dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Makler Poleca! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30m.kw w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia. Mieszkanie znajduje nie w kamienicy w pełni wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Podana cena brutto tj wraz z podatkiem vat! Apartament 46m2 na XX piętrze Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł76 m² 8 617 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł62 m² 5 909,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Makler poleca! Prestiżową inwestycje w sercu Niemcza, przy której projektowaniu swój udział i wkład mieli najlepsi projektanci. Powstałe budynki imponują nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 000 zł42 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu zamkniętym przy ul. Glinki z własnym parkingiem. Osiedle te usytuowane jest nieopodal lasu bardzo spokojna, miła, bezpieczna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko w maklerze Mieszkanie o powierzchni 49 m składające się z dwóch pokoi o powierzchni 22m i 10m, przedpokoju, kuchni , łazienki i wc .Mieszkanie posiada balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Lokum ma do zaoferowania komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie. Na powierzchnię 53 m 2 składają się salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród ( ok. 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

417 500 zł62 m² 6 733,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Horyzont II Horyzont 2 to unikatowy projekt łączący modernistyczną architekturę z doskonałą lokalizacją w zielonej części Bydgoszczy, przy ul. Białogardzkiej na osiedlu Wyżyny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przestronne mieszkanie położone w Tychach na os C Dwa pokoje, samodzielna kuchnia, przedpokój z garderobą oraz duża łazienka. W pobliżu szkoła, przychodnia, apteka, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe mieszkanie na parterze (blok 4 piętrowy) w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z salonu (20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży świetnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie na bydgoskim Błoniu. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 47 m2 składa się z: pokoju - 16m2 pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł54 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow. 54 m2 Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł52 m² 10 192 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł50 m² 5 556 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie osiedle Słoneczny Stok - Projektant opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 50,22m2 - piętro 3/4 - blok z windą - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł72 m² 9 510,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie o pow. 71,5 m2, zlokalizowane na warszawskich Młocinach przy ul. Heroldów. Mieszkanie z oknami na dwie strony, słoneczne (strona południowo-wschodnia) na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

379 000 zł48 m² 7 979 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 2- pokojowe położone na parterze w kameralnym 5-piętrowym budynku ( z 2003 r) przy ul. Kluczborskiej (krowodrza Górka). Rozkład mieszkania jest klasyczny, bardzo funkcjonalny, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł104 m² 7 514 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Opiekun Oferty tel. Klucze W biurze Apartament ( 104 mkw. ) w secesyjnej kamienicy na 1.piętrze z dwoma balkonami. Wykończone W loftowym stylu * Układ pomieszczeń: - salon ( ponad 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pułanki

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

165 000 zł58 m² 2 836,51 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie. Telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

550 000 zł208 m² 2 650,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Blizniak na obrzeżach karpacza Oferuję Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliżniaczej położony na bardzo widokowej i niezwykle słonecznej działce o pow.500m2. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze III

Jelenia Góra,dolnośląskie

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Lokum ma do zaoferowania komfortowe mieszkanie z ogródkiem. Na powierzchnię 61 m 2 składają się dwa pokoje, kuchnia, dwie zabudowane garderoby oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł89 m² 5 319,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osowa góra Cztery duże, nieprzejściowe pokoje. Mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

313 000 zł48 m² 6 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48.18 mkw położone na parterze na osiedlu Pod Skarpą. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przestronnego korytarza, w którym mieści się obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia komfortowego mieszkania o powierzchni 53m 2 usytuowanego na Ip. w bloku na bydgoskich Kapuściskach. Blok pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 000 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

To właśnie w Bydgoszczy powstał 4 mieszkaniowy apartamentowiec umiejscowiony w towarzystwie niezwykle bogatej infrastruktury. Innowacyjność rozwiązania stanowi fakt iż wszystkie lokale są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

284 444 zł64 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie W nowym bloku Z windą! 0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowany blok W zielonej górze. Mieszkanie położone w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oksywie

Gdynia,pomorskie

248 000 zł29 m² 8 449,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze z ogródkiem okna wychodzące na zachód mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2, 3-pokojowe, na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie z zabudową kuchenną (zostaje lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Mława,mazowieckie

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się przy ulicy Sienkiewicza. W bliskim otoczeniu liczne sklepy, szkoły, ośrodki sportowe. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

379 990 zł61 m² 6 208,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 4 pokoje na parterze z ogródkiem okna wychodzące na północ i południe mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 000 zł89 m² 5 218,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł56 m² 10 834,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Eleganckie, zadbane dwupokojowe mieszkanie nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie niezwykle słoneczne i jasne. Ekspozycja Południowa. Nieruchomość w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

360 000 zł73 m² 4 958,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zamienie własnościowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchnii 72,60 m2 na Osiedlu Mlodych na dwupokojowe mieszkanie (ewentualnie wieksza kawalerke) zlokalizowane na parterze,1,2 lub 3 piętrze na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł53 m² 10 755 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękny apartament 3 - pok Z dużym balkonem i pięknym widokiem na panoramę z 11 pietra Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą dwie strony świata na południe i wschód. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 54m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł80 m² 6 402 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Przestronne mieszkanie na krzykach! Polecam na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2005 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

210 000 zł30 m² 6 898,82 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania kawalerkę- słoneczne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum blisko Ch Galaxy .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Komfortowe M-5 Z tarasem Polecam. Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe położone na 4 piętrze w nowym 4-piętrowym bloku z winą Mieszkanie o doskonałym ukłądzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

377 000 zł63 m² 5 992,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mydlniki

Kraków,małopolskie

434 624 zł67 m² 6 511 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis mieszkania. Nowe 2-pokojowe 66m2 składające się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym i z wyjściem na balkon - sypialnia również z wyjściem na balkon, - ustawna łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie w Kożuchowie w bloku po jednostce wojskowej. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Salon z kuchnią, 3 pokoje, łazienka plus dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Sosnowiec,śląskie

225 000 zł63 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w wysokim bloku położone przy ul. Białostockiej w dzielnicy Zagórze w Sosnowcu. Mieszkanie na ósmym piętrze o powierzchni użytkowej 6 3.