dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

384 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecamy wysokie i jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 usytuowane na 1 pietrze. Mieszkanie posiada funkcjonalny, narożny układ pomieszczeń: salon połączony z widnym aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

198 000 zł44 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jesteś inwestorem? Szukasz intratnej lokaty kapitału ? Zadzwoń i umów się na prezentację tego mieszkania. W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polne

Lubin,dolnośląskie

220 000 zł63 m² 3 505,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,75 m2 ma osiedlu Polne w Lubinie. Bardzo dobra lokalizacja! parametry nieruchomości: 1) lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł70 m² 7 913,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5 m2 z balkonem. Zlokalizowane na Tarchominie na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

243 102 zł39 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja osiedle prymasa Osiedle Prymasa to nowoczesny kompleks czterech budynków wielorodzinnych usytuowanych w sąsiedztwie niskiej zabudowy na osiedlu Baranówka w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

155 500 zł19 m² 8 184,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka powstała z adaptacji poddasza, położona na piątym piętrze w budynku usytuowanym w świetnej lokalizacji Centrum (niedaleko Bramy Portowej). Nieruchomość ma 19,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł32 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie wyremontowane w 2013 r., stale wynajmowane (wolne od października). Idealne dla pary lub singla. Składa się z dwóch pokoi i aneksu kuchennego oraz łazienki z wc. Ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Sosnowiec,śląskie

263 900 zł62 m² 4 256,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- wyremontowane - piękne mieszkanie - może być twoje! sosnowiec, zagórze, ul. Kielecka Oferujemy na sprzedaż świetne mieszkanie, bardzo ustawne i funkcjonalne - ze świetnym podwójnym balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

394 000 zł91 m² 4 320,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o całkowitej pow. 91.2 m2 znajdujący się w Luboniu w okolicach ul. Nowiny na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie:-) 3 pokojowe z balkonem! pożądany układ W super lokalizacji! zadzwoń zobacz zdecyduj 64m 2 ,6/10 piętro, co i woda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karolew

Łódź,łódzkie

289 000 zł56 m² 5 161 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z dużą loggią położone na szóstym piętrze wieżowca. Mieszkanie składa się z: - słonecznego salonu z dużą loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Toruń,kujawsko-pomorskie

366 024 zł48 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, chełmińskie przedmieście, 48.48m2, 3 POKOJE, Parter, Ogród, Widna, 2019 ROK, Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sielec

Sosnowiec,śląskie

295 000 zł73 m² 4 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny, zadbane do wprowadzenia! mieszkanie na 1 piętrze Z balkonem W niskiej zabudowie! 73 m 2 , 4-pokoje, 1 piętro, spółdzielcze-własnościowe z ksiegą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 999 zł39 m² 9 123,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Toruń, chełmińskie Przedmieście, 39.46m2, 2 POKOJE, V PIĘTRO, WYSOKI STANDARD Szukasz mieszkania w dzielnicy Chełmińskie Przedmieśćie? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

230 000 zł52 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1835

Polecamy państwu ciche, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy z cegły i składa się z 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

643 296 zł66 m² 9 775,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż apartamenty W nadmorskiej części gdyni blisko centrum budynek: apartamenty mieszczą się w dużej inwestycji o powierzchni ok. 7000 m2. W sześcio piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Cieplińskiego

Kraków,małopolskie

289 000 zł27 m² 10 586 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta bezpośredni od właściciela! Bez prowizji. Stan deweloperski plus, wymienione okna, parapety, drzwi, zrobione posadzki, wymieniona instalacja elektryczna, wod-kan, gazowa wszystko nowe, codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu nieruchomość, która może być zarówno świetną inwestycją do dalszego wynajmu, jak również dla osób prywatnych ceniących sobie bliskość do plaży i najbardziej popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł43 m² 9 756 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne mieszkanie w nowej inwestycji w centrum! Bez prowizji i podatku pcc Polecam na sprzedaż oryginalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 mkw znajdujące się przepięknej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 135 zł48 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, chełmińskie przedmieście, 47.70m2, 3 POKOJE, Parter, Ogród, Widna, 2019 ROK, Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

329 000 zł74 m² 4 439,95 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie! *dąbrowa Górnicza Gołonóg *powierzchnia 74,1 mkw. *4 piętro w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł51 m² 6 933,59 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Proponuję Państwu mieszkanie o powierzchni 51,2 m 2, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, garderoba, przedpokój i balkon. Mieszkanie znajduje się na 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

231 000 zł37 m² 6 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie ( możliwość wydzielenia dwóch osobnych pokoi) na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Krakowie, w dzielnicy Dębniki- kliny. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

270 000 zł62 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Lokal o powierzchni 62 m kw usytuowany jest na 1-piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł70 m² 6 695,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie, 70 m 2, doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania jaki i pod inwestycję np na wynajem do studentów ponieważ składa się z trzech niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

159 999 zł38 m² 4 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze bloku na Piaskowej Górze. Lokal o całkowitej powierzchni użytkowej ok 38m2 składa się z: salonu częściowo otwartego na kuchnię, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pułtusk,mazowieckie

216 370 zł62 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pułtusk/oś Górna Skarpa Lokal mieszkalny o powierzchni 61,82 m2 znajdujący się na drugim piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem do dużej logii, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

260 000 zł72 m² 3 587,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Piły Ustawne i funkcjonalne pokoje o pow.: 20; 16; 15,80m 2 Kuchnia o pow. 15m 2 , w cenie meble kuchenne i sprzęt agd Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł85 m² 5 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe zaaranżowane w stylu `loftu" w samym Centrum Miasta w Szczecinie! Usytuowane na czwartym piętrze w budynku z cegły. Nieruchomość ma 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł52 m² 7 718 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu stylowe i w pełni wyposażone mieszkanie wykonane z dbałością o szczegóły, znajdujące się na ul. Rymanowskiej, bocznej ul. Podkarpackiej. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie 3- pokojowe na zamkniętym osiedlu w Ożarowie Mazowieckim. W przedpokoju i łazience dodatkowe ogrzewanie podłogowe. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł67 m² 16 865,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

***kamienica***wysokie***balkon*** Gotowy do zamieszkania 3-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji na warszawskim Powiślu. Mieszkanie urządzone z dbałością o każdy szczegół przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Będzin,śląskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyne na tym osiedlu Z całym wyposażeniem I Z dwoma balkonami! zadzwońzobacz 48m 2 , 1/2 piętro, co i woda z pieca dwufunkcyjnego, odrębna własność,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

330 000 zł56 m² 5 863,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 56,28 m2 składa się: oddzielna, duża kuchnia, przestronny salon z wyjściem na duży balkon, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł42 m² 8 799,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania piękne dwupokojowe,rozkładowe mieszkanie na 2 piętrze z dużym balkonem w nowym 4 piętrowym apartamentowcu z windą na Krzykach. Lokal o powierzchni 42,05m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mickiewicza

Ruda Śląska,śląskie

110 000 zł28 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam przytulną słoneczną kawalerkę 28 m2 w Rudzie Śląskiej, ul. Mickiewicza 6 (ruda 1). Mieszkanie na 4 piętrze w bloku z windą i centralnym ogrzewaniem. W kuchni szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Dzierżoniów,dolnośląskie

105 000 zł48 m² 3 054,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie przegap tej oferty to oferta idealna dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48.10 m2 znajdujące się na drugim piętrze, w kamienicy na ulicy szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dambonia

Opole,opolskie

289 000 zł57 m² 5 062,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego, położonego na 4 p w niskim bloku w Opolu przy ul. Dambonia. Zadbane, jasne mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

246 400 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować Państwu prestiżową inwestycję w wyjątkowej lokalizacji, idealną dla osób ceniących sobie wielkomiejski styl życia. Najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

355 477 zł47 m² 7 624,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, 46,62 m2, ul. Lubostroń (dębniki - Ruczaj). Bezpośrednia sprzedaż od dewelopera. Cena: 355 477 zł. Kupujący nie płaci prowizji, bez podatku 2% pcc. Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 57m 2 w Lubinie na oś. Przylesie - ul. Orla. Lokal usytuowany na wysokim parterze w budynku 6 piętrowym. Mieszkanie wykończone - gotowe do.