dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

299 000 zł35 m² 8 494,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

DO sprzedaży oferta ms-4615 lokalizacja : kraków- krowodrza- bronowice- ul chełmońskiego / rejon galeria Bronowice opis nieruchomości : do sprzedaży lokal mieszkalny 30,6m znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

393 553 zł55 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, 55,43 m2, ul. Klonowica (podgórze). Bezpośrednia sprzedaż od dewelopera. Cena: 393 553 zł. Kupujący nie płaci prowizji, bez podatku 2% pcc. Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł62 m² 9 661 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

359 600 zł58 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 58m2, położone na trzecim piętrze niskiego bloku w okolicy ul. Rejtana. Mieszkanie składa się z trzech pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

861 872 zł104 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w świetnej lokalizacji, w pobliżu ciągów komunikacyjnych. W sąsiedztwie autobusy, tramwaje oraz stacja przyszłej linii Metra M2. Obok budynku pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

314 000 zł46 m² 6 826 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

211 000 zł26 m² 8 115 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

390 589 zł74 m² 5 299 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gądecz

Gądecz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodżko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! gądecz wszystkie zdjęcia nieruchomości dostępne U agenta Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

248 000 zł31 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

543 000 zł51 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

5 minut spacerem do starówki! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na cichym i spokojnym osiedlu w dzielnicy Mokre. Nieruchomość o powierzchni 37m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Opole,opolskie

258 000 zł61 m² 4 255,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w Opolu, zwm, przy ul. Grota Roweckiego. Lokal mieszkalny położony na 4 piętrze w niskim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Wojennej

Stare Pole,pomorskie

78 000 zł48 m² 1 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli cenisz sobie ciszę i spokój, a ponadto doceniasz styl, charakter i klimat kamienic, to znalazłeś nieruchomość dla siebie! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

284 000 zł60 m² 4 757,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 3 pokoje *** dziesięciny *** parter *** Oferujemy przestronne słoneczne mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze w 4-piętrowym bloku zlokalizowane na os. Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł31 m² 9 676,38 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Super lokalizacja! Mieszkanie inwestycyjne! Przestronna kawalerka z odrębną kuchnią o powierzchni 30.90 m2. Mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł116 m² 7 306 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania przestronny, dwupoziomowy apartament po generalnym remoncie na Bemowie przy ulicy Wrocławskiej! Miejsce idealne dla rodziny w cichej i bezpiecznej okolicy! W skład 116.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

366 426 zł69 m² 5 299 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 69,15 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana na Wrotkowie, mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł48 m² 11 435 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny apartament 2 - pok Z dużym balkonem i pięknym widokiem na Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą dwie strony świata na południe i wschód. Nowoczesny budynek o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 500 zł50 m² 5 370 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie z dwoma pokojami (20,5; 10). W skład tego lokalu wchodzi oddzielna kuchnia wyposażona w meble pod zabudowę i sprzęt, łazienka, osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

188 572 zł26 m² 7 249,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowy, funkcjonalny 1-pokojowy apartament, 26,01 m2, ul. Agatowa (kraków - Bieżanów). Bezpośrednia sprzedaż od dewelopera. Cena: 188 572 zł. Kupujący nie płaci prowizji, bez podatku 2% pcc. Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł62 m² 11 193,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecamy jasne, do własnej adaptacji 2 pokojowe mieszkanie z duszą na Ochocie Powierzchnia pomieszczeń Pokój o pow. 20 m Drugi pokój o pow. 15 m Kuchnia -12 m Łazienka - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosielska

Białystok,podlaskie

260 000 zł49 m² 5 338,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość, położoną na osiedlu Starosielce przy ulicy Nowosielskiej. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 48,70m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 42 m2 na osiedlu Wyżyny. Rozkładowe, jasne i ciche mieszkanie w zadbanym budynku 11-piętrowym z windą. Składa się z dwóch pokoi o pow. 16, 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

234 000 zł42 m² 5 505,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42m2 na bydoskim osiedlu wyżyny. Lokalizacja - To idealne osiedle dla osób, które chcą mieszkać w dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł92 m² 14 022 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Doskonała lokalizacja to niezwykły atut tego mieszkania. Bliskość centrum oraz Łazienek Królewskich pozwoli na odpoczynek spacery lub bieganie wśród zieleni. Prestiżowa dzielnica oraz kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł34 m² 7 101 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i duzym balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

250 000 zł89 m² 2 809 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 89m2, składające się z salonu z wykuszem, bardzo dużej kuchni z jadalnią, sypialni, niedużej łazienki z toaletą i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł79 m² 2 594,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Słoneczne mieszkanie ieszkanie do remontu z dużym potencjałem. Dwa pokoje w gładzi szpachlowej do odświeżenia, trzeci pokój do wykończenia. W łazience rozpoczęto remont, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gotartowice

Rybnik,śląskie

245 000 zł50 m² 4 860,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkania na nowo powstającym kameralnym osiedlu. Dwa budynki są na etapie prac końcowych; przyjmujemy rezerwacje na mieszkania w trzecim budynku. Dostępne metraże - od 40 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne mieszkanie, które przeszło generalny remont kilka lat temu. Mieszkanie znajduje się na jednej z kameralnych i cichych uliczek Pogodna. Budynek 6-cio rodzinny przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbowa

Szczecin,zachodniopomorskie

299 999 zł54 m² 5 508,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe (pierwotnie dwu pokojowe), położone w piwnicy przy ul. Herbowej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe instalacje: elektryczna, wod-kan oraz grzewcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Sosnowiec,śląskie

248 900 zł71 m² 3 483,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze ul. Koszalińska. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,46 m2 składające się z trzech pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc, przedpokoju, garderoby oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Sosnowiec,śląskie

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sosnowiec Zagórze okolice ul. Pięknej. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,94 m2 składające się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

366 000 zł92 m² 3 968,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

2 poziomowe przy ul rzeźniczaka. Do sprzedania dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim i czwartym piętrze budynku z 2011 roku położonego przy ul Franciszka Rzeźniczaka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

266 000 zł49 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 49 m2 w Fordonie na osiedlu Szybowników. Nieruchomość znajduje się na II piętrze czteropiętrowego bloku i składa się.