dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji o powierzchni 30m2 usytuowane w Nowych Skalmierzycach w kamienicy z cegły z lat 50tych. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł39 m² 8 102,56 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 39m2 na parterze w budynku z lat 80-tych. -W spokojnej okolicy. W dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana. W pokojach na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

271 040 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Staszica

Sosnowiec,śląskie

79 900 zł27 m² 2 959,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*kawalerka* atrakcyjna cena! C.O. Miejskie sosnowiec, ul. Staszica Oferujemy na sprzedaż świetne mieszkanie w kamienicy. usytuowane na 1 piętrze , posiada 27 m2 i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

367 250 zł65 m² 5 654,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Czteropokojowe mieszkanie w samym centrum Leśnicy gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni ok. 65m2 jest bardzo funkcjonalny i został zaaranżowany w następujący sposób: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

649 000 zł68 m² 9 531,50 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w Platan Tower, składające się z dwóch sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym oraz loggii. Ekspozycja okien i loggii na południowy-wschód. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

272 370 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

1 242 000 zł84 m² 14 799,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Inwestycja Nova Żeromskiego to nowoczesne apartamenty w samym sercu Gdyni, charakteryzujące się nowatorskim podejściem do architektury. Z pewnością zadowoli klientów ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

355 320 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie 2 pokojowe mieszkanie 49,35 m2 z antresolą na Oporowie. - pokój dzienny z kuchnią - sypialnia - łazienka - balkon - przedpokój Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Warszawa,mazowieckie

308 100 zł41 m² 7 440,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna lokalizacja dla ceniących sobie: + dobry dojazd do centrum + i bliskość terenów zielonych. Mieszkanie w klasycznym układzie: salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

1 275 000 zł218 m² 5 848,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1994

My Place Home poleca na sprzedaż mieszkanie Królewska/ Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie ma powierzchnię 218m2 , położone jest na parterze a wejście do niego znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew-Wschód

Łódź,łódzkie

370 000 zł62 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Piękne, jasne, rozkładowe mieszkanie na Widzewie Wschodzie szuka nowych domowników. Uwaga! Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękujemy. Najważniejsze informacje: - powierzchnia 62 m2 - 3 pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

585 000 zł124 m² 4 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Z nami kupisz bezpiecznie Brak opłaty pcc. Inwestycja realizowana z środków własnych dewelopera. Pełna własność gruntu i budynku. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Brak obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Sosnowiec,śląskie

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 ustawne pokoje, czekają na Ciebie! Po generalnym remoncie *sosnowiec Centrum ul. 3 maja *powierzchnia 4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

126 000 zł33 m² 3 795,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Głogów, kopernik, kosmonautów Polskich, mieszkanie 33,20m2, sprzedaż, 126 000 zł rezerwacja Jeśli szukasz dużej kawalerki 33,20m2 z dużym balkonem w bloku czteropiętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

289 000 zł64 m² 4 536,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Zamość powierzchnia 63,70 m2, blok, 3 piętro Rozkład mieszkania: pokój o pow. 11,50 m 2 pokój o pow. 12,20 m 2 pokój o pow. 17,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oksywie

Gdynia,pomorskie

275 706 zł36 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parametry mieszkania: 2 pokoje na III piętrze z dużym salonem (ok. 20 m2) okna wychodzące na wschód mieszkanie w trzypiętrowym budynku możliwość zakupu miejsca postojowego zewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł21 m² 13 286 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mini apartamenty Z widokiem na centrum atrakcyjna cena wysoki standard 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy standard budynku (min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bojary

Białystok,podlaskie

464 800 zł116 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

*** bez pcc*** 4 pokojowy apartament stan deweloperski ***os. Bojary *** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe położone na 5 piętrze na os. Bojary w ścisłym centrum Białegostoku. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł71 m² 7 496,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania oferuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70,7 m kw., dwa pokoje znajdują się po stronie z widokiem na ulicę Strumykową, a pozostała część na mały ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 17 Dywizji Piechoty

Gniezno,wielkopolskie

125 000 zł40 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ul. 17 Dywizji Piechoty w Gnieźnie. Nieruchomość znajduje się w parterowej zabudowie zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł49 m² 9 870,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne, ustawne mieszkanie z bardzo funkcjonalnym rozkładem, jasne, przytulne. na Woli, ul. Krępowickiego Tuż obok stacja metra! Bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Warszawy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mickiewicza

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdrój o powierzchni 47m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz garderoby. W mieszkaniu na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

60 000 zł27 m² 2 187,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe mieszkanie o powierzchni 27,43 m2 położone na II piętrze w kamienicy. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc - znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł68 m² 5 678,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Rejtana Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Rejtana usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowego bloku z cegły. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Reda

Reda,pomorskie

442 450 zł89 m² 4 968 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 89,06 m2 + balkon 22,04 m2. Lokal znajduje się na ostatnim, 7 piętrze w budynku, w którym mieści się 58 mieszkań 2, 3, 4- pokojowych. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadkowska

Radom,mazowieckie

270 000 zł67 m² 4 009,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe, przytulne mieszkanie o łącznej powierzchni 67,34 czeka na nowego właściciela. Usytuowane jest na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie na lubianym osiedlu Nad Potokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

92 000 zł94 m² 978,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: przestronne, bardzo ciepłe i słoneczne mieszkanie położone okolicach sklepu Biedronka w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie po wykonanym remoncie kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

535 800 zł59 m² 9 099,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zrób wnętrza po swojemu i przywitaj nowy rok w swoim nowym domu. Narożne i widne mieszkanie na ostatnim 5 piętrze w nowej inwestycji. Wokół pełna miejska infrastruktura.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł55 m² 8 105 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Opiekun Oferty tel. Hit! 4-pokojowe mieszkanie w centrum, obok sky towera! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Lokalizacja nieruchomości pozwala na swobodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

955 000 zł48 m² 20 063 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament w kameralnej i uzdrowiskowej części Świnoujścia na sprzedaż! otoczenie: apartment usytuowany 200 m od morza 90 m od promenady. Plaża w Świnoujściu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

386 224 zł38 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w super lokalizacji - do rynku 15 minut spacerem! W swojej ofercie mam apartament o powierzchni 38,24 m2 w świetnej lokalizacji, nadający się zarówno na dobry początek jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowia

Bielawa,dolnośląskie

65 000 zł30 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie 30 m2 na II piętrze w Bielawie! Mieszkanie znajduje się na ulicy Sowiej. Cena podlega negocjacji. Lokal położony jest w wyremontowanej kamienicy. Zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

311 751 zł47 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalnie dla Was! Lokalizacja w sąsiedztwie parku Brochowskiego i wielu innych wrocławskich zieleńców; w otoczeniu przyrody i kameralnej, niskiej zabudowy; zaledwie kwadrans od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przedmieście Oławskie

Wrocław,dolnośląskie

319 275 zł32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. tel. Ostatnie, gotowe studio! układ pomieszczeń: apartament ma powierzchnię 32,25 m2 i składa się z: - salonu (19,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fiołkowa

Tulce,wielkopolskie

435 500 zł65 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Uwaga! Dom otwarty -zapraszamy! Kiedy? 27.10.2018 (sobota) Gdzie? Tulce, ul. Fiołkowa O której? 11.00-12.00 Dokładny adres podajemy w rozmowie telefonicznej. Przed Państwem Komfortowe 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Chobienia,dolnośląskie

186 000 zł84 m² 2 201,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament bezczynszowy O pow. 84,50m 2 W chobieni mieszkanie składa się z dwóch sypialni, łazienki z wc, kuchni jednoprzestrzennie połączonej z salonem z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe z Balkonem w świetnej lokazlizacji w samym Centrum Starego Miasta w Szczecinie! Lokal znajduje się na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł47 m² 6 276,59 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Zwycięstwa. Lokal mieści się na 12 piętrze 15 piętrowego bloku. Stan mieszkania, jak widać na zdjęciach. Nieruchomość wolna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

419 630 zł72 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam mieszkanie 4 pokojowe z możliwością wydzielenia 4 niezależnych sypialni. Świetna opcja jako mikro-akademik lub dla rodziny potrzebującej przestrzeni Atutem mieszkania jest jasny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogórze

Gdynia,pomorskie

479 254 zł83 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 82,63 m2 + balkon. Lokal znajduje się na 3 piętrze, w 4 kondygnacyjnym, kameralnym budynku, oferującym 36 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 37.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij