mieszkaniem) + udział 16/100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

248 076 zł46 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,94 m2 na osiedlu Zalesie w nowym budynku w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Rzeszowa. Prezentowane mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Władysława Broniewskiego Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kochanowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

391 000 zł99 m² 3 949,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w czteropiętrowym apartamentowcu, na zamkniętym i monitorowanym terenie. Wjazd z dwóch stron (2 bramy). Do dyspozycji plac zabaw dla dzieci z częścią biesiadną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyrobka

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń, umów się na prezentację, zaproponuj swoją cenę, kup bezpiecznie. Cena do negocjacji! lokalizacja: mieszkanie położone w idealnej lokalizacji, jaką jest Gdańska Morena. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

362 731 zł50 m² 7 274,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kwadrans od centrum Gdańska, w zielonym otoczeniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień. W sprzedaży ostatnie 29 mieszkań! Kameralne osiedle zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

359 000 zł59 m² 6 064,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w samym sercu Ustronia z garażem i komórką lokatorską! Zapraszamy do obejrzenia i zakupu apartamentu położonego w samym centrum Ustronia, na Osiedlu Zeta Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Białostoczek

Białystok,podlaskie

159 000 zł27 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na parterze o powierzchni 27 m2 składająca się z kuchni, pokoju, łazienki i przedpokoju. Idealna na pierwsze mieszkanie, dla starszych osób lub jako inwestycja pod wynajem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł48 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko w biurze property, nie szukaj dalej! toruń, stawki, 47.6m2, 3 POKOJE, IV PIĘTRO, GARAŻ Szukasz mieszkania w dzielnicy Stawki? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

345 000 zł50 m² 6 831,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż nowe 3-pok. Z pięknym tarasem 18 M2! Prezentujemy na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze nowego apartamentowca z windą. Budynek położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł45 m² 5 869,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pięknie wyremontowane i gustownie urządzone przytulne mieszkanie z balkonem. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Szwederowo. Stąd dotarcie do centrum nie jest żadnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Kawalerka jest w stanie idealnym. Przeszła gruntowny remont kilka lat temu i była używana przeze mnie sporadycznie. Posiada, jako jedno z niewielu mieszkań tej kamienicy, własny schowek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł86 m² 4 639,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż przestronne mieszkanie z werandą na II piętrze z garażem w bryle budynku i dużą piwnicą. Lokal posiada 81 m2 plus 5 m2 oszklona weranda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rury

Lublin,lubelskie

380 000 zł64 m² 5 969,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje; 63,66 m 2 ; 3 piętro Idealne pod inwestycje Mieszkanie 63,66 m 2 znajduje sie na 3 piętrze bloku z cegły w Śródmieściu, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie znajduje się przy spokojnej, krótkiej ulicy niedaleko Centrum Handlowym Turzyn. Blisko sklepy i lokale usługowe, komunikacja miejska. Kilka kroków do szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł27 m² 8 094,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

I podatku pcc Metro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

565 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie 4 - pokojowe na ul. Armii Krajowej w Krakowie. Mieszkanie do remontu na wysokim parterze idealne pod najem długoterminowy. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł47 m² 8 311,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Okazja! Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe z oddzielą kuchnią w nowoczesnym kompleksie Atanera (2006) u zbiegu Naramowickiej i Serbskiej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, w kameralnym dwupiętrowym budynku. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na patio wewnętrzne. W cenie pozostaje: do uzgodnienia. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Ścisłe Centrum! ul. Nowy Świat jedna z najciekawszych i najpiękniejszych ulic Warszawy! Prezentujemy piękne mieszkanie dwupokojowe 43m2. w jednej z bocznych uliczek Nowego Światu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

387 000 zł51 m² 7 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Poznaniu, grunwald - Łazarz ul. Łukaszewicza. Lokal na wysokim parterze, niskiego bloku z cegły po całkowitym remoncie. Ogromny atut - miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Amundsena

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1982

Gotowiec 4400 zł miesięcznie 52800 zł rocznie. Lokalizacja: mieszkanie położone w idealnej lokalizacji, jaką jest Gdańska Morena. Ul. Amundsena, przy której położone jest mieszkanie, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjna oferta dla osób szukających mieszkania 2-pokojowego z zachowaniem przestrzeni lub możliwości przekształcenia na 3-pokoje. Nieruchomość mieści się na trzecim i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł65 m² 7 078,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,7 m2. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni,łazienki, toalety i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

274 990 zł62 m² 4 416,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkania dwustronne 3-pokojowe z balkonem llub ogródkiem w ramach inwestycji w Kiełczowie. W ramach kolejnego etapu inwestycja powstają budynki w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

283 080 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta 0% prowizji. Zwolniona z prowizji od kupującego. Brak podatku ppc (2%) - oferta deweloperska. Rataje - między rondami Starołęka i Żegrze. Blisko ulicy Hetmańskiej. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane na 2 piętrze 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie wyposażone jest w ogrzewanie gazowe oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiadukt

Białystok,podlaskie

265 000 zł43 m² 6 101,77 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na nowo powstałym Osiedlu Rekreacyjnym przy ul. Wiadukt Białystok. Osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł21 m² 13 286 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mini apartamenty Z widokiem na centrum atrakcyjna cena wysoki standard 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy standard budynku (min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

259 000 zł60 m² 4 303,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Czołgistów (koło Starostwa i Szkoły Podstawowej nr 8 oraz przedszkola nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dąbrowa

Kielce,świętokrzyskie

359 928 zł72 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,00 m 2 oferowane w stanie deweloperskim, zlokalizowanym w Dąbrowie. Lokal składa się z: pokoju dziennego z jadalnią.