dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

298 516 zł43 m² 6 898,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Specjalna promocja dla klientów meerhouse nieruchomości, oferujemy gratis: - bezpłatne roczne ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk oraz - bezpłatna pomoc W uzyskaniu najlepszego, dostępnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

348 198 zł53 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą inwestycją na Oporowie Mieszkanie z rynku pierwotnego (bez prowizji i podatku pcc) Mieszkania będą gotowe w IV kwartale 2019 r. Ważnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

448 251 zł73 m² 6 170 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą inwestycją na Oporowie Mieszkanie z rynku pierwotnego (bez prowizji i podatku pcc) Pierwsze odbiory mieszkań zaplanowane są na początek II kwartału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

343 810 zł52 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowość Zakrzów- jedno ze spokojniejszych osiedli dzielnicy Psiego Pola, powstaje tu nowa inwestycja, w której w ofercie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,49m2 z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł57 m² 8 188,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu gotowe do wprowadzenia Funkcjonalne mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Gocławskiego. Lokal składa się z dwóch rozkładowych pokoi po 18,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

341 400 zł44 m² 7 774,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w wyjątkowym, pełnym zieleni otoczeniu w dzielnicy Ruczaj w Krakowie. W dwóch kameralnych budynkach znajdą Państwo 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam doskonałe mieszkanie dla młodych osób na Osiedlu Leśnym w niskim budynku, na trzeciej kondygnacji o powierzchni 37,5 m2. Nieruchomość jest po kapitalnym remoncie: wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowackiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

451 612 zł36 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament o pow. 35,56 m z ogromnym 42 m2 tarasem zlokalizowany przy promenadzie około 200m od plaży. Położony na 3 p w nowoczesnym budynku przy ul. Słowackiego .Apartament z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

208 000 zł37 m² 5 621,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Skarpa Nieruchomość o powierzchni 36 m2 , składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

270 596 zł43 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osiedle Stabłowicka zostało pomyślane, by od pierwszych chwil można się było tu poczuć komfortowo. Oferuję mieszkanie o powierzchni 43,02m 2 które składa się z: * salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

179 000 zł41 m² 4 401,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o poowierzchnia 36,97m2, piętro IV + piwnica 3,7m2 Ogrzewanie i cwu z sieci miejskiej. Parking przy budynku. Bardzo dobry stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Księże Wielkie

Wrocław,dolnośląskie

323 232 zł47 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słoneczne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie ułatwiającym umeblowanie i wykonywanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości promes przedstawia państwu: mieszkanie W śródmieściu na sprzedaż -> Lokalizacja: ul. Juliusza Słowackiego -> Powierzchnia: 49 m2 -> Rodzaj zabudowy: kamienica -> Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

588 064 zł63 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do sprzedaży ( bezpośrednio bez prowizji, bez pcc ) mieszkanie w nowoczesnej inwestycji jedynie 3,5 km od centrum miasta, z bogatą infrastrukturą w sąsiedztwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

349 000 zł46 m² 7 534,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość - Luksusowe mieszkania w Sobótce! Bądź pierwszy i wybierz najlepsze! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstanie wyjątkowe osiedle. To kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł77 m² 4 523,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartamentowiec W wałbrzychu oferta na wyłaczność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 77,15 m2. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Urocze mieszkanie w zabytkowej i odnowionej kamienicy na ul. Wałowej. Lokal jest w stanie gotowym do zamieszkania. Do wykończenia pozostaje aneks kuchenny. Podłoga została wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

254 259 zł35 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja położona jest w sercu Maślic. Idealne miejsce zarówno dla osób młodych na start jak i dla rodzin z dziećmi, gdyż jest to połączenie życia w otoczeniu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

324 900 zł63 m² 5 182 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty: sdp Nieruchomości Tel.: Położone w centrum miasta, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku oddanym do użytku w 2003 roku. Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

417 000 zł39 m² 10 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Jednopokojowe mieszkanie na Bielanach, o pow. 39 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z cegły z 1950 r. Mieszkanie w dobrym stanie, do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

401 300 zł58 m² 6 899,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Osiedle położone w atrakcyjnej dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Lokalizacja osiedla zapewnia możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego dla całych rodzin. Wszystko co potrzebne do wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Klasyków

Warszawa,mazowieckie

745 395 zł87 m² 8 559,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Obszerny apartament w pięknej, unikatowej inwestycji w stylu loftowym! Dawny zakład Henryka Bienethala w nowej, bardzo atrakcyjnej odsłonie! W tym, uroczym i perspektywicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

359 000 zł36 m² 9 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz przytulnego mieszkania z genialnym widokiem na centrum miasta? Zależy Ci, aby mieszkanie było ściśle gotowe do wprowadzenia się? Szukasz mieszkania pod wynajem? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

322 301 zł26 m² 12 199,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w nowoczesnym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową apartament na III piętrze, z balkonem ok. 4 m2 okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

187 000 zł45 m² 4 155,56 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie na Piaskowej Górze. Lokal położony jest na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł34 m² 6 928 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i duzym balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

262 000 zł43 m² 6 059,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 43,24m2 -pełna własność z księgą Mieszkanie własnościowe ( pełna własność z księgą - nie spółdzielcze) rozkładowe na drugim piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł67 m² 6 619,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie w centrum, blisko Akademii Ekonomicznej, dworca Głównego pkp, sky Tower, doskonale skomunikowane z większością kluczowych punktów w mieście. Do rynku 7 min tramwajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł41 m² 7 358,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa propozycja - doskonała na własne cztery kąty. Po odbiorze od dewelopera w stanie deweloperskim. Nie trzeba czekać, żeby móc się urządzać. Doskonałą opcja na szybkie zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

304 705 zł41 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji 0% podatku Zakrzów- jedno ze spokojniejszych osiedli dzielnicy Psiego Pola, powstaje tu nowa inwestycja, w której w ofercie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,82m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

574 900 zł67 m² 8 574 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z garderobą I Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Perełka inwestycyjna w samym sercu gdynilokal usytuowany jest na pierwszym pietrze, ma swój klimat i jest bardzo funkcjonalny. Kamienica z windą, w której usytuowane jest mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

313 000 zł29 m² 10 793 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł69 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie we Wrocławiu - Krzyki, przy ul. Kruczej, o powierzchni 69 m 2 , 3 pokoje z kuchnią, na trzecim piętrze kamienicy, bez windy. Mieszkanie dwustronne, składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

285 900 zł40 m² 7 149,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji bez podatku pcc w ofercie 2 pokojowe na parterze o łącznej powierzchni 39,99m2 z dużym ogrodem. Bardzo dobra komunikacja (14 autobusów) Blok w zabudowie wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

254 935 zł42 m² 6 117,95 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Imponujący przestronnością i wyglądem blok jest zaprojektowany w taki sposób, by spełniać wszelkie potrzeby zamieszkujących miasto rodzin. Wygodne, praktyczne mieszkania mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

531 000 zł62 m² 8 546,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na granicy Zawad i Wilanowa Królewskiego powstaje nasza ekskluzywna inwestycja, która łączy w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia w wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

322 161 zł53 m² 6 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nietuzinkowa inwestycja na Stabłowicach! Zielone tereny, ścieżki rowerowe, place zabaw, to tylko nieliczne zalety lokalizacji. Przymiotniki takie jak cicho, spokojnie - idealnie nadają się do określenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

371 932 zł54 m² 6 849,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezprowizji bez pcc Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Stabłowicach. - salon z aneksem kuchennym - 2 pokoje - łazienka - balkon dodatkowo: - osiedle monitorowane z ochroną - osiedlowy fitness.