dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

95 000 zł38 m² 2 485,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu kawalerki Mieszkanie usytuowane w pobliżu głównej ulicy Bytomia-Wrocławskiej. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

703 868 zł75 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Sabrina Przybył tel. Mieszkanie o powierzchni 75,28 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gogolin

Gogolin,opolskie

299 000 zł74 m² 4 022,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie położone w budynku wielorodzinnym na Osiedlu Róż w Gogolinie. Lokal mieszkalny o powierzchni 74,33 mkw znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głębowice

Głębowice,dolnośląskie

155 000 zł71 m² 2 189,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przestronne i ustawne mieszkanie w bloku z lat 80-tych XX wieku, w niskiej zabudowie, położone w miejscowości wiejskiej, na osiedlu mieszkaniowym, w gminie Wińsko. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sieniawa

Sieniawa,lubuskie

30 000 zł110 m² 273 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 110m2, w miejscowości Sieniawa. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

275 200 zł43 m² 6 420,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone w centrum - śródmieściu w otoczeniu zieleni stwarza atmosferę ciszy i daje wytchnienie od zgiełku i gwaru miasta. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

933 200 zł91 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Sabrina Przybył tel. Mieszkanie o powierzchni 90,69 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł35 m² 7 286 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami z tarasem Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł39 m² 8 205 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2 Blisko Centrum nowoczesne osiedle z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Gdańsk,pomorskie

368 000 zł50 m² 7 345,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem ogłoszenia jest atrakcyjne, słoneczne, ciche i ciepłe mieszkanie. Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym: blisko przystanki autobusowe; trwa modernizacja sąsiedniej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

481 401 zł54 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Uwaga! Najnowsze osiedle w Warszawie powstaje w rejonie cieszącej się ogromnym zainteresowaniem Klientów Pragi-Południe. Ta lokalizacja łączy w sobie zalety bliskości centrum stolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

196 000 zł98 m² 2 002,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o powierzchni 97,89m2. Wymieniona instalacja elektryczna, okna pcv, ogrzewanie piecowe na podłogach w pokojach-deski. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

404 313 zł44 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ostatnie! 2 pokojowe mieszkanie Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon   .@sdp-nieruchomości.pl 2 pokojowe mieszkanie 44,43 m2 z balkonem, na 3 piętrze z windą. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

339 600 zł47 m² 7 287,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok 46,6 mkw znajdujące się na wysokim parterze w 10-cio piętrowym bloku. Mieszkanie wymaga generalnego remontu dzięki czemu posiada duże pole do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł35 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 składające się z dwóch pokoi, łazienki z Wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł22 m² 10 762 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mikroapartament / Lokal na Biuro w Budynku Biurowo - Hotelowym o bardzo Wysokim standardzie! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji 12 kondygnacji naziemnych 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł53 m² 12 547 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio nowa inwestycja Najlepsza lokalizacja na mapie warszawy blisko wszędzie: - blisko na stare miasto - Blisko do Zielonych Parków Żoliborza - Blisko do prężnie rozwijającej się biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł83 m² 4 036 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home sprzedaż mieszkania przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie Cena: 335 000 zł. do negocjacji / za gotówkę Idealne także pod inwestycję! specyfikacja: - rynek wtórny - 83 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

299 000 zł40 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne i komfortowe, odnowione mieszkanie o powierzchni 40,30 m2 na zamkniętym i zadbanym osiedlu. Usytuowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą w Ząbkach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

37 000 zł44 m² 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do kapitalnego remontu na Podgórzu. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42,74 m 2 w Wałbrzychu na Podgórzu, przy ulicy Niepodległości. Znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł73 m² 6 232,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe częściowo umeblowane na drugim piętrze kamienicy. Lokal o powierzchni 73 m2. Pokoje mają metraż: 32 m2 i 19,5 m2, kuchnia 14 m2. Ogrzewanie miejskie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

488 999 zł88 m² 5 531,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest inwestycyjne mieszkanie ok 88.5 m2, zlokalizowane na Wrocławskim Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy z 1930 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja w samym centrum Gdyni, przy dworcu pkp. Idealne miejsce na wynajem dla turystów, ale także dla studentów (blisko umw). Aktualnie wynajmowane na dlugoterminowo za 3x1550zl+oplaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

173 000 zł54 m² 3 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe, słoneczne mieszkanie 54 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w Rynku. Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi, słonecznej kuchni, łazienki wraz z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Kraków,małopolskie

406 000 zł52 m² 7 808 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wileńskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki z wc, - balkonu. W okolicy liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł49 m² 6 344,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na 4 piętrze czystego wieżowca na Rubinkowie. Mieszkanie 48,7m2 składa się z: - dużego salonu ok.25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł56 m² 12 232,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe - 56 m2 na 5 piętrze (z windą) w kamienicy, do mieszkania przynależą dwie piwnice. Mieszkanie składa się ze słonecznego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 135 000 zł90 m² 12 611 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Spektakularny apartament W ścisłym centrum przy metrze! - widoki na panoramę centrum - cudowny taras 16 M2 - funkcjonalny rozkład okolica: - stacja rondo daszyńskiego - doskonała komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

455 000 zł62 m² 7 339 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum - Grzegórzki. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dużym pokojem. Usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł54 m² 6 481 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - powierzchni 54 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Kombatantów

Kraków,małopolskie

449 000 zł62 m² 7 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

English below Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie na Os. Kombatantów! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na podwyższonym parterze VIII-piętrowego budynku na Os. Kombatantów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

175 000 zł39 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie przy ulicy Odrodzenia w Lubinie, usytuowane na 3 piętrze w cztero-piętrowym bloku po termomodernizacji. Na powierzchnię 39m.kw składają się: 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasienica,śląskie

395 000 zł170 m² 2 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Duże i wykończone w 100% mieszkanie w malowniczej okolicy. Do Bielska-Białej samochodem tylko 15 min! Mieszkanie posiada osobne wejście i znajduje się na p ierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Siemianice

Siemianice,pomorskie

313 000 zł48 m² 6 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Chcemy zaoferować Państwu piękne mieszkanie w Siemianicach niedaleko Słupska. Mieszkanie o powierzchni około 48m2 w którym znajdują się 3 pokoje w tym salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Spiechowicza Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krynicka

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 51 m2 w Rzeszowie na osiedlu Projektant przy ul. Krynickiej. Znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

345 000 zł58 m² 5 956,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi oraz halą garażową wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Wojska Polskiego

Białystok,podlaskie

395 000 zł70 m² 5 651,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na parterze nowoczesnego bloku z 2008 r. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, wykończone materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola

Wieliczka,małopolskie

365 000 zł56 m² 6 518 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o pow.56m2 na 4 piętrze 4 piętrowego bloku Pokoje samodzielne , osobna kuchnia z oknem , Wc i łazienka. Bardzo dobry i gustowny standard wykończenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł74 m² 6 386,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na os. Przyjaźni! Świetna lokalizacja, spokojne zielone osiedle, blisko centrum Szczecina. Doskonały dojazd zarówno.