dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2 po generalnym remoncie. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, dwustronne (wschód - zachód), słoneczne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł56 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie z trzema pokojami o powierzchni 56 m2. Nieruchomość jest w końcowym etapie kapitalnego remontu. Na przestrzeń tego mieszkania składa się: salon 16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Trzcińsko

Trzcińsko,dolnośląskie

129 000 zł80 m² 1 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do mieszkanie we Wsi Trzcińsko k/janowic Wielkich. Mieszkanie położone na parterze w budynku z cegły. Lokal o powierzchni 79,60 m2. Na powierzchnie składają się 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Elbląg,warmińsko-mazurskie

620 000 zł90 m² 6 856,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa oferta! Sprzedam luksusowy 4-pokojowy apartament o pow.90,43m2 (NOWA NIERUCHOMOŚĆ) z 2-miejscami postojowym w garażowcu! Mieszkanie położone na II-piętrze, jest to lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stachowskiego

Kraków,małopolskie

765 000 zł56 m² 13 561,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grzegórzki ul. Stachowskiego (podgórska), do sprzedaży nowy trzypokojowy apartament o powierzchni 56,41 m2. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze, w budynku 7-piętrowym, stan do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Friedleina

Kraków,małopolskie

759 000 zł121 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Przedstawiam zadbane, 4-pokojowe mieszkanie przy Kleparzu. Doskonały wybór dla rodziny, lub jako inwestycja - w pobliżu znajduje się wiele uczelni. Mieszkanie bezczynszowe. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Katowice

Katowice,śląskie

300 000 zł93 m² 3 213,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Halembie ul. Solidarności / Przyjazna! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

158 990 zł45 m² 3 533,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis szczegółowy (tylko opis nieruchomości, bez oferty handlowej i danych kontaktowych) Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone w Sosnowcu _ Zagórzu okolica świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

425 000 zł42 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania jasne przytulne 2-pokojowe mieszkanie 42m2 przy ulicy Żabiniec. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w bloku z 2013 roku. Zostało odświeżone w 2018 roku a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Z widokiem na centrum atrakcyjna cena wysoki standard 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagatela

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł65 m² 6 123 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie z balkonem - 65m2 Zlokalizowane w cichej okolicy, 7,6km od Rynku Wrocław. 2km od Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Stan deweloperski. Opiekun Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

332 075 zł51 m² 6 503,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inteligentne mieszkanie, dodatkowo pakiet antysmogowy. Tygodniowa promocja, 3 - pokojowe mieszkanie, 51,06 m2, taniej 32 656 zł , gratis miejsce postojowe. Ul. Agatowa (nowy Złocień) Oferta bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

349 170 zł31 m² 11 263,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycje którą mamy przyjemność zaprezentować charakteryzuje się: -Świetną komunikacją zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Przystanek autobusowy pod inwestycją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

499 001 zł82 m² 6 085,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe z Ogródkiem, balkonami i Garażem oraz miejscem postojowym położone na drugim piętrze w budynku typu apatamentowiec trzyrodzinnym z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

220 000 zł51 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie nasłonecznione, fajny rozkład, dużo zieleni, nowa niższa cena! polecam i zapraszam do obejrzenia, opiekun oferty Radek P., Artur Nowakowski. Wyłącznie w biurze ardvil.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

476 000 zł52 m² 9 224,81 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Większe z dwóch mieszkań połączonych w jedno. Możliwy zakup jako samodzielne mieszkanie bądź dwa mieszkania które funkcjonują jako jedno mieszkanie dla dużej rodziny. Całość dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł55 m² 14 104,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferuję widne, rozkładowe, przestonne mieszkanie w kamienicy z windą w atrakcyjnym miejscu przy parku, na ul Lipowej , w centrum zielonego Powiśla. Położenie tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orłowska

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł33 m² 10 657,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przy zakupie tego mieszkania mieszkanie świeżo po remoncie jeszcze nieużywane propozycja idealna dla singla lub pary albo pod inwestycję/na wynajem 100 m od stacji Metro Trocka. 13 minut jazdy metrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

440 000 zł92 m² 4 783 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Sprzedamy przestronne, wygodne mieszkanie w Legionowie na osiedlu Sobieskiego. Lokal o powierzchni 92m2, usytuowany na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym. W mieszkaniu: hol, dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

325 000 zł33 m² 9 730,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne na Gdańskiej Starówce! Mieszkanie na I piętrze, bardzo słoneczne w którego skład wchodzią 2 pokoje, osobna kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szczęśliwicki

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, przestronne, widne mieszkanie w dzielnicy Ochota (szczęśliwice) usytuowane na osiedlu na przeciwko Parku Szcześliwickiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, 3 pietrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Białystok,podlaskie

335 000 zł64 m² 5 250,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

*** po remoncie *** *** os. Zielone wzgórza *** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty o s. Zielone Wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

290 000 zł105 m² 2 762 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeżeli wierzysz, że mury przesiąkają ludźmi, którzy w nich mieszkają, to ta oferta z pewnością generuje dużo pozytywnej energii i optymizmu. Zabytkowa zadbana kamienica- po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

310 943 zł45 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bez zbędnych kosztów! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 44,74 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym 23 mkw. plus balkon, sypialnia 12 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

239 000 zł43 m² 5 560,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone w Centrum Białegostoku. Mieszkanie znajduje się w budynku z cegły. Mieszkanie jest słoneczne, zadbane ponadto w neutralnych kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Koszalin,zachodniopomorskie

265 000 zł55 m² 4 826,96 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 54,9 m2 w Koszalinie na ulicy Sikorskiego. Rozkład pomieszczeń: 3 pokoje; kuchnia z oknem; łazienka; wc; przedpokój. Okna wychodzą na dwie strony świata -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Turów

Turów,dolnośląskie

390 000 zł81 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej ok. 81 mkw ( 75 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Główny Rynek

Kalisz,wielkopolskie

798 000 zł177 m² 4 508,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 177m2, usytuowane na 3 piętrze na Głównym Rynku na wprost Ratusza. Składa się z 4 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, biblioteki, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartografów

Marki,mazowieckie

500 000 zł90 m² 5 580,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie na nowym osiedlu na granicy Warszawy i Marek. Powierzchnia użytkowa mieszkania 89,6m2, po podłodze około 95m (jeden pokój ze skosami). Lokal jest 2 poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

319 000 zł36 m² 8 861 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Świetna lokalizacja. Wokół bloku dużo zieleni. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, oraz sypialni czy pokoju dziecięcego. Pokoje nieprzejściowe: 16 i 9 m2. Panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

580 000 zł94 m² 6 183,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem, małym ogródkiem i garażem. Nieruchomość zlokalizowana jest w zacisznej części Bezrzecza , na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzemińskiego

Łódź,łódzkie

225 000 zł47 m² 4 764,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

300 000 zł40 m² 7 449,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie 40,12m2 dla osób ceniących spokój i ciszę. Niezbędna infrastruktura, tereny zielone w pobliżu. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

210 000 zł56 m² 3 770,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4- niski blok- księcia władysława Biuro Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Żorach na osiedlu Księcia Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

468 000 zł61 m² 7 672,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulność i funkcjonalność w Kurdwanowie Nowocześnie wykończone, trzypokojowe mieszkanie- 61 m2. Jasna kuchnia z oknem połączona z jadalnią otwarta na salon z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

519 000 zł55 m² 9 488,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament W stylu nowoczesnym gustownie wykończony - do wprowadzenia - prestiżowy budynek Z recepcją Z miejscem postojowym W garażu podziemnym W znakomitej lokalizacji krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe, z osobną kuchnią, o powierzchni 48 m ,2 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1972 roku,-zlokalizowane w prestiżowej okolicy, warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł53 m² 6 792 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie obok sky tower przy ul. Powstańców Śląskich największe atuty: *dwustronne mieszkanie *parking za szlabanem tylko dla mieszkańców *duży balkon *winda układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Regulska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł44 m² 7 865 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Posiadam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,5 m2 z balkonem i garażem w cenie! Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł44 m² 3 404,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na parterze w kamienicy w pobliżu Parku Sobieskiego. Dwa jasne pokoje, okna wychodzące na południe. Standard wykończenia: ściany - gładzie; podłogi panele; okna pcv Zabezpieczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magnoliowa

Białystok,podlaskie

279 000 zł61 m² 4 574 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania na lubianym osiedlu Zielone Wzgórza- ul.Magnoilowa. Przestrzeń mieszkalną stanwią trzy oddzielne pokoje, przedpokój, jasna duża kuchnia oraz łazienka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij