dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Światowida

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł44 m² 7 472 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 3 pokoje z dużymi oknami i dużym Ogródkiem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł39 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. OK. Kamiennej / 2 pokoje / inwestycyjnie / balkon Mieszkanie na 3 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

523 000 zł107 m² 4 888 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze 5-piętrowego bloku z 2000 roku. Nieruchomość składa się: -salon 17,82m2 -aneks kuchenny 18,81m2 -pokój 13,82m2 -pokój 10,19m2 -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czarnów

Kielce,świętokrzyskie

184 000 zł40 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na ul. Słonecznej doskonałe dla rodziny oraz " pod wynajem "! Na sprzedaż mieszkanie słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lema

Kraków,małopolskie

574 280 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe, doskonała lokalizacja, idealne pod inwestycje, 3 pokojowe, ul. Lema Bezpośrednio od dewelopera. Cena : 574 280 zł kupujący nie płaci prowizji,bez podatku pcc 2% zapewniamy wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

138 000 zł53 m² 2 603,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę ; magda janik, tel. Klucze W biurze! kameralny budynek / super oferta Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Oleśnicy (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł38 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń i umów się na darmową prezentację, serdecznie polecam, marek Pernal,. Urokliwe osiedle przy ul. Babiego Lata wśród niskiej zabudowy w nowym budownictwie. Ponad 38 m2 dopełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

179 000 zł52 m² 3 462,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! Mieszkanie położone na parterze w 4-piętrowym budynku po termomodernizacji w najbardziej pożądanej części Świebodzic - na Osiedlu Piastowskim. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

213 320 zł53 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność. Nowa inwestycja w Wałbrzychu. 4-piętrowy budynek z windą i garażami podziemnymi. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - Piaskowa Góra, ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

182 000 zł33 m² 5 445,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Bez prowizji i podatku. Mieszkanie deweloperskie w budynku dwuklatkowym wyposażonym w windy, podziemne i zewnętrzne miejsca postojowe dla samochodów, komórki lokatorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł32 m² 11 184 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mikroapartament / Lokal na Biuro w Budynku Biurowo - Hotelowym o bardzo Wysokim standardzie! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji 12 kondygnacji naziemnych 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł62 m² 5 306,45 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem ,położone na 10 piętrze w budynku z windą zlokalizowanym na osiedlu Arkońskim-Niemierzyn. Mieszkanie składa się z 3 pokoi(9,11,18m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Bytom,śląskie

186 000 zł53 m² 3 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta prywatna! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w zielonej części Bytomia - Miechowicach. Mieszkanie o powierzchni 53m2 mieści się na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 90m.Dwie lazenki dwie sypialnie kuchnia z salonem jadalnym przedpokoj mala garderoba balkon kominek miejsce parkingowe piwnica 15m teren monitorowany zamkniety .czynsz 230zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zakątek

Brodnica,kujawsko-pomorskie

210 040 zł51 m² 4 099,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament mieszkanie własnościowe w budynku w zabudowie piętrowej apartamentowiec zlokalizowanej niedaleko obwodnicy Brodnicy na osiedlu Karbowo. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zakątek

Brodnica,kujawsko-pomorskie

117 000 zł26 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis Na sprzedaż apartament mieszkanie własnościowe z Prywatnym Ogrodem w budynku w zabudowie piętrowej. Apartamentowiec zlokalizowanej niedaleko obwodnicy Brodnicy na osiedlu Karbowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olkusz

Olkusz,małopolskie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie M4 (3 pokoje) na osiedlu Słowiki o powierzchni 62 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu - dużej kuchni - dwóch pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Bażantarni

Warszawa,mazowieckie

1 499 999 zł145 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Komfortowy i przestronny, wykończony materiałami najwyższej jakości apartament o łącznej powierzchni 145 m2 z ogrodem zimowym/werandą - 13,1 m2 na ursynowie/kabatach przy ul. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zakopane

Zakopane,małopolskie

951 996 zł38 m² 25 272 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zakopane - Polska stolica gór. Oferta inwestycyjna z gwarantowanym zyskiem 7% stopa zwrotu sprzedaż rozpoczęta Oferujemy na sprzedaż wakacyjne apartamenty w prestiżowym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

361 000 zł32 m² 11 281 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Hiszpania

Hiszpania,wielkopolskie

580 000 zł70 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duplex playa flamenca. 1 piętro. 2 sypialnie, 1 łazienka. Salon, kuchnia. Solarium. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu Z basenem. Urbanizacja rueda, calle niagara. Mieszkanie W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

124 900 zł30 m² 4 163,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone na ósmym piętrze, w bloku z windą na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni użytkowej 29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł49 m² 5 469,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (49 m2) położoną w pięknej i bardzo spokojnej okolicy - Fordon. Lokum mieści się na drugim piętrze niskiego, 3 - piętrowego bloku. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł127 m² 2 511,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Ostatni dom w cenie mieszkania 319.000zł Dom w cenie mieszkania Zielonka k/Bydgoszczy Kameralne osiedle 42 nowych domów Bezpośrednio od Developera. Bez podatku Bez prowizji! Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

489 900 zł132 m² 3 717,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe, 5 pokojowe z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym w Mierzynie. Cicha dzielnica, tylko 10 minut do centrum Szczecina. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł64 m² 6 745,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie we Wrocławiu - Maślice, przy ulicy Królewieckiej, w drugiej linii zabudowy, w odległości ok. 850 m od Szpitala euromedicare przy ul. Pilczyckiej 144, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł37 m² 11 486 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta = najlepsza inwestycja na Wynajem! pańska - rondo onz - metro Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią + Piękny widok na panoramę Centrum! Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obiszowska

Jerzmanowa,dolnośląskie

159 000 zł52 m² 3 040,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, 3-pokojowego rozkładowego mieszkania znajdującego się w Jerzmanowej. Mieszkanie o powierzchni 52,30m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bojary

Białystok,podlaskie

464 799 zł116 m² 3 999,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 116,2 m2 w Białymstoku na osiedlu Bojary blisko centrum miasta. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie ok 55 m2 - Bydgoszcz, fordon Nad Wisłą. Dwa przestronne pokoje o pow. 20m2 i 13m2, oddzielna kuchnia, łazienka, koryta rz. Z dużego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł43 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - pow. 42,8 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł45 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała Lokalizacja z pełną komunikacją do wyboru: metro, tramwaj, skm i ztm. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł47 m² 5 686,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Stawowa Prezentuję Państwu bardzo ładne mieszkanie M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zoli

Wrocław,dolnośląskie

464 000 zł78 m² 5 972 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

*4 pokojowe mieszkanie ok 78 m2 na Oporowie* Polecam przytulne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 77,7m2, położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Balzaka. -Usytuowany na 2 piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł95 m² 9 033 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł60 m² 6 776,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Idealne pod inwestycje! możliwość 4 pokojów W pełnym rozkładzie! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu w okolicach Bajana. Mieszkanie składa się z: - czterech pokoi, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe Gdańsk - Wrzeszcz ul. Jana Kilińskiego rynek: wtórny ogrzewanie: gazowe stan wykończenia: po generalnym remoncie czynsz: 270zł lokalizacja: mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł86 m² 6 962,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże słoneczne mieszkanie w kamienicy! Prezentowane mieszkanie położone jest na 4 piętrze kamienicy przy ulicy Grabiszyńskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 86 metrów na którą.