dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

535 276 zł40 m² 13 381,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Chełm,lubelskie

275 000 zł58 m² 4 774,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: poznaj ofertę dwupokojowego (57.60 m2) mieszkania na 1 piętrze, przy ul. Kolejowej 67a w Chełmie, które idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

535 453 zł43 m² 12 590 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera mieszkanie: oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

551 000 zł27 m² 20 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjna kawalerka usytuowana na 4. piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowana na warszawskiej Ochocie przy ul.Grójeckiej. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 335 380 zł77 m² 43 497,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł37 m² 16 725,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje po generalnym remoncie | Metro Bródno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m w niskim, 4-piętrowym bloku. Lokal z oddzielną kuchnią, oddzielną łazienką oraz balkonem. Dwa pokoje od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne , ustawne , 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie ciche oddalone od ruchu i szumu ulicy. - dwa pokoje duże , przestronne , niezależne. - łazienka po remoncie , kabina prysznicowa z obniżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

587 412 zł60 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg,opolskie

560 000 zł59 m² 9 499,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,74 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal wykończony pod klucz, gotowy do wprowadzenia się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

280 000 zł41 m² 6 791,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spacerowej w Pile Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej jasnej kuchni. Powierzchnie pomieszczeń: - salon - 16,26 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Piekary Śląskie,śląskie

319 800 zł48 m² 6 634,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 2 pokojowe przy ul. Kalwaryjskiej w Piekarach Śląskich. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w niskim ładnym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicy. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł24 m² 38 038,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Unikatowy apartament o powierzchni 23,66 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji przy ul. Hożej 50. Kamienica przy ul.Hożej 50 to zrewitalizowany budynek z XIX wieku zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

542 000 zł61 m² 8 885,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Blisko do szkoły, przedszkola, sklepy oraz pkp i centrum miasta. Nieruchomość składa się z: salon 25 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

1 034 000 zł58 m² 17 951,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,6 m (56,3 m według księgi wieczystej), położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które przeszło gruntowny remont od podstaw, wymieniona elektryka, nowa hydraulika, świeżo położona podłoga, nowa kuchnia wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł60 m² 7 793,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycję położoną w bardzo dobrej i szybko rozwijającej się lokalizacji przy ul. Krakowskiej (na granicy Świlczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 000 zł41 m² 14 434,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe - Wykończone - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie zlokalizowane na Górzyskowie w inwestycji Osiedla Podniebne Ogrody zaprojektowane z uwagą na komfort mieszkańców. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł58 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wśród zieleni, 10 minut od centrum! Przedsprzedaż - złap najlepszą cenę zanim inni się dowiedzą! Marzysz o mieszkaniu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

317 000 zł46 m² 6 870,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Oferta na wyłączność. 3-pokojowe mieszkanie 46,14 m , IV piętrze. Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,14 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł48 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jest odpowiedzią na potrzeby osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni, dobrego układu i lokalizacji realnie ułatwiającej codzienne życie zarówno na start, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozia

Bielsko-Biała,śląskie

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Uwaga: mieszkanie nie posiada balkonu (chociaż istnieje możliwość jego wybicia, jak to miało miejsce W sąsiednich mieszkaniach). Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

277 410 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł52 m² 5 182,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 52,1 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

673 365 zł70 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5 pokoi | 69,96 m | parter | funkcjonalny układ Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 69,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Jasne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do wprowadzenia| Winogrady Wichrowe Wzgórze | 47 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł28 m² 8 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w bloku na osiedlu Szwederowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 28 m 2 - salon, - kuchnia, - łazienka razem z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzeg Dolny,dolnośląskie

405 800 zł41 m² 9 995,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 41 m z balkonem i miejscem parkingowym gotowe, by urządzić je po swojemu Zamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie tworzysz wnętrze od zera według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Mysłowice,śląskie

659 000 zł59 m² 11 092,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż, komfortowe i nowoczesne mieszkanie z balkonem, w nowym budownictwie na osiedlu Bończyk-Ptaki w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 51j. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

1 274 964 zł70 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,44 m2 z obszernym balkonem, wykończone w 2024 roku i gotowe do wprowadzenia. To idealna propozycja dla rodziny - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lisia Góra

Lisia Góra,małopolskie

432 000 zł64 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży mieszkanie na pierwszym piętrze Lokalizacja: lisia Góra, gm. Lisia Góra, powiat tarnowski, woj. małopolskie Cena: 432 000 zł (6 700 zł/m ) Powierzchnia: 64 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrętowa

Gdynia,pomorskie

1 450 000 zł70 m² 20 743,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Penthouse | Taras 10 m | Panorama Gdyni | Ostatnie piętro | Redłowo - Invest Komfort Jeśli szukasz mieszkania z widokiem, prywatnością i bliskością morza, ta oferta spełni wszystkie te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

1 069 300 zł58 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojskowa

Poznań,wielkopolskie

454 000 zł36 m² 12 611,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kawalerka z balkonem | ul. Wojskowa 9g | 35,9 m | 2 piętro | świetna lokalizacja (grunwald) Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35,9 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona Aleja

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

530 000 zł62 m² 8 520,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie wykończone ,pod klucz' przez firmę Dewelopera, zlokalizowane na malowniczym ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falista

Poznań,wielkopolskie

395 000 zł34 m² 11 721,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w dobrze skomunikowanej części poznańskiej Starołęki. Mieszkanie Mieszkanie po remoncie ok. 3 lat temu. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana

Łódź,łódzkie

330 000 zł45 m² 7 361,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,83 m Łódź Bałuty (julianów), ul. Jana 16. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,83 m , położone.