dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

218 937 zł32 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania! Bardzo duża kawalerka niewiele ponad 200 000 zł brutto! Ze względu na lokalizację mieszkanie zyska bardzo dużo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

638 970 zł54 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze z dużym balkonem okna wychodzące na wschód i południe kameralna lokalizacja mieszkanie w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

319 000 zł72 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| oława, okolice Wrocławia, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż Odra Nieruchomości, oława ul Iwaszkiewicza 135a, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7 Gorąco polecam Państwu do sprzedania ładne, wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na ul. Komuny Paryskiej. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z: - dużego, ustawnego salonu o powierzchni około 18 m2 - dużej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Iwierzyce

Iwierzyce,podkarpackie

165 000 zł54 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 54 m2 | Iwierzyce Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 54 m2. Usytuowane jest na parterze niskiego bloku z cegły. Mieszkanie posiada dwustronny układ pomieszczeń. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł31 m² 6 419,35 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem typu "francuskiego" położona na czwartym piętrze w ocieplonym budynku z nową elewacją i nowoczesnymi windami, w super lokalizacji na Oś. Zawadzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Wołomin,mazowieckie

265 000 zł48 m² 5 484 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 48,32 m2 położone na pierwszym piętrze. Budynek z 1986r., nowa elewacja, nowe instalacje ciepłownicza i gazowa. Mieszkanie do remontu, słoneczne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł53 m² 6 766,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i dobrze zlokalizowane mieszkanie, krzyki, pow. użytkowa 53,2 m2 , przy ul. Powstańców Śląskich Idealne na inwestycję, dla studenta lub młodej pary Okna wychodzące na spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

283 999 zł102 m² 2 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedania duże mieszkanie w centrum Cieplic w Jeleniej Górze. Lokal posadowiony na 2 pietrze w kamienicy, zajmuje całe piętro. Mieszkanie o powierzchni 102 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

263 000 zł44 m² 5 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe ( pierwotnie 3 pokojowe) z balkonem położone na 2 piętrze w ocieplonym czteropiętrowym budynku z cegły usytuowanym w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinik

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł41 m² 2 549,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Cisza, spokój, wokół zieleń, jeśli tego oczekujesz to może warto zobaczyć tą nieruchomość. Oferuję do sprzedania nieruchomość w wyremontowanej kamienicy na Nowym Gliniku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 000 zł74 m² 4 918,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M5 w bloku o powierzchni 74,14 m2 znajdujące się na Przylesiu, blisko utp. Mieszkanie jest ciepłe, słoneczne i ciche w bloku po termomodernizacji. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

533 210 zł75 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowe apartamenty kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny (aqua park) / galeria handlowa "serenada" Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to apartamentowiec w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Z dużym balkonem I ładnym widokiem cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 63 m2. Cena sprzedaży wynosi 220,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

214 795 zł36 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Tychach - stworzona z myślą o potrzebach mieszkańców Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na inwestycji Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 10 Lutego

Siedlce,mazowieckie

188 000 zł36 m² 5 210,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Polecam na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,08 mkwgłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Dobra,zachodniopomorskie

395 000 zł68 m² 5 808,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa Cena! Na sprzedaż mieszkanie w Dobrej o powierzchni 68mkw znajdujące się przy ul. Szczecińskiej (przy samym wjeździe do miasta).W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Sosnowiec,śląskie

205 000 zł62 m² 3 306 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Centrum ul. Wspólna Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Centrum przy ul. Wspólnej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 59,03m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

214 037 zł41 m² 5 179,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta od developera. Zakup bez zbędnych kosztów! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Powierzchnia mieszkania to 41 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym 20 mkw. i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł39 m² 8 205 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2 Blisko Centrum nowoczesne osiedle z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł50 m² 2 555,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Tylko w vista nieruchomości! Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w ścisłym centrum śródmieścia. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2013 roku. Wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

574 990 zł112 m² 5 133,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe w wysokim standardzie na 3 piętrze w budynku z cegły zlokalizowane na Gumieńcach. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 112 m2 a powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł39 m² 6 381,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży zadbanego mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na 4 piętrze niskiego bloku na Rubinkowie 1. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustroń centrum! Oferta na wyłączność Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone w centrum Ustronia, na ósmym pietrze, w bloku z dwoma windami. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarnogaj

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł64 m² 7 896,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Brak pcc 0% prowizji - Atuty - przystanek tramwajowy i autobusowy (2 minuty spacerem) doskonałe połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedania mieszkanie w Jeleniej Górze - Cieplice. Lokal położony na 2 piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 66 m2. Spokojna okolica w sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

226 940 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: idealne Położenie: - 1000 m do Parku Ragana - 1000 m do tramwaju - 1100 m do centrum handlowego Alfa Centrum Bardzo dogodna komunikacja z wieloma punktami Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł56 m² 5 286,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe osiedle mieszkaniowe W rzeszowie! Nowa inwestycja realizowana w spokojnej okolicy. Świetnie skomunikowane dzięki sąsiedztwie Al. Sikorskiego, jako jednej z głównych dróg wyjazdowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

183 680 zł26 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - szklarska poręba Pracujemy wyłącznie w Szklarskiej Porębie, zapraszamy Państwa do naszego biura położonego w centrum Szklarskiej Poręby przy ul. Jedności Narodowej 13a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majkowskiego

Puck,pomorskie

259 000 zł42 m² 6 137,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Pucku przy ul. A. Majkowskiego 14, 2 pokoje z balkonem, na 2 piętrze. Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,2 m2. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

365 000 zł44 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 43,6m2 na 8 piętrze z pięknym widokiem na północną stronę Krakowa. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2011 roku. Wymieniono instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

357 500 zł55 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament W budynku Z windą I podziemnym garażem Oferuję Państwu do sprzedaży apartament położony na I piętrze w budynku z 2011 roku.Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Daszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł54 m² 2 183,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 54,2m2 znajdujące się na czwartym piętrze w kamienicy - dzielnica Biały Kamień - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

219 804 zł42 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Mikołowie - bliskość centrum i otoczenie zieleni przy ul. Storczyków! Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł71 m² 5 376,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Świetnie zlokalizowana i skomunikowana inwestycja w otoczeniu zieleni w podwrocławskich Siechnicach, apartamenty powierzchniach od 42,82 do 87,95. Kameralne osiedle zaledwie 18 apartamentów.