dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

543 000 zł51 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł48 m² 6 828 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na rynku wtórnym. Inwestycja, którą chcę przedstawić znajduje się na poznańskich Winogradach na osiedlu Pod Lipami o powierzchni 47.60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

135 000 zł38 m² 3 543,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Osoby do kontaktu: tel. Przedmiotem oferty sprzedaży jest bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie - zlokalizowane na II piętrze budynku z cegły o ocieplonej elewacji - w "zielonej" oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

330 001 zł32 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja- zalednie 6 minut od Rynku. 2-pokojowe mieszkanie, doskonałe jako inwestycja pod wynajem o powierzchni ok. 32m2, zlokalizowane na Starym Mieście, okolice ul. Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

211 000 zł26 m² 8 115 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł55 m² 7 789,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o pow. 55,20 m znajdujące się na 3 piętrze bloku z 2009 roku w dzielnicy Krzyki, przy ul. Ryszarda Wagnera. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmaja

Rzeszów,podkarpackie

306 000 zł47 m² 6 013,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Chmaja. Czteropiętrowy blok położony jest na osiedlu Dąbrowskiego, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

271 000 zł31 m² 8 742 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

283 080 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bez zbędnych kosztów! Dogodna lokalizacja. Szybki dojazd tramwajem do centrum miasta. Powierzchnia mieszkania - 40,5 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym i balkonem - 22 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł64 m² 7 781 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wielka okazja! oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu ursynowa mieszkanie 3 pokojowe O łącznej powierzchni 64 m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowym bloku Z 1989 roku ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie na parterze ( z ogródkiem ) w kameralnym osiedlu Elsam w Konstancinie. Świetna lokalizacja w sąsiedztwie Lasu Chojnowskiego, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

341 000 zł46 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł34 m² 10 985,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ładny pokój z dużą kuchnią na parterze w bloku czeropiętrowym, rok budowy 1970, mieszkanie dwustronne. Kraty w oknach, domofon, okna wychodzą na podwórko i uliczkę osiedlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

273 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,5 m2, w bardzo cenionej dzielicy Gliwic, okolicach Placu Grunwaldzkiego. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł52 m² 7 481 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

199 000 zł36 m² 5 574,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania M-2, doskonałe jako inwestycja kapitału. Wielkim atutem jest niski czynsz, który wynosi 310 zł z (bez wody i śmieci). Mieszkanie o powierzchni 35,7m2, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

243 089 zł28 m² 8 538,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty świerkowe w Dolinie Szczęścia z bajecznym widokiem apartamenty świerkowe to projekt zlokalizowany w kameralnej części Szklarskiej Poręby, dolinie Szczęścia. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

***centrum***kamienica***wysokie***balkon*** Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 mkw, przy ulicy Siennej, na 4/4 piętrze w przedwojennej kamienicy z 1928 r. bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia