dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł78 m² 5 620,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu z 2016 r. Zlokalizowanym na Gumieńcach. Mieszkanie składa się z : 3 rozkładowych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

390 800 zł32 m² 12 110,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz prestiżowego apartamentu w samym sercu miasta, centreville spełni Twoje oczekiwania. Artystyczna dzielnica Nadodrze potrafi oczarować niejednego. Mnogość powstających restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł76 m² 9 043,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokojowe mieszkanie w najlepszej lokalizacji w Gdańsku. Położone jest w centrum Wrzeszcza przy ulicy Partyzantów. W pobliżu przystanek autobusowy, tramwajowy, galeria Bałtycka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

219 000 zł66 m² 3 293,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie dwu pokojowe po generalnym remoncie o pow. 66 ,50 m2 znajdujące się w Lęborku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

442 308 zł71 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferuję mieszkanie czteropokojowe z balkonem, tarasem i antresolą w dogodnej lokalizacji z pełną infrastrukturą w zachodniej części Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

965 560 zł81 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kupujący nie płaci podatku! Uzupełnieniem oferty lokali mieszkalnych są miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskie i piwnice. Po więcej informacji zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

667 000 zł43 m² 15 621 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na I piętrze okna wychodzące na stronę północną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Reda

Reda,pomorskie

286 181 zł55 m² 5 173,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 55,32 m kw. podzielone na 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz garderobę. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 32 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włókiennicza

Białystok,podlaskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku przy ul. Włókienniczej Powierzchnia 40m2. Mieszkanie po remoncie, nadaje się do wprowadzenia. Świetna lokalizacja. Czynsz około 300 zł Pełna własność wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

322 402 zł56 m² 5 795,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na osiedlu Słoneczny Stok w Rzeszowie. Imponujący przestronnością i wyglądem blok jest zaprojektowany w taki sposób, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł43 m² 10 930 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam na prezentacje mieszkania przy cichej kameralnej ulicy Dolnego Mokotowa! Górska przy Belwederskiej lokalizacja idealna dla tych, którzy chcą mieszkać na dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania. Lokal znajduje się na Oś. Kosmonautów, w bloku na trzecim piętrze. Kuchnia w pełni wyposażona, w łazience wanna, umywalka, pralka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

209 166 zł45 m² 4 644 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 45,04 m2 + taras 6,09 m2. Lokal znajduje się na parterze, w 2 piętrowej nieruchomości, w której mieści się 9 mieszkań 2-3 pokojowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

458 745 zł62 m² 7 352 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dla wymagających! Cenisz sobie ciszę i spokój, a zarazem bliskość miasta? 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji na Swojczycach spełni Twoje wymagania! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

664 000 zł89 m² 7 461 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: .@sdp-nieruchomosci Bardzo przytulne, pięciopokojowe mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się na pietrze domu szeregowego w Jagodnie. Poziom I 1. Przedpokój - 6.15 m2 2. Salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

445 000 zł84 m² 5 310,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam słoneczne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe w bloku , który położony jest w super lokalizacji w Kątach Wrocławskich na Osiedlu Wiedeńskim. Mieszkanie nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek Kleparski

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł105 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Rynek Kleparski (stary Kleparz) , w pobliżu Plant, rynku Głównego. Mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 105m2, trzypokojowe z jasną oddzielną kuchnią, oddzielnym wc, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 000 zł49 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas W biurze Polecamy mieszkanie na Górzyskowie o powierzchni 49,20 m składające się z dwóch pokoi ,kuchni, łazienki i wc. Pokoje o powierzchni 21 m i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Szczecin,zachodniopomorskie

243 000 zł36 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe położone na czwartym piętrze w budynku z windą usytuowanym na Niebuszewie. Nieruchomość ma 36m2 i składa się z: jasnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czecha

Częstochowa,śląskie

180 000 zł34 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pierwsze piętro, ekspozycja południowy wschód, czyste, zadbane, z wyposażoną kuchnią i dużym, szerokim balkonem. Wykonany remont instalacji sanitarnej. Duży salon, duża, kwadratowa kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Sosnowiec,śląskie

139 990 zł30 m² 4 666,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis szczegółowy (tylko opis nieruchomości, bez oferty handlowej i danych kontaktowych) Kawalerka w Sosnowcu po generalnym remoncie Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nugat

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł79 m² 9 541,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,6m2 na parterze z ogródkiem przy ul. Nugat na Ursynowie. Budynek z 2005 roku z windą, jest ochrona i monitoring. Wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Do sprzedania widokowy apartament w Kościelisku o powierzchni użytkowej 48,7m2, zlokalizowany nieopodal wyciągu Szymoszkowa. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne, wygodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

228 000 zł29 m² 7 972,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania idealnego pod inwestycje lub dla pary w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze wysokiego bloku na ul. Dąbrowskiego, jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

310 000 zł73 m² 4 272,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4- pokojowe piła Os. Jadwiżyn Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 72,55 m 2 w spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i rzeki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

135 000 zł19 m² 6 969,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament W centrum karpacza Oferuję Państwu do sprzedaży apartament znajdujący się w 12 letnim budynku w centrum Karpacza Mieszkanie usytuowane jest w przyziemiu. apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabieniec

Łódź,łódzkie

213 000 zł47 m² 4 575,73 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na teofilowie (łódź - Bałuty) ul. Grabieniec cena: 213.000 zł Zalety nieruchomości:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł68 m² 7 286,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj jeszcze w tym roku w nowym mieszkaniu! Do sprzedania jest mieszkanie 4 pokojowe na Białołęce. Mieści się na nowym osiedlu, otoczonym drzewami. W doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł42 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi Nowoczesne osiedle zlokalizowane blisko centrum! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek Kleparski

Kraków,małopolskie

2 190 000 zł208 m² 10 554,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1937

Stary Kleparz, okolice ul.Basztowej, w sąsiedztwie Plant, Rynku Głównego. Piętro kamienicy składające się z dwóch mieszkań : pierwsze o powierzchni 105m2, drugie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł99 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 99m2 składa się z: jasnej kuchni, 4 pokoi ( jeden przechodni ), garderoby, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

184 498 zł32 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie - kwiecień 2021 Oferowana nieruchomość to mieszkanie 2-pokojowe w nowym 9-kondygnacyjnym bloku na osiedlu Projektant. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne, 52-metrowe mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym z 2010 r., położonym przy ul. Energetycznej, na granicy Piaseczna i Józefosławia (1 km od ul. Puławskiej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł48 m² 9 663,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu dwu pokojowe mieszkanie z widna kuchnią do remontu. Duże możliwości aranżacyjne. MIeszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Jest dwustronne. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

223 500 zł45 m² 4 989,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkowo nowoczesne ,ciekawe apartamenty zlokalizowane w dzielnicy Wapienica. W budynku znajduje się 6 apartamentów na 3 kondygnacjach. Ceny mieszkań już od 4.990 zł brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł51 m² 7 302,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkania w cichej i kameralnej lokalizacji. Idealne na własny użytek bądź jako inwestycja! Osiedle znajduje się pomiędzy ulicami Tarnogajską, klimasa, międzyleską i Gazową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

361 914 zł49 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa Inwestycja na Jagodnie w świetnej cenie! W centralnej części osiedla zaprojektowano plac zabaw dla dzieci oraz miejsca rekreacyjne, do których prowadzić będą wybrukowane chodniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

781 795 zł64 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

427 959 zł64 m² 6 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji bez podatku pcc W ofercie mieszkanie 3 pokojowe na Sołtysowicach o powierzchni 63,97m2 z balkonem 4,44m2 na pierwszym piętrze. W pobliżu żłobki, przedszkola, szkoła, las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł38 m² 8 947 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działdowska

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

149 000 zł53 m² 2 798,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone na parterze w ładnym bloku II piętrowym wybudowanym w 2000 roku. Budynek kryty blachodachówką, ocieplony z odnowioną elewacją. Mieszkanie z dużymi witrynami od.