dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł74 m² 6 554,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Krzyki- jagodno. Do sprzedania mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 74m2, położone na osiedlu o niskiej zabudowie i niepowtarzalnym klimacie, wybudowanym w 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordonówny

Sosnowiec,śląskie

350 000 zł100 m² 3 498,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie Z dwoma balkonami, piękną dużą łazienką Z garderobą 100,04m 2 ,4-pokoje, 9-10piętro, spółdzielcze-własnościowe z księgą wieczystą! Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zaspa

Gdańsk,pomorskie

279 000 zł31 m² 9 029,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przytulną kawalerkę w samym sercu Zaspy! 450 metrów do skm! Bardzo blisko Uniwersytetu Gdańskiego! super inwestycja! Powierzchnia 30.9 m2. Układ rozkładowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł44 m² 5 595,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,5 metrów kwadratowych. Mieszkanie znajduje się w Starym Fordonie, w spokojnej, bezpiecznej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowa

Gdynia,pomorskie

369 489 zł54 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 53,94 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, w 4 piętrowym, kameralnym budynku, oferującym 30 mieszkań o powierzchni od 52 m2 do 86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Zduńska Wola,łódzkie

99 000 zł42 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł39 m² 10 512,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam na prezentację; ewa kaim ogród / idealne pod najem krótkoterminowy / media miejskie Dwupokojowe mieszkanie w rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwska

Gdańsk,pomorskie

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jasne i ładne mieszkanie blisko morza. Okolica: centrum dzielnicy Nowy Port. Bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta (autobus, tramwaj, tunel). Pełna infrastruktura handlowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dwornickiego

Jaworzno,śląskie

150 000 zł46 m² 3 295,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wysoki parter, 2 pokoje, kwadratowa kuchnia z oknem. duża piwnica, strych. ocieplony blok, domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narciarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł44 m² 5 240 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli cenisz urok kamienic, marzysz o komfortowym, wygodnym, bezpiecznym lokum w przystępnej cenie, chcesz zamieszkać praktycznie w samym centrum Elbląga, w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

454 545 zł72 m² 6 313,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący Konrad Milczak tel. Brak pcc 0% prowizji Zakończenie prac budowlanych gotowe do odbioru Mieszkanie o powierzchni 71.15 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

280 798 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Toruń jakubskie przedmieście I targowa nowe mieszkania W centrum torunia! bez podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

449 606 zł68 m² 6 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Teren wokół budynków będzie w pełni zagospodarowany miejscami parkingowymi dla samochodów, stojakami na rowery, placem zbaw i małą architekturą. Mieszkania oddawane będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni całkowitej 62m2, na 2 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku mieszkalnym, wybudowanym w 2002 r. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

209 000 zł37 m² 5 625,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż po generalnym remoncie mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37.15 m2. W mieszkaniu brak gazu. Mieszkanie znajduje się na parterze, środkowe , słoneczne. Generalny remont przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osiedle harmonia - kawalerka Z balkonem, budynek Z windą! Etap 3 inwestycji "harmonia Gumieńce" składać się będzie z dwóch 4-piętrowych budynków z windami. Zlokalizowane będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

239 000 zł49 m² 4 864,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność. Do sprzedania przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,13 mkw, znajdujące się na oś. Karpackim. Lokal położony jest na parterze w dziesięciopiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

890 744 zł97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Budynek w niskiej zabudowie, znajdujący się na terenie zamkniętym z ochroną i monitoringiem. Dobry dojazd do Centrum - ok. 25 min autobusem. Części wspólne wykonane w kamieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

163 000 zł36 m² 4 592 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na 6 piętrze 10 piętrowym bloku przy ul. Nowy Świat w samym Centrum Miasta. Blok po termomodernizacji, klatki schodowe odmalowane.Mieszkanie składe się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

507 000 zł62 m² 8 114,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Kawałek Sopotu może być Twój Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sopotu Kamienny Potok w bardzo atrakcyjnej cenie 8 162 zł za m2 Mieszkanie o pow. 62,48 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

209 088 zł29 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować Państwu prestiżową inwestycję w wyjątkowej lokalizacji, idealną dla osób ceniących sobie wielkomiejski styl życia. Najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

149 000 zł22 m² 6 772,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! wyłączność! tylko W naszym biurze! idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu zadbaną kawalerkę,zlokalizowaną w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

389 280 zł47 m² 8 212,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Jasne przestronne mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę. Bardzo funkcjonalny rozkład ułatwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

282 355 zł61 m² 4 644 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 60,80 m2 + taras 15,66 m2. Lokal znajduje się na parterze, w 2 piętrowej nieruchomości, w której mieści się 9 mieszkań 2-3 pokojowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

253 000 zł38 m² 6 657,89 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na IX piętrze 38m2, z pełnym umeblowaniem - do wynajęcia lub wprowadzenia bez wkładu finansowego. Idealnie skomunikowane z całym miastem - okolice ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

396 238 zł62 m² 6 422,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Inwestycja zlokalizowana nad brzegiem Bystrzycy w najbliższym sąsiedztwie terenów zielonych. W pobliżu znajduje się także stadnina koni oraz wiele tras rowerowych. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

245 861 zł32 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na Łazarzu. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Przewidywany czas ukończenia inwestycji jest na czerwiec 2020 roku. Polecam do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie nr. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł58 m² 8 919 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 58,30m2 na 1pietrze 3 piętrowego budynku na Zaciszu przy ulicy Wyspowej. Mieszkanie znajduje sie na cichym zamknietym strzezonym osiedlu. Salon+aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

239 700 zł21 m² 11 624,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania kawalerka w nowej inwestycji na Zabłociu - idealna pod wynajem. Lokalizacja Zabłocie to obecnie jedna z najmodniejszych dzielnic Krakowa. Poprzemysłowy charakter tej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

749 000 zł103 m² 7 271,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropojowe w centrum Sopotu o powierzchni użytkowej 83 m2. Całkowita powierzchnia mieszkania to aż 103m2 (skosy). Dzięki temu mieszkanie jest tańsze w kosztach - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Dąbrowa Górnicza,śląskie

177 000 zł46 m² 3 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja, najlepszy rozkład pomieszczeń! niska zabudowa czynsz 300zł/1os! wolne od zaraz 46m 2 ,2-pokoje, 4piętro, spółdzielcze-własnościowe woda miejska, co i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

268 000 zł43 m² 6 212,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Rycerskiej Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze. Bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

165 000 zł33 m² 5 030,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferta zablokowana. Kawalerka Z balkonem położona w centrum miasta zielona góra o pow. 32 m2. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim budynku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

423 300 zł56 m² 7 568 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje , inwestycja gotowa, wykończone do wejścia Ostatnie wolne mieszkania! Pod Klucz Odbiór już we wrześniu 2019! 0% prowizji dla biura 0% podatku pcc Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł44 m² 4 762,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartamentowiec W wałbrzychu oferta na wyłaczność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 43,88m2. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 392 zł37 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowy apartamentowiec na starym mieście - 5 min. Spacerem do rynku - IV kwartał 2019 R. Inwestycja składa się z nowoczesnego 7-kondygnacyjnego apartamentowca. Projekt przewiduje takie udogodnienia jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł32 m² 9 531 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2 pok. Mieszkanie Z balkonem Opiekun Oferty tel.   Lokal o powierzchni ok. 32 m2 składa się z: - salonu ok. 16,1m2 z wyjściem na balkon ok. 2m2 - sypialni ok. 9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

85 000 zł35 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu Mieszkanie w Bytom (wrocławska, bezpośrednio przy Parku Miejskim - obok jeziorka). Powierzchnia: 35m2. Pomieszczenia: 2 pokoje (salon, sypialnia), kuchnia, łazienka, przedsionek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł52 m² 8 423,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m ,11 piętro w 11-piętrowym budynku z windą,Warszawa, bemowo, ul. Synów Pułku. Mieszkanie posiada balkon ok. 4m2. oraz przypisaną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na sprzedaż w Kielcach na oś Na Stoku.Mieszkanie składa się z dwóch pokoji ,oddzielnej kuchni, łazienki z WC, oraz balkonu. Przynależy do niego również piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

298 000 zł34 m² 8 895,52 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne studio dla wymagających Wykończone w wysokim standardzie (33,5m2), jednopokojowe położone jest na os. Bohaterów Września w prestiżowej inwestycji Piasta Towers. Niewielki hol otwiera.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij