dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

176 000 zł26 m² 6 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania kawalerkę powstałą z adaptacji poddasza w Centrum blisko wds, urzędu Miasta. Mieszkanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek

Góra,dolnośląskie

170 000 zł66 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w centrum góry! okazja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2. Cena sprzedaży wynosi 170,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1970r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł69 m² 5 290 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje z możliwością zaadaptowania na 4 pokoje - powierzchnia 69 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyste

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania wyjątkowy apartament na Woli, 400m od stacji metra Rondo Daszyńskiego. Przy 40 m2 uzyskano świetny rozkład apartamentu, w którym dominuje przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

452 268 zł59 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w Gdyni W nadmorskiej dzielnicy Gdyni, tylko 2 km od Bałtyku, w sąsiedztwie lasu, z bogatą infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Liszta

Gdańsk,pomorskie

319 000 zł31 m² 10 290,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Suchanino przy ul .Liszta, w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa miedzy innymi, w niedalekiej odległości biedronka, pepco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

98 000 zł38 m² 2 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie bardzo ustawne z dwoma oddzielnymi pokojami oraz oddzielną kuchnią.Wszystkie pomieszczenia ustawne. W mieszkaniu wymieniono drzwi zewnętrzne i okna na nowe pcv. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

136 000 zł61 m² 2 218,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze w kamienicy II piętrowej. Układ: duży przedpokój, 2 sypialnie, przejściowy salon, kuchnia jasna z oknem, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

195 000 zł44 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mam dla Ciebie przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 w zielonej części osiedla Ustronie. Zlokalizowane na 5 piętrze wysokiego bloku z windą. W mieszkaniu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

249 000 zł37 m² 6 707,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe wyposażone W apartamentowcu! Prezentujemy na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe w bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 37,12 m2, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

239 000 zł53 m² 4 484,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy słoneczne , 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy! Nieruchomość, położona na parterze w bloku niedawno ocieplonym i odnowionym. Lokal o powierzchni 53,30 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

436 364 zł37 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon prestiżowa inwestycja W kampusie studenckim! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

371 000 zł59 m² 6 340,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Biuro Nieruchomości "oferta Nieruchomości" proponuje: lokal o powierzchni 58,5 m2 znajdujący się w zabytkowej odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Warszawskiej w Białymstoku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wasilków

Wasilków,podlaskie

280 000 zł53 m² 5 293,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się w Wasilkowie. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w budynku wybudowanym z cegły. Mieszkanie składa się z 3 pokoi. 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

463 843 zł67 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji I podatku pcc! Promocja! Atrakcyjne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,74m2 na Wrocławskim Brochowie. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: julia Andrulewicz telefon 71 731 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Wrocław,dolnośląskie

427 400 zł62 m² 6 849 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon super oferta! 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,40m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

244 900 zł82 m² 2 997,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe, ładne mieszkanie o wysokim standardzie położone w Lęborku przy ulicy Kossaka o metrażu 81,69 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Brzeg

Brzeg,opolskie

305 000 zł85 m² 3 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne apartamenty z garażami. Do wyboru na parterze z ogródkiem druga opcja na piętrze z dużym tarasem 40 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w Skarbimierz Os. przy ul. Brzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wołomin

Wołomin,mazowieckie

406 000 zł91 m² 4 447 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 91.3 m2 położone na spokojnym osiedlu w Wołominie. Rozkład pomieszczeń: i poziom składa się z: - dużego salonu - widnej przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

327 000 zł41 m² 7 898,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dla inwestora / na start Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. W okolicy wszystko czego potrzebujesz! Nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

360 400 zł54 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji od kupującego 0% prowizji pcc Mieszkanie 54,40m2 w pobliżu willowej części Oporowa, z bardzo dobrym rozkładem idealne na start. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Małachowskiego

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł73 m² 8 545,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją niedaleko dworca! Polecam na sprzedaż dwupoziomowe, bardzo klimatyczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72,55 m2, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł28 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 28m2 składającego się z 2 pokoi, łazienki, kuchni. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w czystym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembowskiego

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł31 m² 12 258 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,9 m2 z optymalnym rozkładem: - duży pokój z aneksem kuchennym (ok. 17 m2), - sypialnia (ok. 7 m2), - łazienka (ok. 4 m2), - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł55 m² 10 997,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W przypadku zakupu tej nieruchomości jej nabywca jest zwolniony Z opłaty (prowizji) należnej pośrednikowi. Polecam na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Bohema - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, o pow. 65 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w idealnym stanie, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

410 149 zł58 m² 7 112 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci wynagrodzenia Biura - oferta 0% prowizji. Brak podatku od czynności cywilnoprawnych. W naszej ofercie wszystkie wolne mieszkanie w tej Inwestycji a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

383 000 zł47 m² 8 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone w niskim budynku wśród zieleni.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

342 364 zł55 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

- bez prowizji! - Bez opłat pcc Na sprzedaż mieszkanie 55 m2 z antresolą i bardzo przemyślanym rozkładem w samym sercu Maślic. Bardzo konkurencyjna cena nieruchomości! - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

279 900 zł44 m² 6 377,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie do zamieszkania Katowice Opis ogłoszenia Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po remoncie w Katowicach na Osiedlu Kukuczki. Powierzchnia użytkowa mieszkania 43,89 m2 obejmuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

408 000 zł57 m² 7 120,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie blisko parku Popowickiego dla rodziny z dziećmi lub na wynajemgłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

336 690 zł50 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta z rynku pierwotnego - nie płacisz podatku pcc oraz wynagrodzenia biura. Szukasz mieszkania od dewelopera w dobrej lokalizacji? Z przyjemnością przedstawiam kolejne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porzeczkowa

Białystok,podlaskie

277 000 zł72 m² 3 847,22 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnego mieszkania położonego na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Nieruchomość mieści się w bloku z wielkiej płyty na czwartym piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

394 000 zł40 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie 40m2 położone w nowo powstającym apartamentowcu w inwestycji na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon 18m2 połączony z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Katowice,śląskie

289 000 zł53 m² 5 411,99 zł/m²

 

Piętro:8/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice, ul. Zawiszy Czarnego. Osiedle 1000 - lecia, położone w sąsiedztwie Parku Śląskiego oraz dobrej lokalizacji z łatwym dojazdem na trasę dtś z której dojedziemy w dowolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł53 m² 8 644,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta wstrzymana! Na sprzedaż umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie obok City Parku i Areny. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze nowszego budynku (z 2009r.) tuż przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

176 000 zł26 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania kawalerkę- słoneczne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum blisko sds -hali Sportowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

483 920 zł53 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon prestiżowa inwestycja na oporowie! 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż bardzo ładna, kawalerka zlokalizowana na osiedlu Bródno Podgrodzie ul.Krasnobrodzka. Mieszkanie jednostronne znajduje się na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku. Położone jest między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

520 000 zł50 m² 10 373 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dr. Jana Piltza - Osiedle Europejskie - Bruksela - 2 sypialnie, osobna jasna kuchnia Szukasz umeblowanego, wyposażonego i komfortowego mieszkania, blisko komunikacji miejskiej, z którego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bieńkowice

Wrocław,dolnośląskie

503 000 zł79 m² 6 399,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Inwestycja położona jest w cenionej przez nabywców, południowej części Wrocławia. Położenie osiedla gwarantuje osobom ceniącym spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych idealne miejsce do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij