dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 193 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 193 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

569 000 zł62 m² 9 105,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,49m2, zlokalizowane na 5 piętrze, 6-piętrowego bloku, na osiedlu Filmowym, w rejonie ul. 29 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

205 000 zł46 m² 4 437,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta 0% dla kupującego. Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Sandomierskiej, usytuowane na 7 piętrze z 10 w wieżowcu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowszym bloku na zielonym o niskiej zabudowie osiedlu. Położone na wysokim parterze w spokojnej i dobrze rozwiniętej dzielnicy jaką jest Botanik w pobliżu Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Oświęcim,małopolskie

219 000 zł53 m² 4 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie 53m2, dwa pokoje 1 piętro, mieszkanie środkowe w Oświęcimiu przy ul. Sadowej. Mieszkanie nie wymaga remontu, odświeżenia, malowania lub innych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Dąbrówka,wielkopolskie

449 000 zł86 m² 5 196,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży bardzo przestronne mieszkanie położone na II p. budynku z 2009 r. w inwestycji Nickel Development na os. Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce. Lokal funkcjonalnie podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł90 m² 6 542,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament typu loft po generalnym remoncie jeszcze nie zamieszkały. Budynek wyremontowany w 2008r. Bardzo wysoki standard wykończenia, wszystko nowe. Wysokość mieszkania ok. 4 metry. Olbrzymi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie 40 m2 położone na wysokim parterze. Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i przedpokój. Na podłogach położone panele i terakota. Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 776,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu Wzgórze Wolności o powierzchni 48m2 lokalizacja - Osiedle Wzgórze Wolności położone jest w górnym tarasie Bydgoszczy. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Trzygłów

Trzygłów,zachodniopomorskie

140 000 zł59 m² 2 389,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,60 m2 znajdujące się w bloku na parterze w Trzygłowie. Nieruchomość ta składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł74 m² 7 418,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowe mieszkanie w Centrum Szczecina. 2 x Sypiania, 1 x Pokój dzienny z otwartą kuchnią, przedpokój, łazienka, balkon oraz pomieszczenie piwniczne. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow 45mkw łódź-teofilówgłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolicanieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł55 m² 11 921,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 55,28 m2 przy ulicy Wąwozowej 18 z dwoma oddzielnymi pokojami, po przeprowadzonym generalnym remoncie - dostępne od zaraz. Zlokalizowane na 6 piętrze w budynku 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł81 m² 6 531 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Opiekun Oferty Karolina Frankiewicz telefon Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81m2 położone na piątym piętrze budynku przy ul. Bajana. Lokal składa się z: -salonu 18,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł57 m² 8 479,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 57,07 m2 , z osobną widną kuchnią, przedpokojem, łazienką z wanną. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Wyposażona kuchnia. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł42 m² 6 643 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i Balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

997 500 zł95 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji ostatni gotowy lokal W tym budynku = okazja! Zapraszam do oglądania *apartamenty *mieszkania *lokale użytkowe powierzchnie od 17 m2 - do 180 m2 od 1 pokoju - do 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

139 000 zł46 m² 3 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne, 2 - pokojowe mieszkanie z widną, niezależną kuchnią i balkonem na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Mieszkanie położone jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Dzielnica VIII Dębniki

Kraków,małopolskie

508 000 zł99 m² 5 131,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym ? potrzebujesz niezależnego eksperta który pomoże w wyborze? dobrze trafiłeś, zadzwoń i powiedz czego szukasz! Mieszkanie gotowe do odbioru. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł34 m² 2 332,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w cichej i zielonej okolicy Podgórza.Mieszkanie składa się z salonu,kuchni,łazienki z WC oraz przedpokoju.Mieszkanie po kapitalnym remoncie .Wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

291 466 zł27 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkania. Kawalerka idealna pod inwestycję! Oferta bez podatku pcc. Opiekun Oferty: aleksandra Dzielnicka telefon aleksandra.dzielnicka@sdp-nieruchomości.pl Do sprzedaży kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żory,śląskie

210 000 zł56 m² 3 770,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zarezerwowane! Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - 3 pokoje z dużym balkonem w Żorach na os. Ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

355 000 zł64 m² 5 581,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Krakowska-Południe. Świetna lokalizacja, bardzo blisko centrum. Ciche i spokojne osiedle z doskonałą infrastrukturą. Nieruchomość na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Wieliczka,małopolskie

323 000 zł51 m² 6 284,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pcc Bez Prowizji Mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie z dużym ogródkiem Układ pomieszczeń: - salon - osobna kuchnia - 1 pokój - 1 sypialnia - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

498 000 zł66 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do "strefy czasu", miejsca, które zachwyca elegancją. Pragnę zaprezentować piękne 3 pokojowe mieszkanie oddane do użytku w 2017 roku, znajdujące się w doskonałej lokalizacji jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł103 m² 2 324,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w samym sercu miasta. Adaptacja poddasza wykonana w 2007 r. w kamienicy położonej w reprezentacyjnej lokalizacji u stóp Urzędu Miejskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku i zamieszkać poza Wrocławiem, to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł35 m² 8 883 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam komfortową kawalerkę w prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie kompletnie wyposażone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

682 000 zł43 m² 16 009,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz -> przekazujesz w zarządzanie -> nie martwisz się o obsługę -> liczysz zyski W sprzedaży ostatnie apartamenty inwestycyjne położone na Gdańskiej Wyspie Spichrzów. Zdecydowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rubinkowo II | 50m 2 | 3 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie, gruntownie wyremontowane w styczniu 2020r. Mieszkanie na 3 piętrze zlokalizowane przy ulicy Piskorskiej w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł46 m² 8 924,73 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu apartament wykończony pod klucz z garażem w cenie (!), należący do jednego z najbardziej atrakcyjnych osiedli Rzeszowa - skyres. Jeśli cenisz sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipińska

Wołomin,mazowieckie

336 000 zł63 m² 5 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży rozkładowe funkcjonalne mieszkanie 63 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Lipińskiej w Wołominie. W skład mieszkania wchodzą trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Brzeg

Brzeg,opolskie

185 400 zł46 m² 4 064,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na nowo wybudowanym osiedlu w Brzegu. Oferta dotyczy mieszkania usytuowanego na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

274 000 zł48 m² 5 708 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! super okazja! nowa inwestycja - mini apartamenty - od 190 000 zł netto! najniższa cena W warszawie! 3 pokoje - 48 m2 - 5700 zł / m2 + vat 23% Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum B

Kraków,małopolskie

365 000 zł44 m² 8 267 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie w nowej hucie na osiedlu Centrum B. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju Mieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

240 000 zł38 m² 6 316 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży mieszkanie 38 m2 położone na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym blisko centrum Wołomina i Placu 3- maja. Duży pokój 24 m2 z możliwością wydzielenia oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

169 000 zł36 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Ściegiennego na odcinku pomiędzy Al. Wojska Polskiego a Al. Piastów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

266 000 zł44 m² 5 984,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*i pcc* 2 pokojowe mieszkanie 44,45 m2 w stanie deweloperskim przy ul. 42. Pułku Piechoty w nowej inwestycji (oddanie do użytkowania 06.2020) usytuowane na parterze. Niskie Koszty Utrzymania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

367 000 zł50 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla ciebie-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację warto!-serdecznie polecam- doskonała oferta dla rodziny jak I W celach inwestycyjnych na wynajem-bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 460 000 zł161 m² 15 279,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 161m2 + 23m2 tarasu kameralna niska zabudowa Przestronny czteropokojowy apartament w nowo powstającej inwestycji na Mokotowie. Do dyspozycji mieszkańca mamy salon połączony z kuchnią.