dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł49 m² 6 574,89 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W świetnej lokalizacji! wolne od zaraz! rataje os. Armii krajowej 98 Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ratajach (os Armii Krajowej ) w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł52 m² 8 349,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, w tym pokój z aneksem kuchennym, wygodny przedpokój, łazienka, duża loggia , miejsce parkingowe dodatkowe płatne 20 tyś. Pokoje na dwie strony, duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

326 592 zł58 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartamenty lubicka Biuro Nieruchomości jako oficjalny partner sprzedaży Willa Developer zaprasza do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkań na nowo powstającym osiedlu w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł70 m² 2 827,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego położonego w kamienicy na I-szym piętrze. Oferowana nieruchomość do sprzedaży ma powierzchnię 59,79m2, na którą składa się: przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plater

Pruszcz Gdański,pomorskie

377 981 zł63 m² 5 993,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjatkowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim Zostało tylko 6 mieszkań o powierzchni od 63 do 74 m2 /2 mieszkania z ogrodami o powierzchni 56 m2 i 85 m2 / Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

319 603 zł36 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje idealne pod inwestycje! Centrum Wrocławia cena netto: 259 840 zł Bez prowizji! Bez pcc! Opiekun oferty : Karolina Bugajska tel. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł53 m² 12 547 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio nowa inwestycja Najlepsza lokalizacja na mapie warszawy blisko wszędzie: - blisko na stare miasto - Blisko do Zielonych Parków Żoliborza - Blisko do prężnie rozwijającej się biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł80 m² 7 247,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! przy politechnice! Gorąc polecam mieszkanie położone bezpośrednio przy Politechnice! Mieszkanie o pow prawie 80 mkw składa się z: - pokoju z garderobą, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł30 m² 11 051 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesny budynek o wysokim standardzie Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, parku im. Powstańców Warszawy. Niewiele dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kielce,świętokrzyskie

264 000 zł53 m² 4 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkania zlokazliowane na 2 pietrze w budynku 3 pietrowym bloku na oś Barwinek. Mieszkanie składa się z 2 niezalęznych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stoki

Łódź,łódzkie

125 000 zł28 m² 4 409 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie o wielkości 28,35 m2, położone na parterze budynku na Stokach wymagające kompletnego remontu. Budynek ocieplony z zadbana elewacją. W mieszkaniu 2 okna (w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sidzina

Kraków,małopolskie

365 000 zł59 m² 6 215,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna notarialna gratis! bez prowizji! Przedstawiam państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Dębnikach. Lokal znajduje się na parterze w szeregówce. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

209 000 zł48 m² 4 390,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ładne mieszkanie 2 pokojowe na trzecim piętrze przy ul. Ociosowej w Polkowicach. Cicha i sopokojna okolica. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w czeropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł57 m² 8 070,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Nieruchomość na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie. Pełen rozkład. Świetnie nadające się pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Łosice,mazowieckie

222 000 zł58 m² 3 804,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam do sprzedaży mieszkaniegłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: pokój 18,6 m.kw pokój 8,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

239 900 zł53 m² 4 500,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

sprzedaż, mieszkanie, lubin, 1 piętro 3 pokojowe dwustronnie rozkładowe mieszkanie o pow. użytkowej 53,3m 2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowa

Wrocław,dolnośląskie

269 478 zł26 m² 10 428,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Śródmieście - doskonała lokalizacja pod wynajem - wysoki standard Kameralny budynek mieszkalny położony na osiedlu Nadodrze, w pobliżu zabytkowej zajezdni tramwajowej. Oryginalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

271 320 zł46 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na drugim w bloku mieszkalnym w Nowej Hucie- wzgórza Krzesławickie. Zakup bez podatku pcc I prowizji dla biura. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł40 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 958,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe, z osobną kuchnią, o powierzchni 50,09 m ,2 piętro w 11-piętrowym apartamentowcu z windą z 2010 roku,Warszawa, wola, ul. Radziwie Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

519 901 zł42 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: dzielnica Redłowo jest idealna, dla bardzo aktywnych życiowo i zawodowo. Łączy w sobie bliskość centrum, morze oraz las. Samochodem: centrum Gdyni 4 min, centrum Sopotu 7 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

200 000 zł46 m² 4 367 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam przestronne mieszkanie 2-pokojowe, spełniające większość wymagań współczesnego klienta! Bardzo dobry stan techniczny, funkcjonalne, jasne, ciepłe i gotowe do zamieszkania od stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

396 396 zł51 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Brak pcc 0% prowizji W pobliżu: tereny zielone placówki oświatowe punkty handlowe i usługowe przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

225 000 zł73 m² 3 082,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam 4-pokojowe mieszkanie w Świebodzicach. Ogrzewanie gazowe + kominek typu Koza. Osobna, jasna kuchnia, duża łazienka z toaletą, 4 pokoje. Do mieszkania przynależy ogródek za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł46 m² 6 014,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy w spokojnej części Niebuszewa. Na Powierzchnię 47 m2 składają się: - duży, ustawny salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

445 000 zł96 m² 4 635 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjny I funkcjonalny dom Z ogródkiem - dom na zamkniętym, kameralnym osiedlu - 96m2 idealnie zaplanowanej przestrzeni do wygodnego życia - 3 sypialnie, na parterze dodatkowe przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palacha

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł57 m² 6 987,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe, przerobione na 4 pokoje. Można łatwo przewrócić do pierwotnego stanu. Znajduje się na 1 piętrze w okolicy ulicy Palacha. Wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejtana

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł115 m² 3 024,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 115M2 na parterze W koszalinie Z ogródkiem! Lokal mieszkalny 4 pokojowy położony na parterze kamienicy dwu lokalowej w spokojnej dzielnicy Koszalina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

262 602 zł49 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ślichowice

Kielce,świętokrzyskie

266 562 zł45 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie oferowane w stanie deweloperskim o powierzchni 45,18 m 2 , położone na osiedlu Ślichowice. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym - (27,82 m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł72 m² 4 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie!wojska Polskiego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym 1-piętrowym bloku przy ulicy Wojska Polskiego. W budynku tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

369 990 zł65 m² 5 661,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowobudowane mieszkania 3-pokojowe w Kiełczowie. W ramach kolejnego etapu inwestycja powstają budynki w kameralnej i zielonej lokalizacji. Kompleksowe zagospodarowanie części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

125 000 zł77 m² 1 623,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w bocznej uliczce Głuszycy w budynku 5-rodzinnym. salon z aneksem kuchennym , sypialnia, łazienka z wc, pomieszczenie gospodarcze. nad mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

365 700 zł66 m² 5 549,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż. Rzeszów ulica Zaciszna (drabinianka) Ta inwestycja to przede wszystkim: -Doskonała lokalizacja. -Idealne pod inwestycje. -Nowoczesne, niskie, budynki wielorodzinne. -Przyjazny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

378 454 zł43 m² 8 752 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego nie płacisz prowizji oraz podatku pcc! Wygodne i łatwe w aranżacji prestiżowe apartamenty, stanowiące idealną bazę do tworzenia projektów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie 51m2 mieszczące się przy ulicy Karczówkowskiej na piętrze 9/10 centrum! bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej Zaledwie parę minut piechotą od Kadzielni, parku im. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

318 000 zł51 m² 6 262,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, 2-pokojowe o powierzchni 50,78 m2 na osiedlu Zalesie w Lubinie. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku mieszkalnym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

312 000 zł41 m² 7 582,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Interesująca oferta dla ciebie-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam-warto!- wójciklicencja 16128 2 pokojowe mieszkanie Z potencjałem I do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stołczyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

138 000 zł27 m² 5 101,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, w kameralnej atmosferze Stołczyna , znajduje się w na parterze w jednopiętrowej kamienicy z lat trzydziestych. Wejście do mieszkania jest bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

203 211 zł30 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się Z bez prowizyjną ofertą mieszkania. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży developera rynek pierwotny oszczędzasz 2 % podatku ,którego nie płacisz U notariusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Słupsk,pomorskie

225 000 zł53 m² 4 221,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem, 3 pokojowe o powierzchni 53,3 m2 na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym wybudowanym w latach 70- tych, w Słupsku przy ul Grottgera. Lokal po remoncie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij