dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

549 864 zł76 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją zlokalizowaną na Grabiszynie. Nowe mieszkanie (rynek pierwotny). Oferuję profesjonalną pomoc i doradztwo, które bezpiecznie pomoże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł92 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 92 m2 położone w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie metra Imielin. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o pow. 22,5 m2, 20,85 m2 oraz 13,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lotników

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

119 000 zł27 m² 4 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 27 m2, III piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 15 m2, kuchni o pow. 6 m2, przedpokoju o pow. 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł89 m² 12 921 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwustronne, luksusowo wykończone i gotowe do wprowadzenia, ciche, 3 pokojowe mieszkanie z osobnym pokojem kąpielowym i łazienką z prysznicem, pralnią i garderobą oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodeckiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

148 000 zł56 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie M-4 na osiedlu Zofiówka. Mieszkanie w układzie nrd składa się z: - dużego salonu - dwóch nieprzejściowych pokoi - kuchnia - łazienki i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł37 m² 8 583,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji położonej na wrocławskich Krzykach. Ze względu na lokalizacje mieszkanie idealne jest pod inwestycje na wynajem jak i na start. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedle Słoneczne

Łebunia,pomorskie

65 000 zł31 m² 2 117,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulne mieszkanie usytuowane w Łebuni o powierzchni 30,70m 2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

173 500 zł26 m² 6 698,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Okazja! Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% u notariusza. Oferujemy 1-pokojowe słoneczne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum blisko Jasnych Błoni /urzędu Miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

279 459 zł51 m² 5 524 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Stabłowicach. Bez podatku pcc , 0%prowizji oferujemy mieszkania deweloperskie na terenie wrocławia i okolic. Opiekun Oferty Dawid Mochalski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

468 286 zł76 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą inwestycją na Oporowie Mieszkanie z rynku pierwotnego (bez prowizji i podatku pcc) Mieszkania będą gotowe w IV kwartale 2019 r. Ważnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

414 245 zł64 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Księże Małe

Wrocław,dolnośląskie

355 541 zł56 m² 6 404,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Super oferta bez prowizji bez podatku pcc 2% na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem Na zamkniętym, monitorowanym terenie w 3 piętrowym bloku,na parterze dostępne jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Małgorzata Tarach Mieszkanie z balkonem na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 11 piętrowym. Osiedle zamknięte. Pokój, kuchnia w przedpokoju, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

204 500 zł35 m² 5 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł56 m² 5 045,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości promes przedstawia państwu: mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż lokalizacja: kapuściska - Bydgoszcz powierzchnia użytkowa: 55,5 m2 miesięczny czynsz administracyjny :487zł liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

418 950 zł63 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Jasne przestronne mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę. Bardzo funkcjonalny rozkład ułatwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urządź dla siebie, mieszkanie na redenie Z widokiem na panoramę miasta do odebrania od zaraz 49m 2 ,2-pokoje, 10piętro, odrębna własność co-miejskie, woda miejska, ciepła z junkers, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Ładne 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu w okolicy pl.Kilińskiego. Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze wieżowca nowszego typu z dwiema nowoczesnymi windami. Kratka balkonowa. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł63 m² 7 901 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parametry mieszkania: trzy pokoje na parterze z małym ogródkiem okna wychodzące na północny - zachód wyposażone w inteligenty system sterowania za pomocą smartfona mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

501 696 zł70 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować Państwu prestiżową inwestycję w wyjątkowej lokalizacji, idealną dla osób ceniących sobie wielkomiejski styl życia. Najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

268 000 zł26 m² 10 363,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem w dzielnicy Dębniki zlokalizowana przy ul. Pychowickiej w Krakowie. Brak pcc 2%! lokalizacja: najbliższe sąsiedztwo inwestycji to urzekające tereny parku Zakrzówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

450 000 zł61 m² 7 401,32 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygoda & Funkcjonalność - to czego potrzebuje Twoja rodzina! Mieszkanie idealne dla młodych małżeństw. Przestronne, słoneczne z niezawodną infrastrukturą! Bliski dostęp do opieki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł28 m² 7 081,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży atrakcyjna kawalerka, zlokalizowana na czwartym piętrze budynku z roku 2013 roku, na prestiżowym osiedlu niedaleko Centrum Szczecina. Na powierzchnię mieszkania 28 m2 składa się: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 80-tych usytuowanym w dobrej lokalizacji w na Oś. Słonecznym. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

488 981 zł59 m² 8 316 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal jest usytuowany w dzielnicy Morena. To ceniona dogodnie zlokalizowana oraz stale rozwijająca się dzielnica Gdańska. Sprawna komunikacja miejska pozwala dotrzeć do centrum Wrzeszcza lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

298 351 zł41 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji bez podatku pcc 2% w ofercie mieszkanie 2 pokojowe na parterze W niskiej zabudowie Mieszkanie o powierzchni 40,87m2 składa sie z: ->salon z aneksem kuchennym (20,58m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

225 000 zł48 m² 4 691,41 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż, piła, zamość. Polecam na sprzedaż przytulne i bardzo ciekawie zaaranżowane mieszkanie o pow. 48m 2 z balkonem. Funkcjonalny układ i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł38 m² 8 947 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

199 000 zł57 m² 3 513 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Wschodniej (odcinek między Pomorską a Północną). W mieszkaniu wymienione okna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Grajewo,podlaskie

246 000 zł62 m² 3 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie w w Grajewie os.Południe Mieszkanie o powierzchni 62 m2 użytkowych usytuowane jest na 3 piętrze. Składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

405 612 zł68 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w czterokondygnacyjnym budynku. Posiada dwie Łazienki, garderobę o łącznej powierzchni użytkowej 68,17 m . Mieszkanie mieści się na paterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywiecka

Kraków,małopolskie

339 000 zł47 m² 7 197,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania w cichej i zielonej okolicy? To mieszkanie może być dla Ciebie idealne. Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze kameralnej kamienicy z lat 50. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł72 m² 13 056 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

S/3843 Przestronne, jasne (ekspozycja południowa) trzypokojowe mieszkanie z widokiem na park na osiedlu Melody Park z całodobową ochroną (recepcja) i monitoringiem. Obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Będzin,śląskie

269 000 zł60 m² 4 511,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna lokalizacja! to jest to. Dużo przestrzeni! świetny układ! jak chcesz mieć wyjątkowe mieszkanie to nie zastanawiaj się! zobacz I będziesz wiedział co masz zrobić:-) tylko U nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mielczarskiego

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam na prezentację; ewa kaim biskupin / mielczarskiego ok. / media miejskie Na sprzedaż kawalerka blisko Placu Grunwaldzkiego, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania przestronne dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Gromskiego. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 plus duży balkon o pow. 10m2 Mieszkanie słoneczne o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

254 450 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

286 602 zł39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

238 000 zł40 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Toruń, mokre, 40m2, 2 pokoje, x piętro, po remoncie Szukasz mieszkania w dzielnicy Mokre? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne jako mieszkanie na start oraz jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

363 050 zł68 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij