dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 759 000 zł80 m² 21 987,50 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Możliwa zamiana na dwupokojowe mieszkanie po uzgodnieniu warunków. Na sprzedaż niepowtarzalny apartament w inwestycji Spektrum na gdańskim Przymorzu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł50 m² 16 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,36 m , zlokalizowane przy ul. Kowalczyka 11 na warszawskim Żeraniu. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

188 999 zł30 m² 6 299,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 30M: salonkuchniałazienka z wc Czynsz - 400 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika częstochowskauniwersytet Jana długoszahala poloniac. H. M1 Auqa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł65 m² 8 236,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie niezwykłej urody, atrakcyjnie położone u zbiegu alei Wyzwolenia, ulicy Słowackiego i Krasińskiego. Istnieje możliwość wyodrębnienia 3 pokoju! Mimo, że okna salonu zwrócone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł47 m² 10 636,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 47 m , ul. Kasztelańska Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł51 m² 6 919,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro nieruchomości Team4home oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fulmana

Lublin,lubelskie

499 990 zł47 m² 10 727,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ul. Fulmana - funkcjonalny układ, światło i komfort Na sprzedaż prezentujemy komfortowe, bardzo dobrze utrzymane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania parterowego z dużym ogródkiem, położonego w widokowej, spokojnej i cenionej części Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

943 200 zł72 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone w nowoczesnym budynku z 2025 roku przy ul. Radzikowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł49 m² 12 973,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w lubianej dzielnicy Gdańska, ujeścisko-Łostowice. Miejsce doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami, jak i całym Trójmiastem. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

403 166 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja deweloperska w centrum Brzegu! Zostały ostatnie mieszkania w cenie 9400zł/m promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Julianowska

Łódź,łódzkie

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 30m2 na Bałutach. Usytuowane na czwartym piętrze w bloku z windą przy ulicy Julianowskiej. W lokalu przeprowadzono generalny remont, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

398 400 zł28 m² 14 300,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na Morenie - idealna pod inwestycję lub na start. Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, wyróżniającej się nie tylko elegancką architekturą i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kresowa

Leszno,wielkopolskie

519 900 zł93 m² 5 566,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi 93,40m2 z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Osiedle z utwardzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

394 338 zł32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z tarasem i ogródkiem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

659 000 zł85 m² 7 750,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 85.03 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palacha

Kraków,małopolskie

635 000 zł50 m² 12 722,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie nieaktualne - umowa przedwstępna Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie (które można przerobić na 3-pokojowe) - ul. Jana Palacha 13, kraków dzielnica Azory Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

1 009 000 zł58 m² 17 441,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament nad Odrą | Sedina | Taras z widokiem na Szczecińską Wenecję Wyjątkowy 3-pokojowy apartament położony na 5. piętrze prestiżowej inwestycji Sedina, w pierwszej linii zabudowy nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł24 m² 24 117,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na Woli w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc. Dodatkowo balkon. Miejsce dobrze skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic - Janów. Lokal składa się z: - dwóch ustawnych pokoi, - oddzielnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł29 m² 29 021 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

We speak pł, ua, ru, eng Numer oferty: 680336 Nowoczesne 2 pokoje po remoncie | Balkon | Klimatyzacja | Chmielna | Centrum Na sprzedaż klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Okazja! pilne! 2 pokojowe słoneczne mieszkanie Z miejscem postojowym W cenie! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny komfort z bliskością terenów zielonych, a jednocześnie pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem - południowa ekspozycja Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na parterze w kameralnej zabudowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w fenomenalnym punkcie Wrocławia ul. Komandorska, wrocław Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

649 000 zł66 m² 9 774,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe po kapitalnym remoncie ul. Dworcowa 29a | Osiedle Pojezierze | wysoki parter | 66,40 m | duży balkon | blok z cegły (1997 r.) Przedstawiamy ofertę komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Kiełczów,dolnośląskie

712 000 zł72 m² 9 916,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Bezczynszowe | Kiełczów, ul. Południowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71.8 m , położone na 1. piętrze w kameralnym domu szeregowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł40 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż pięknie urządzone 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elegancja, świeżość i doskonała lokalizacja mieszkanie w wieżowcu przy Parku Kopernika Przedstawiam mieszkanie, które łączy nowoczesny standard, eleganckie wykończenie oraz wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł62 m² 19 935,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną oraz trójstronną ekspozycją, bardzo dobrze doświetlone o powierzchni 61,70 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Warpie w Będzinie o następujących parametrach: 50m 2 - dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł29 m² 23 267,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,44 m (zgodnie z Księgą Wieczystą), położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie przy ulicy Wilczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł68 m² 24 798,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje komfortowe, 2. pokojowe mieszkanie z osobną, otwartą kuchnią, w kamienicy na Powiślu. Jest to mieszkanie z duszą. Duże okna, wysokie na ponad 3 m. sufity, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

530 876 zł50 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Czechowice-Dziedzice,śląskie

339 000 zł30 m² 11 391,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,76 m , zlokalizowanego w centrum Czechowic Dziedzic w popularnej i bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

708 320 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do zaoferowania mam 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji oddanej do użytkowania - ul. Pana Tadeusza 2, dzielnica Zabłocie w Krakowie Rynek pierwotny- stan deweloperski Metraż 44,27 m parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

528 770 zł46 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ulicy Sukiennej 2 Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł60 m² 12 752,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Kraków,małopolskie

979 000 zł57 m² 17 175,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

English below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum miasta - przy ul. Małej 1 (boczna od Zwierzynieckiej). Nieruchomość: pow. mieszkania 49 m2 + 8m2 piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł50 m² 9 900,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania 2-pokojowego z osobną, widną kuchnią po generalnym remoncie super lokalizacja! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł55 m² 21 978 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wysokie 3,1m w kameralnej Kamienicy, ciche z dala od zgiełku Starówki, do własnej aranżacji Przedwojenna kameralna kamienica z lat 30tych, odbudowana w 1950r. Budynek ogrodzony,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij