dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bieńkowice

Wrocław,dolnośląskie

343 417 zł52 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

!Inwestycja gotowa do odbioru! Na sprzedaż mieszanie 3 pokojowe na parterze z dwoma ogródkami o powierzchni 52,43m2 na Krzykach. W okolicy przeważa niska zabudowa oraz tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Zawiercie,śląskie

143 000 zł46 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedania mieszkanie typu M3 na 2 piętrze w Zawierciu, na Żabkach przy ul. Szymańskiego. Blok położony jest koło osir. Blok jest wyremontowany, docieplony, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł55 m² 5 211,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Firma broker przedstawia w swojej ofercie nową inwestycję zlokalizowaną w Rzeszowie na osiedlu Lwowska okolice Leszka Czarnego Prezentujemy Państwu osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł25 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania kawalerkę- słoneczne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum blisko sds -hali Sportowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, z osobna kuchnią , w nowym budownictwie, z balkonem na wysokim parterze. Pokoje posiadają duże przeszklenia co powoduje że mieszkanie jest jasne. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jana Pawła II

Radom,mazowieckie

349 000 zł81 m² 4 313,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz przestronnego 4-pokojowego mieszkania w świetnym stanie to mam dla Ciebie ofertę. Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie na os. Prędocinek o powierzchni 80,90 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

926 403 zł93 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon prestiżowa inwestycja nad rzeką! Apartament do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manifestu Połanieckiego

Gdańsk,pomorskie

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze budynku z 1954 roku. Idealne pod wynajem dla studentów lub dla rodziny z dzieckiem. Pod budynkiem duża liczba ogólnodostępnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

327 700 zł62 m² 5 260,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji bez podatku pcc 2% W ofercie na sprzedaż mieszkanie w zabudowie wielorodzinnej na parterze o powierzchni 62,29m2 w podwrocławskich Radwanicach. Okolica cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

506 300 zł68 m² 7 498,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie we Wrocławiu na Jagodnie przy ul. F.P. Schuberta o powierzchni 67,52 m , 3 pokoje na II piętrze w budynku 3 piętrowym z 2013 roku bez windy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

352 000 zł60 m² 5 916 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rozkładowe, jasne i przestronne. Okna w kierunku wschód - zachód. Salon - ok. 21m2 z wyjściem na balkon ( zachód),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

358 000 zł60 m² 5 967 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 3 pokoje o pow.60 m2 z dużym tarasem i ogrodem Rozkład mieszkania narożny = bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hamernia

Kraków,małopolskie

599 000 zł71 m² 8 389,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe, słoneczne, ciche - odświeżone, do umeblowania - Z pięknym widokiem na tereny zielone lasu wolskiego, garażem I komórka lokatorską - na kameralnym, zielonym osiedlu O niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Kraków,małopolskie

541 359 zł40 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy Stare miasto/grzegórzki- al. Daszyńskiego. Idealne mieszkanie dla siebie jak również pod wynajem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dojlidy

Białystok,podlaskie

327 000 zł52 m² 6 288,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania mieszkania położonego na osiedlu Żubrów na Dojlidach. Nowe bloki położone na niedawno zbudowanym, nowoczesnym osiedlu. Doskonały dojazd do centrum miasta. Spokojna okolica. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 37 m kw usytuowany jest na 4-piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Witam Serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest eleganckie mieszkanie o powierzchni ok 39 m2, zlokalizowane na Księżu Wielkim przy ul.Siemianowickej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

541 000 zł62 m² 8 725,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa szybki termin odbioru Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstjącej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł68 m² 8 502 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parametry mieszkania: trzy pokoje na trzecim piętrze + antresola + dodatkowy ogród na dachu okna wychodzące na południe wyposażone w inteligenty system sterowania za pomocą smartfona mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

399 750 zł40 m² 9 968,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W 6-piętrowym budynku inspirowanym zabudową okolicznych kamienic znajdą się mieszkania o powierzchni od 25 do 56 m , głównie typu studio, o praktycznych i funkcjonalnych rozkładach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Dąbrówka,wielkopolskie

415 000 zł73 m² 5 684,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w Dąbrówce. Lokal dwupoziomowy typu patio. Na pierwszym poziomie znajduje się salon (27,2m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 28 Lipca 1943

Kraków,małopolskie

2 099 500 zł171 m² 12 298,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Commercial Partner oferuje sprzedaż pięciopokojowego apartamentu w prestiżowym obiekcie zlokalizowanym przy al. 28 Lipca 1943 w Krakowie. Apartament ma powierzchnię 170 m i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł54 m² 9 981 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z garderobą I Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Malinka

Opole,opolskie

294 618 zł43 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyna taka inwestycja deweloperska na malince! Komfortowe, przestronne, bardzo jasne apartamenty o nazwie " dębowe apartamenty" - to trzy ekskluzywne apartamentowce zlokalizowane w Opolu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

176 000 zł26 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

395 703 zł40 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,61m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł56 m² 6 221 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Stablewskiego w wysokim budynku z nowoczesnymi windami. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie Mieszkanie Gotowe w tak atrakcyjnej Cenie! sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie piękne narożne 4- pokojowe Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Inflancka

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł160 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament 4-ro pokojowy (160 m2 ) z pięknym widokiem na panoramę Warszawy oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł51 m² 5 629,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Skarpie. Lokal o powierzchni 50,63m2 znajduje się w ocieplonym budynku, w jego środkowej części. Oznacza to, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł41 m² 2 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 41 m składające się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

157 500 zł51 m² 3 088,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż (bez pośredników) mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 51 m2, położone w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł75 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni 74,5 m2 położona na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z cegły w cichej dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina Niebuszewo. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

368 000 zł52 m² 7 053,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z myślą o Was! Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. W okolicy wszystko czego potrzebujesz! Nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul Żeromskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

295 000 zł63 m² 4 717,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne o dużym potencjale mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,6m2 w Gdyni na Pogórzu Górnym. W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą kuchnią, dwa pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

349 990 zł65 m² 5 355,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji bez podatku pcc 2% Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,35m2 na Kiełczowie na parterze z dużym ogrodem o powierzchni 152m2. Zielona i cicha okolica to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

375 000 zł61 m² 6 117,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o pow. 61,30 m2 w bloku 4- piętrowym z cegły, położone na 1 piętrze, dwustronne , częściowo umeblowane. 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, duży balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł85 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85 m ,5 piętro w 10-piętrowym domu wielorodzinnym z windą z 1995 roku-Warszawa, wola, ul. Żelazna Balkon, piwnica, aneks kuchenny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

325 000 zł56 m² 5 803,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

mieszkanie czyste i funkcjonalne w cichej i spokojne okolicy