dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielki Kack

Gdynia,pomorskie

352 658 zł67 m² 5 291,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, z oddzielną kuchnią, o powierzchni 66,64 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze, w 2 piętrowym, kameralnym budynku. Obiekt oferuje 27 mieszkań o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł46 m² 5 217 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 46 m2 ul. Wiosenna Sady po generalnym remoncie i wymianie instalacji w roku 2007. W skład którego 2 osobne pokoje, duża, widna kuchnia, łazienka, balkon, przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

205 000 zł30 m² 6 879,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 29,8 mkw, na parterze w 2 piętowym bloku, w dzielnicy Bronowice. Na metraż mieszkania składają się: - 2 pokoje - 8,3 i 6,7 mkw., - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł30 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*** top lokalizacja przy ulicy Marii Grzegorzewskiej *** *** znakomita inwestycja na przyszłość - godna polecenia *** *** gotowe do zamieszkania *** Bardzo ładne mieszkanie 1 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 410,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie na Krzyki - Ołtaszyn, ul. Nęckiego, wrocław Cena 599 000 zł Pow. 80.83m2 Liczba pokoi : 3 Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 80,83 m2 (pow. użytk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

299 000 zł46 m² 6 514,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Tylko U nas! nie szukaj dalej! Przestronne dwupokojowe mieszkanie w Redzie! O powierzchni 45,9 m2. Mieszkanie w świetnej lokalizacji! W centrum Redy! W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

318 999 zł38 m² 8 394,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe i w pełni wyposażona i umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 38m2, zlokalizowana niedaleko ulicy Grabiszyńskiej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

284 990 zł39 m² 7 307,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły, z 2009r. usytuowane w doskonałej lokalizacji na Warszewie. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł44 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Jeśli chcesz zamieszkać w urokliwym miejscu w Gdańsku a dodatkowo korzystać z uroków miasta to ta nieruchomość jest dla Ciebie. 3 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatary

Lublin,lubelskie

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania. Przytulne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. Rozkładowe z jasną kuchnią, ustawne idealne dla pary, singla czy jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

189 500 zł32 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Nowiutkie mieszkanie 1 pokojowe premium Z balkonem piwnicą Z pełnym nowym wyposażeniem agd 1 piętro po generalnym remoncie wysoki standard osiedle górczyn gorzów wlkp. Zarezerwowane umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

717 500 zł71 m² 10 105,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rodzinne mieszkanie z opcją przemalowania na wybrany kolor. Dużo miejsca w sam raz dla Ciebie. Stara Krowodrza, cicha okolica. Lokalizacja: ul. Mazowiecka. W pobliżu także ul. Lubelska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Toruń,kujawsko-pomorskie

358 852 zł48 m² 7 550,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, chełmińskie przedmieście, 47.53m2, 3 POKOJE, I piętro, 2 balkony, Widna, 2019 ROK, Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Łódź,łódzkie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze kamienicy z 1939roku. Budynek z zewnątrz i wewnątrz przeszedł gruntowną termomodernizacje. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja prezentuje 42 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

336 000 zł60 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 60 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 60-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód), w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Przylesie

Koszalin,zachodniopomorskie

249 000 zł54 m² 4 654,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Osiedle Przylesie, żłobek, przedszkole, szkoła oraz liczne sklepy, place zabaw i przystanki autobusowe -to wszystko w odległości ok. 100m-200m od nieruchomości! Sprawdź naszą ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

502 000 zł130 m² 3 853,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupoziomowe na piętrze Z ogródkiem Na sprzedaż bardzo wygodne i duże mieszkanie o powierzchni użytkowej 130,28 m 2. W cenie lokalu miejsce parkingowe i ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Storczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

425 000 zł117 m² 3 632,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, garaż, taras, ogródek wszystko to może być Twoje * Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Storczyków * Powierzchnia 117 mkw. *

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł55 m² 3 833,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie w dobrej cenie. Spokojne miejsce z kawałkiem ogródka - być może to miejsce dla Ciebie? Na sprzedaż ciekawe mieszkanie w budynku wielorodzinnym znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

405 202 zł56 m² 7 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

* nowe mieszkanie w plombie z windą * Doskonała lokalizacja, 15 minut spacerem do Rynku. * media miejskie * Możliwe wykończenie pod klucz Polecam na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł71 m² 4 627,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,1 m2 położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na zamkniętej części Osiedla Barwinek przy ul. Szwedzkiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię do obejrzenia pięknego, rozkładowego lokalu mieszkalnego położonego na drugim piętrze w zadbanym bloku. Oferowane M3 do sprzedaży o powierzchni 63m2. Praktycznie całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Tarnów,małopolskie

230 000 zł56 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie z loggią w cichej, spokojnej okolicy. 2 pokoje z kuchnią, 56 m2, 2 piętro. Zamykana brama wjazdowa, miejsce postojowe na podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolska

Warszawa,mazowieckie

942 000 zł66 m² 14 197,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,35 m ,3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2016 roku,Warszawa, wola, ul. Kolska, na osiedlu "kolska od nowa". Balkon, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Remiszewska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł54 m² 8 331,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania Rynek pierwotny , nie płacisz pcc 2%. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow.54,01m2 na 3 piętrze w nowym, kameralnym bloku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

195 588 zł54 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament o pow. użytkowej 54,33 m zlokalizowany w Wapienicy, atrakcyjnej dzielnicy Bielska Białej. Apartament składa się: przedpokoju łazienki aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

538 000 zł82 m² 6 568,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Budynek posiada trzy kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz jedną kondygnacje podziemną. Dla wygody mieszkańców osiedla dostępne będą również komórki lokatorskie, rowerownie, wózkownie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł117 m² 5 811,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

DO sprzedaży mieszkanie willowe Z dużym ogrodem W trzyrodzinnej willi na krzyckiej. Z przynależnym samodzielnym dwupokojowym mieszkaniem W przyziemiu. Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł102 m² 5 517 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: czteropokojowe, mieszkanie, położone na 4 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Zwycięskiej Lokal o powierzchni 101,5m2 składa się z 4 pokoi. Jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

652 000 zł77 m² 8 431,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Morenie i ciesz się zielenią. Ostatnie dostępne mieszkania! Pięć kameralnych budynków położonych w otoczeniu bujnej roślinności. Tarasy na dachu nawet do 63,19 m2. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Radom,mazowieckie

235 000 zł60 m² 3 923,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam dla Ciebie niebanalne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Ustronie. Zlokalizowane na 4 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Blok otoczony zielenią. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Gdynia,pomorskie

383 724 zł81 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z antresolą dwupoziomowe typu opec space. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w listopadzie 2019 roku. W pobliżu znajduje się popularna pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

209 000 zł48 m² 4 391 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie ul. Wyspaińskiego Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 47,6 m2 w budynku wielorodzinnym w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

193 000 zł44 m² 4 392,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie U nas W biurze! na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 43,94 m2 w Chrzanowie na os. Północ. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

249 000 zł36 m² 6 961,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje w nowoczesnych Słonecznych Tarasach, o metrażu 35,77. Na mieszkanie składa się : ustawna sypialnia łazienka salon z aneksem kuchennym przestronny balkon Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

280 000 zł36 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż 2 pokoje w Warzymicach po generalnym remoncie. Wykończenie materiałami wysokiej jakości. Nowe sprzęty oraz meble. Kuchnia - szafki z frontami lakierowanymi, blaty bukowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

455 000 zł75 m² 6 066,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa Huta - 4 pokoje - Jasna kuchnia - Balkon - Idealne dla rodziny lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Nowa Huta przy ulicy os. na Skarpie. Jest to świetna lokalizacja dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Medyczna

Piła,wielkopolskie

254 000 zł48 m² 5 237,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne : funkcjonalne: wyremontowane 3 -pokojowe mieszkanie W pile na oś górnym Sprzedam bez pośredników wygodne mieszkanie o pow 48.5 m2 na oś Górnym w Pile w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Będzin,śląskie

134 700 zł32 m² 4 147,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie Gwarancja na remont! Tylko w naszym biurze *będzin Warpie ul. Andersa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy tylko U nas! Mieszkanie 2 pokojowe z wyposażeniem Atrakcyjna cena! Mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się na osiedlu Podkarczówka przy ul. Kołłątaja. Usytuowane na 4.