dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

155 000 zł50 m² 3 071,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe w okolicy Centrum. Mieszkanie o pow. 50,46 m 2 usytuowane na drugim piętrze kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł32 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Już w sprzedaży! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super inwestycja! pewien wynajem przez cały rok! 750M do morza! Prezentujemy Państwu przytulną kawalerkę w samym sercu przymorza! Genialnie skomunikowana okolica! - autobus, tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

251 713 zł33 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sdp Nieruchomości Zapraszam do kontaktu w sprawie mieszkania na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie będzie oddane do użytku w 1 Q 2021 roku. Standard mieszkania - podwyższony o pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

225 000 zł36 m² 6 284,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Koniecznie obejrzyj wirtualny spacer po tej ofercie. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,8 m2 ., poł. na wysokim parterze niskiego ocieplonego bloku w dzielnicy: złote Łany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

462 000 zł56 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lkoalizacja: józefa babińskiego, czerwone maki, piltza, bunscha. Sprzedaż bez podatku pcc jak na rynku pierwotnym! Oszczędzasz 2% z opłat pobieranych! gorąco polecam! Prezentuję fantastyczne jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł17 m² 11 706 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

191 195 zł37 m² 5 130 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta od developera. Zakup bez zbędnych kosztów! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Powierzchnia mieszkania to 37 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł50 m² 5 591,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Rzeszowie ul. Wyspiańskiego. Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy, przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł52 m² 11 302,70 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 52,2 m2 na ostatnim 14-tym piętrze z tarasem19 m2 i przeszkloną loggią 7,5 m2 z przesuwnym system okien Lumon, może służyć jako dodatkowe pomieszczenie lub ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł42 m² 7 515,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych 0% prowizji i bez 2% pcc 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,18 m2,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż bardzo komfortowe dwu pokojowe mieszkanie na parterze w trzy piętrowym bloku z windą o powierzchni 57 m2 położone na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna duże, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w bloku z windą. Mieszkanie w świetnie skomunikowanej okolicy na Ratajach os. Rzeczypospolitej. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł85 m² 8 706 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł63 m² 5 088 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Okazja! dla pierwszych klientów niższa cena: 5087 zł/m2 centrum osiedla zalesie! 14 lokali mieszkalnych W 1 piętrowym bloku Z indywidualnym ogrzewaniem. Każde mieszkanie ma przypisane miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Skarpie

Kraków,małopolskie

364 000 zł50 m² 7 354 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie składa się z 2 pokoi: - większego o pow. 19m2 z oknem na stronę wschodnią - mniejszego o pow. 10,6m2 z oknem na stronę zachodnią - oddzielnej jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł83 m² 9 358,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe na nowym, pięknie utrzymanym, strzeżonym osiedlu Zielona Italia przy ul. Obywatelskiej, w dzielnicy Nowe Włochy. Mieszkanie o powierzchni 83,24 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Oświecenia

Kraków,małopolskie

239 000 zł26 m² 9 192,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Nowa Huta - Misrzejowice os. Oświecenia. Mieszkanie ma powierzchnie 26m2 i składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł42 m² 12 333 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

319 000 zł48 m² 6 624 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Perełka na rynku mieszkaniowym Kątów Wrocławskich! Mieszkanie, 2 - pokojowe o powierzchni 48,16 m2 na IV piętrze/ IV w kameralnym bloku z roku 2010. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

275 000 zł32 m² 8 594 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,8 m2 z otwartą, jasną kuchnią, położone na 3 piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2001 r. przy ul. Tuchowskiej (kurdwanów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Prezentujemy Państwu do wynajmu mieszkanie 38 m2, w Starym Mieście. Apartament miesci sie na drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku z 1890 roku.Bardzo czysta i zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

720 598 zł87 m² 8 287,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych 0% prowizji i bez 2% pcc 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,95 m2, 5. piętro (z 7) w nowo powstającym budynku przy ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł63 m² 3 009,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

567 000 zł70 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na drugim piętrze w budynku z cegły usytuowanym w świetnej lokalizacji w samym centrum miasta! Nieruchomość ma 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł62 m² 3 058,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju o łącznej powierzchni 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł49 m² 7 496,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta 0% prowizji od Kupującego! Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,22 m 2 położone na drugim parterze w 4 - piętrowym bloku przy ul. Wyspiańskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

315 180 zł42 m² 7 504,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji! 2 pokojowe mieszkanie 42 mkw. W pierwszym etapie inwestycji powstaną 232 nowoczesne mieszkania, o funkcjonalnych rozkładach, dostosowanych do potrzeb przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł54 m² 5 797,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta zarezerwowana do 20 stycznia 2020 roku! Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,33m2 położone na trzecim piętrze w ocieplonym wieżowcu usytuowanym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Policka

Szczecin,zachodniopomorskie

364 572 zł70 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie, o nowoczesnym, wygodnym rozkładzie, stan deweloperski, 7 km od centrum (bukowo). Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł38 m² 9 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Małgorzata Tarach Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w 2-piętrowej kamienicy z lat 30tych na Woli. Obecnie mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarotki

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Przedstawiam duże przestronne mieszkanie o pow. 82 m2, w obecnej chwili mieszkanie 2 pokojowe z możliwością powrotu do stanu pierwotnego, 3-pokojowego mieszkania. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

559 000 zł130 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, zlokalizowane w spokojnej części Śródmieścia, blisko Bramy Portowej. Na powierzchnię ok.130m2 składają się: - 4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

427 800 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie gotowe do odbioru Komfortowe, rodzinne trzypokojowe mieszkanie. Układ umożliwiający wydzielnie osobnej kuchni. Dobrze doświetlone, wygodne w aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Osiedlu Młodych, 10 min do Centrum! Lokal o powierzchni 48m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

225 250 zł26 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27mkw, kwadrans od centrum miasta. Oferta 0% prowizji. Lokalizacja w sąsiedztwie parku Brochowskiego i wielu innych wrocławskich zieleńców; w otoczeniu przyrody i kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł106 m² 9 031,04 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie o powierzchni 106,3 m2 na ul. Bukowińskiej. Mieszkanie ma 3 sypialnie, salon dzienny i dwie łazienki. W 3 pomieszczeniach klimatyzacja. Do stacji metra 6 minut piechotą, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł51 m² 8 858 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Serdecznie polecam słoneczne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w rewelacyjnej lokalizacji. Lokalizacja: krzyki Gaj, okolice ul. Świeradowskiej Ilość pokoi:2 Metraż: 50,80m2 Piętro:2/4 bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

356 000 zł60 m² 5 884,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji Inwestycja będzie się wyróżniała dużymi oknami, dzięki czemu otrzymamy mieszkania jasne i przestronne, a właściwie zaprojektowane przestrzenie nadadzą im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Legnica,dolnośląskie

215 000 zł58 m² 3 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na Piekarach A (ul. Tatrzańska) o powierzchni użytkowej 58m2. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze bloku 4-piętrowego. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Brzeg,opolskie

175 000 zł50 m² 3 521,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: urząd miasta - 4 min., starostwo powiatu- 5 min., komenda policji -4 min., sklep osiedlowy 3 min., parki miejskie 5 min., szkoły podstawowa i średnia- 4 min., kompleks rekreacyjno.