dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 -pokojowe, na parterze, z loggią, w cichej okolicy na osiedlu Tatrzańskim, na ul. Gopr. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

392 020 zł74 m² 5 299 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 73,98 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

439 900 zł37 m² 11 889,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie na Ulrychowie (wola). Podstawowe zalety: dobrze skomunikowane, ciche (okna od podwórka), b. jasne, dwustronne (ekspozycja okien Pd-Zach), po generalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śreniawitów

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przestronne, jasne mieszkanie w centralnej części Tarchomina, ul. Śreniawitów widok na panoramę miasta. Nieruchomość idealna do zamieszkania, ale również można ją potraktować jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł100 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie piękne narożne 4- pokojowe Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lema

Kraków,małopolskie

472 000 zł49 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj z dala od smogu, w sąsiedztwie Parku Lotników Polskich - nie płać prowizji, nie płać pcc! Mamy przyjemność zaoferować Ci mieszkanie zlokalizowane w najbardziej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Z widokiem na centrum atrakcyjna cena wysoki standard 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

245 000 zł25 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: centralna,Sołtysowska,Centrum Handlowe M1 do sprzedaży kawalerka Z potencjałęm W czyżynach! Mieszkanie jasne ,przestrzenne, z możliwością dowolnej aranżacji. Daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Skała AK

Kraków,małopolskie

499 000 zł58 m² 8 648,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży ustawne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchnią, łazienką z wanną o powierzchni 57,7 m2, w Krowodrzy, na ul Batalionu Skała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

294 446 zł64 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle zlokalizowane w Rybniku-Centrum Kompleks mieszkalny to zespół czterech kameralnych budynków. Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie C4 dwupokojowe o powierzchni całkowitej 64,01m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

375 683 zł70 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana na Wrotkowie, mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Projektantów

Koszalin,zachodniopomorskie

188 000 zł49 m² 3 815,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49,27 m2 przy ulicy Projektantów w Koszalinie. Zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Okna wychodzą na 2 strony świata - wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

223 500 zł35 m² 6 385,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler poleca! mieszkanie umeblowane, dwa pokoje po remoncie na osiedlu glinki. Teren dwóch bloków jest ogrodzony i monitorowany. Administratorem jest spółdzielnia Zrzeszeni, czynsz to około 250zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

S/3838 Rok budowy 2010: - 2 piętro - winda - luksusowo wykończone części wspólne - wideofon - ochrona - szerokie miejsce postojowe w garażu i duża piwnica (3,2 m2) - balkon (5,4 m2) - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

1 970 000 zł103 m² 19 126,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dwa apartamenty blisko dworca W sopocie Apartamenty przystosowane do prowadzenia działalności wynajmu. Nieruchomość składa się z 5 pokoi, które połączone są wewnętrznym korytarzem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł45 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała Lokalizacja z pełną komunikacją do wyboru: metro, tramwaj, skm i ztm. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

194 000 zł45 m² 4 311,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja oferuje do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest w samym centrum Bydgoszczy. Do Starego Rynku dojedziemy pieszo w ciągu 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

169 000 zł54 m² 3 129,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 54m 2 , usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na ul. Kilińskiego. Mieszkanie przestronne i ustawne z wieloma możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

139 000 zł92 m² 1 503,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie położone zaledwie 5,5km od centrum Lęborka, przy drodze krajowej nr 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniłowiczowska

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł49 m² 13 131 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zamieszkaj w ścisłym Centrum! Plac Teatralny! Metro Ratusz Arsenał! Ulica Daniłowiczowska przy Senatorskiej! Prezentujemy mieszkanie 50m2. 2 pokoje z niezależną, widną kuchnią! Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

233 005 zł25 m² 9 395,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna Kawalerka po generalnym remoncie o pow. 24,80m2 w idealnej lokalizacji. Oferta w sam raz żeby rozpocząć najem długo lub krótkoterminowy. Rewelacyjna lokalizacja przy urzędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

204 500 zł35 m² 5 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

239 598 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja w Tychach - stworzona z myślą o potrzebach mieszkańców Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na inwestycji Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł42 m² 6 643 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i Balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarnogaj

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł56 m² 8 848 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100% wartości nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

323 123 zł49 m² 6 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze z ogródkiem i tarasem okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów znajdujące się przy samym wjeździe do Miasteczka Wilanów. Mieszkanie jest dwustronne, z jednej strony znajduje się ogródek (30m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

389 623 zł70 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

484 000 zł50 m² 9 720,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Małgorzata Tarach Lokalizacja: warszawa/bielany Czynsz: 520 zł Materiał: cegła Wolne od: do uzgodnienia Kuchnia: 8.2 m2, Rodzaj kuchni: widna, Podłoga: terakota, Glazura: jest Łazienka: (1) , pow.: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Gliwice,śląskie

470 000 zł90 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

! wyjątkowa oferta! mieszkanie W centrum gliwic Z ogródkiem! gotowe do wprowadzenia - meble / wyposażenie W cenie! Zapraszam Państwa do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł38 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym w dobrej lokalizacji. Wola to inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

123 000 zł64 m² 1 937 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,50m2, składające się z 2 pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z toaletą ( z oknem) i przedpokoju ( z oknem). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczorowskiego

Białystok,podlaskie

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Kopernik! 2 pokoje z ogromnym tarasem na panoramę miasta! Wydanie jeszcze w tym roku! "apartamenty Kopernik" położone są u zbiegu ulic: kaczorowskiego i Kopernika. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dogodnie położone mieszkanie w budynku przy ul.Bruna 22 - otoczenie zielone - blisko Pole Mokotowskie - ze świetną komunikacją - metro, autobus, tramwaj - do centrum miasta przysłowiowy rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Gdynia,pomorskie

364 000 zł58 m² 6 246,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni w Redłowie o powierzchni 52,5m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

230 310 zł34 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy, funkcjonalny 2-pokojowy apartament, 34,12 m2, ul. Agatowa (kraków - Bieżanów). Bezpośrednia sprzedaż od dewelopera. Cena: 230 310 zł. Kupujący nie płaci prowizji, bez podatku 2% pcc. Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł54 m² 6 481 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - powierzchni 54 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

409 979 zł74 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Białystok,podlaskie

325 000 zł48 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 48,5 m2, po remoncie , do wprowadzenia się. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka. Lokal znajduje się na parterze, posiada balkon i piwnicę. Zapraszam do.