dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 000 zł101 m² 5 940,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Biuro nieruchomości promes przedstawia: mieszkanie 4-pokojowe/ 101m 2 / centrum na sprzedaż lokalizacja: garbary status prawny: własnościowe zarządca: wspólnota mieszkaniowa stan prawny gruntu: akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

282 000 zł47 m² 6 051,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas Makler poleca mieszkanie na Błoniu o powierzchni 46,60 m składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i dwóch korytarzy.Pokoje nieprzechodnie.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł75 m² 8 688,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Witam serdecznie Państwa Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą, jest bardzo przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł36 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionej kamienicy o niskiej zabudowie na Muchoborze Wielkim, składa się z: -pokoju o pow. ok 16 m2 -pokoju o pow.ok 12 m2 -osobnej kuchni -przedpokoju -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł27 m² 11 074 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji -centrum miasta przy ulicy Lwowskiej. Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób ceniących sobie bliskość centrum oraz ciszę. Powierzchnia całkowita (27 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławowska

Warszawa,mazowieckie

384 000 zł37 m² 10 378,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie na Kamionku: - salon z aneksem kuchennym ~21 m2 - na podłodze panele, w części kuchennej gres (kuchnia bez zabudowy) - sypialnia ~7m2 - na podłodze panele - łazienka (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

345 000 zł88 m² 3 910,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie W sosnowcu, osiedle środula! Klik : polub nas! Najszybszy dostęp do aktualnych ofert. Mieszkanie jest położone w niskim bloku, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

692 856 zł53 m² 12 977,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja o podwyższonym standardzie! Inwestycja zlokalizowana w samym sercu miasta, którą charakteryzuje: *taras widokowy *klub fitness oraz klub spotkań dla mieszkańców *widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

327 743 zł51 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Osiedle Stabłowicka zostało pomyślane, by od pierwszych chwil można się było tu poczuć komfortowo. Oferuję mieszkanie o powierzchni 47,83m2 które składa się z: * salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł45 m² 5 594,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub takiego, które będzie idealne pod wynajem? Tylko u nas mieszkanie 2 pokojowe na parterze w samym Centrum Szczecina. Świetna lokalizacja, nie tylko skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

228 000 zł26 m² 8 816,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 25,86m2 usytuowane jest na parterze w nowym bloku z cegły na osiedlu Jar. Nieruchomość kompleksowo urządzona, wszystkie sprzęty nowe, jeszcze nigdy nie były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł66 m² 9 908,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najładniejsze mieszkanie w samym cetrum Ożarowa, o powierzchni ok. 66m2 + balkon. Możliwość dokupienia 2 miejsc w garażu podziemnym i 2 komórek lokatorskich łącznie dodatkowo 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

442 000 zł35 m² 12 629 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przy Ol.Dominikańskim, wykończone, bez PCC( cesja) Zmodernizowana kamienica(2019r) w stylu ART DECO z własnym grodzonym dziedzińcem, windą, miejscami parkingowymi naziemnymi. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

252 580 zł35 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem w dogodnej lokalizacji z pełną infrastrukturą w zachodniej części Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana bezpośrednio przy terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

559 200 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Inwestycja na Nadodrzu w zielonym sercu osiedla - Kępa Mieszczańska. Doskonała lokalizacja sprawia że cieszy się ona dużym zainteresowaniem. Przestronne mieszkania są pełne efektownych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

110 000 zł68 m² 1 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o pow. całkowitej 68m2 w kamienicy z cegły na II piętrze blisko centrum w Kowarach. Lokal składa się z trzech słonecznych pokoi, ustawnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

241 411 zł33 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z dużym balkonem w dogodnej lokalizacji z pełną infrastrukturą w zachodniej części Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana bezpośrednio przy terenów zielonych. Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

242 652 zł33 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gorąco polecam! Nowa kawalerka z tarasem i ogrodem zlokalizowana bezpośrednio przy terenów zielonych w zachodniej części Wrocławia. W pobliżu trasy biegowe, ciągnące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł66 m² 6 049 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Psie Pole na parterze w dwupiętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: -Salon ok 27m2 (opcja podzielenia na dwa mniejsze pokoje) -sypialnia ok 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kminkowa

Plewiska,wielkopolskie

379 000 zł67 m² 5 639,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż duże, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w najlepszej części Plewisk, tuż przy granicy Poznania na os. Zielarskim - ul. Kminkowa. Osiedle składa się z budynków 3-kondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł58 m² 7 913,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3-pok. mieszkanie dwupoziomowe! W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, 2 łazienki, korytarz oraz balkon Kameralna inwestycja z niską, willową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tarnogaj

Wrocław,dolnośląskie

386 865 zł45 m² 8 597 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament blisko centrum. > bardzo dobra komunikacja tramwajowa > w pobliżu Park Wschodni > rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa > na terenie inwestycji monitoring oraz ochrona Spełni każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł55 m² 6 091 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - powierzchni 55 m2 z dużym ogródkiem - ostatnie Gotowe do odbioru! Dojazd do Metra Marymont 20 min autobusem Naturalny charakter lokalizacji sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł32 m² 10 594 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wielkim atutem nieruchomości jest lokalizacja. Studio z sypialnią, umeblowane, przy jednej z głównych ulic wrocławia/krzyki/ Grabiszyn. Nowoczesne studio znajduje się w kamienicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opoczyńska

Warszawa,mazowieckie

862 000 zł60 m² 14 366,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 3-pokojowe, z aneksem kuchennym, o powierzchni 60 m ,3 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1956 roku, warszawa, mokotów, ul. Opoczyńska. Do lokalu przypisana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

235 000 zł59 m² 3 983 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59 m2 Ksm ul. Zagórska. W skład którego wchodzą: widna kuchnia, 3 pokoje + balkon, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 3 m2. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł63 m² 9 508 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W centrum 2 pokoje. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze zabytkowej odrestaurowanej kamienicy z 1901 roku.Kamienica ta wpisana jest na listę zabytków Wrocławia. Na rok 2019 planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

I speak English: polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji na ul. Jedności Narodowej 155. W budynku znajduje się winda. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

309 350 zł27 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne, bardzo dobrze doświetlone i ciepłe mieszkanie, położone w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Parku Kaskada, na zielonych Sadach Żoliborskich, w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

375 240 zł55 m² 6 830 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zero prowizji! Brak podatku pcc 2%! - prosto od Dewelopera Inwestycja położona w dzielnicy Krzyki. Bardzo dobra komunikacja do centrum miasta, wschodniej obwodnicy oraz A4. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

485 000 zł117 m² 4 145,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Super lokalizacja i super oferta! W spokojniej części Bielska Białej Stare Bielsko oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, salon z wyjściem na taras, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł69 m² 4 333 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Kameralne osiedle W dzielnicy rzeszowa: drabinianka/budziwój Składało będzie się z budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z wyodrębnionymi lokalami mieszkalnymi: termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polnej Róży

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł105 m² 10 983,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Bardzo funkcjonalne 5- pokojowe mieszkanie o pow.104,7 m2. zlokalizowane tuż obok metra Kabaty jednopoziomowe 3 - piętro w w budynku 5-piętrowym z windą! Salon o pow. ok 23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bieńkowice

Wrocław,dolnośląskie

546 270 zł79 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Inwestycja położona jest w cenionej przez nabywców, południowej części Wrocławia. Położenie osiedla gwarantuje osobom ceniącym spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

249 900 zł53 m² 4 715,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na drugim piętrze w budynku z cegły, zlokalizowanym w dzielnicy Żelechowa. Na powierzchni 53m2 znajduje się: salon z otwartą kuchnią, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Księże Wielkie

Wrocław,dolnośląskie

466 027 zł65 m² 7 207,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

To miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich. Nowa inwestycja na Księżu Wielkim, pozwoli zachować równowagę osobą preferującym łono natury (park Wschodni, okoliczne tereny zielone), ale chcącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł60 m² 3 294,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2-piętrze siedmiopiętrowego bloku i składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe o indywidualnym projekcie układu mieszkania. Jasne, dwupokojowe o pow. 52 m2 na Czubach, na osiedlu Ruta. Mieszkanie usytuowane jest na atrakcyjnym 2 piętrze 4-piętrowego bloku. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum M3 Biała Posesja prezentuje urocze mieszkanie 2-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł43 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pełnym rozkładzie z mediami miejskimi na 2 piętrze bloku 6-cio piętowego bloku z windą oraz balkonem od strony patio. Blok z 2007 roku( plomba),Śródmieście. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł34 m² 6 086,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie prezentuję nowe mieszkanie położone w kamienicy na ulicy Bolesława Śmiałego w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,80 m 2, ( pow. całkowitej 33,68 m 2 ).