dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł50 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Strażackiej - Osiedlu Drabinianka Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (49 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części miasta - Błonie. Lokum mieści się na parterze bloku z 1980 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 44,80 m2, położone na 7 pietrze, na nowoczesnym osiedlu w budynku oddanym do użytku w 2019 (kw założona dla lokalu) Mieszkania składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

230 000 zł45 m² 5 077,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy słoneczne , 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy! Nieruchomość, położona na IV w bloku. Lokal o powierzchni 45,30 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

285 600 zł79 m² 3 615,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa górnicza/ gołonóg *3 niezależne pokoje*!mieszkanie dwupoziomowe! nie czekaj! rozkład mieszkania: powierzchnia 64 m 2 + dodatkowo 15m 2 sypialnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

388 104 zł58 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: maria Sambora telefon Termin realizacji IV kwartał 2020r Układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Świętokrzyskie

Kielce,świętokrzyskie

175 000 zł34 m² 5 224 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 33,5 m2 ul Piłsudskiego Oś. Świętokrzyskie w skład którego wchodzą mały przedpokoj oraz łazienka, duża kwadratowa kuchnia i przestronny pokój sprawia wrażenie większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

320 000 zł50 m² 6 350,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Znakomicie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Leszczynkach o pow.50,39m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

523 280 zł100 m² 5 232,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Termin oddania inwestycji: kwiecień 2020 cena Z wykończeniem pod klucz (bogaty wybór materiałów wykończeniowych) Oferujemy do sprzedania elegancki, dwupoziomowy 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie wygodę. Do Starego Rynku jest 5-10 minut pieszo. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł57 m² 11 053 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie w starej kamienicy, zburzonej w czasie wojny, następnie odbudowanej. Mieści się ona w rejonie Marszałkowska, szucha, litewska. Jest ciche, gdyż nie znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Roździeńskiego

Katowice,śląskie

344 800 zł61 m² 5 652,46 zł/m²

 

Piętro:17/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone przy Alei Roździeńskiego - Gwiazdy w Katowicach. Mieszkanie na siedemnastym piętrze o powierzchni użytkowej ok. 61 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

299 000 zł48 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 48,3 m2 położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku, w dzielnicy Czechów Południe w Lublinie. Oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, wc, przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

115 000 zł34 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*mieszkanie W kamienicy dąbrowa górnicza ul.Robotnicza. Kawalerka- 34m 2 .* LOKALIZACJA: Mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Korzeniec. W pobliżu nieruchomości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

269 999 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocieszka

Kielce,świętokrzyskie

219 000 zł47 m² 4 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o ekspozycji wschód-zachód. Powierzchnia mieszkania to 46,9 m2 i jest usytuowane na czwartym piętrze w bloku na osiedlu Sady, ul. Pocieszka w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kokoszki

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł78 m² 4 474,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duże i słoneczne mieszkanie znajdujące się w Leźnie ok 5 km od węzła Karczemki na Gdańskiej obwodnicy. Lokal przeszedł generalny remont, wymienione zostały okna, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Brzeg,opolskie

170 000 zł43 m² 3 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Zachęcamy Państwa do zakupu lokalu mieszkalnego usytuowanego na drugim piętrze w jednej z kamienic w Brzegu. Lokal posiada powierzchnię użytkową ok. 43m i składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brązowa

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie z ogódkiem! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2, usytuowane na parterze budynku z 2010 roku zlokalizowanego w okolicach ulicy Brązowej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

389 001 zł59 m² 6 593,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z ogromnym tarasem, usytuowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowym domu wielorodzinnym z cegły, z 2014 roku, zlokalizowanym na Bezrzeczu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Dąbrowa Górnicza,śląskie

177 000 zł46 m² 3 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna lokalizacja pod wynajem. Dąbrowa górnicza Centrum 2 pokoje rozkład mieszkania: powierzchnia 46 m 2 : pokój,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

1 480 000 zł179 m² 8 268,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - jaśkowa dolina Mieszkanie składa się z 8 pokoi, 1 łazienki, kuchni, 1 wc (z oknem), obszernego korytarza, z którego wychodzą wejścia do kuchni, łazienki i części pokoi,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

385 000 zł62 m² 6 209,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, 3-pokojowe o powierzchni 62 m2 wraz z garażem i komórką lokatorską na osiedlu Zalesie w Lubinie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

383 380 zł53 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania! bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 31 do 71 M2 Z tej inwestycji. Biuro oferuje również lokale W innych częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu nową, prestiżową inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim Górzyskowie. Do zaoferowania mamy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajdujące się na parterze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

412 070 zł56 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowy apartament Z widokiem na port jachtowy - promocja! Apartament nr B 17 / parter z dużym ogródkiem (oferta nr 172) standard deweloperski - super oferta! Cena promocyjna apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł35 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz własnego miejsca od zaraz? Ta oferta zaspokoi najbardziej wyszukane gusta klientów ceniących sobie jakość i komfort! Nietuzinkowe cztery kąty w atrakcyjnej okolicy. Kapuściska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Ustroń

Ustroń,śląskie

1 450 000 zł138 m² 10 507,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament w Ustroniu - sprzedam. Mieszkanie - 138 m2 z pełnym wyposażeniem. II piętro z malowniczym widokiem na Czantorię i na Równicę. Winda panoramiczna, system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szwedzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

198 000 zł28 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna zabudowa kuchenna z wyspą, wyposażona w sprzęt agd, przestronny salon z wydzieloną sypialnią, łazienka z dużą kabiną prysznicową, przedpokój z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł58 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 58m2, położone na czwartym piętrze w kamienicy przy ul. Piastowskiej nieopodal Placu Grunwaldzkiego. Lokal składa się z: pokoju o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł61 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji, bez podatku pcc Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Inwestycja: powstający Projekt to zespół 4 kameralnych budynków położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedan klimatyczne mieszkanie w okolicy Jasnych Błoni., urzędu Miejskiego Usytuowane na wysokim parterze w kamienicy po kapitalnym remoncie. Mieszkanie praktycznie nie wymaga remontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Kraków,małopolskie

570 000 zł74 m² 7 703 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe,74m2 zlokalizowane na wysokim parterze na Żabińcu ul.M.Reja. Mieszkanie po generalnym remoncie,składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią,dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Białystok,podlaskie

1 090 000 zł123 m² 8 861,79 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego apartamentu o powierzchni 123 m2. Prezentacja nic nie kosztuje! Lokal w całości zaprojektowany pod okiem architekta. Oferta dla osób oczekujących wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł70 m² 6 025,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 69,7m2, zlokalizowane przy ul. Bieckiej na osiedlu Projektant. Położone na wysokim parterze w niskim bloku z 2011 roku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

440 229 zł49 m² 9 019,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam nieruchomość inwestycyjną w Krakowie. 2 pokoje wymiarach- 48.81m2, posiada łazienkę oraz dwa pokoje z aneksem kuchennym. Budynek oddany będzie do użytku w I-II kwartale 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

440 933 zł71 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży, tel oferta rynku pierwotnego nowe mieszkanie W stanie deweloperskim. W sprzedaży wszystkie dostępne mieszkania Z tej inwestycji. Zapewniamy pomoc W uzyskaniu kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

170 944 zł27 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kameralna, kawalerka w Krakowie z Koleją aglomeracyjną! Cesja praw do mieszkania! Oferuję kawalerkę na Osiedlu Nowy Złocień, na którym równorzędnie z dostępnością kawalerki ruszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł69 m² 9 165,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie położone w budynku u zbiegu ulicy Chełmskiej oraz Stępińskiej.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Glinki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł74 m² 6 148,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 znajdujące się na 2 piętrze (z windą) inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

100 000 zł70 m² 1 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujemy mieszkania do remontu W lubinie płatność gotówką - gwarantujemy sprawną I bezpieczną transakcję Poszukujemy dla Klientów Gotówkowych lub ze sprawdzoną zdolnością Kredytową.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij