dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 138 ogłoszeń

699 000 zł61,30 m² 11 402,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania na popularnej i dobrze skomunikowanej Morenie, ta propozycja zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! Na sprzedaż dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,30.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł240 m² 2 291,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: oferuję na sprzedaż udział 1/3 w domu szeregowym zlokalizowanym w Gdańsku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 240 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł38,20 m² 17 408,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Narwik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54 m² 13 870,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Ustki - przy ul. Uzdrowiskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania na osiedlu pomorskim Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł105,64 m² 12 116,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe, luksusowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania położone w historycznej starej części Milanówka. Mieszkanie o powierzchni 105,64.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł51,50 m² 4 155,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa okazja! Komfortowe mieszkanie w miejscowości Struga Twoje wymarzone miejsce do życia! Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania z dostępem do natury, które jednocześnie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł34,80 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie przy ul. Jarockiej 76b, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje. Powierzchnia całkowita mieszkania to 29,9m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł57,21 m² 9 071,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowy, atrakcyjnie wykończony apartament o powierzchni 57,21 m , położone przy ul. Wincentego Witosa 23. Lokal znajduje się na 6 piętrze w nowoczesnym, 6-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 100 zł61,48 m² 10 655,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na czerwiec 2026. W ofercie 4 pok. z balkonem 9m. Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi. W pobliżu Lidl, biedronka, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł57,40 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w 4 - ro piętrowym budynku, wymienione instalacje, nowa stolarka okienna i drzwiowa mieszkanie sprzedawane z meblami. Miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 215 zł43,59 m² 13 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,59 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,17 m² 18 481,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak English! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów, ta oferta łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 181 zł97,93 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Idealne dla inwestora Bemowo - 98 m - 5 pokoi - 2 łazienki - loggia - ul. Apenińska Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni niemal 98 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł35,10 m² 16 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w 9- piętrowym bloku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Langowskiego w Olsztynie w centrum Olsztyna. W pobliżu znajduje się: uniwersytet Warmińsko-mazurski, park centralny, galeria handlowa, sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł53 m² 30 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Stawki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 140 zł91,80 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 5 pokojowe Z ogródkiem W godzikowicach k/oławy sprzedam biuro sprzedaży oława ul. Brzeska 13/1u Sprzedam mieszkanie z Ogródkiem w Godzikowicach k/oławy Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Wojska Polskiego (vis a vis Parku Michalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł52 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne mieszkanie na 7 piętrze 9 piętrowego bloku z windą. W skład mieszkania o powierzchni 52m2 wchodzi : -przestronny korytarz, -3 pokoje, -oddzielna kuchnia, -balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł47,87 m² 7 729,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie ul. Krogulskiego W tarnowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 47,87 m, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,04 m² 12 263,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Designerskie mieszkanie z prywatnym ogródkiem | Skoki, ul. Polna 11D Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na parterze kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,76 m² 6 136,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, osiedle Dąbrówka I 61,76 m Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 m na Starym Zdroju-Górna część Starego Zdroju. Opis: do sprzedania ustawne mieszkanie 69 m plus piwnice 2x po 5 m i pokoik 5 m na 1.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie trzypokojowe w centrum Pruszkowa. Lokal na wysokim parterze w budynku z lat 80-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Solca Kujawskiego! Lokal mieszkalny znajduje się w bloku, w spokojnym i dobrze skomunikowanym sąsiedztwie, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

661 600 zł66,16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam Oława sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z tarasem przy ul. 3 maja Doskonała lokalizacja Centrum miasta I piętro Budynek z 2010 roku Parking ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Rychlińskiego - bielsko-biała Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Digital Broker prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu stolicy. Lokal znajduje się na 5. piętrze klasycznego, ceglanego budynku z połowy lat 50., co gwarantuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł55 m² 17 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gocławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfort, funkcjonalność i przestrzeń do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie - Mościcach przy ul. Traugutta 13. Nieruchomość o powierzchni 54,60.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,20 m² 5 956,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Głogowa - przy Armii Krajowej, osiedle Chrobry. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł60,30 m² 7 545,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,30 m2 znajdującego się na 3. piętrze niskiego bloku przy ulicy Hallera na osiedlu Dziesięciny I.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Fajna kawalerka położona w wieżowcu na osiedlu Retkinia. Dzięki położeniu na szóstym piętrze i skierowanym na południowy -zachód oknom, mieszkanie jest bardzo jasne. Jest to standardowy.

Szczegóły ogłoszenia

702 092 zł75,09 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Oławie. Położone na czwartym piętrze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym z 2010 roku. W budynku winda. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone na 6 piętrze w 10-piętrowym budynku na Nowym Mieście. Lokal posiada balkon oraz bardzo praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 777 zł41,92 m² 22 800,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28,40 m² 7 711,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie, gotowa na nowego właściciela. Mieszkanie ma 28,40 m2 i znajduje się na 2. piętrze przy ulicy Aleja Wolności, osiedle Śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 000 zł66,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł73,80 m² 8 604,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie ul. Nowy Świat! Szukasz przestrzeni, która daje oddech, a jednocześnie jest przyjazna dla portfela? Prezentujemy dwupoziomowe, zadbane mieszkanie przy ul. Nowy Świat.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij