dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2%. Możliwość wykończenia w dowolnym standardzie. Do sprzedaży komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. około 45 m2 z balkonem na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rzędzin

Tarnów,małopolskie

220 000 zł45 m² 4 936,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 44,57 m2, które składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni,łazienki z wc. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 3,95 m2. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

673 670 zł59 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: karolina Frankiewicz telefon Inwestycja położona w południowo-zachodniej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celtycka

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł60 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie z balkonem, na 8 piętrze w budynku 11 piętrowym z windą. Lokal w stanie gotowym do zamieszkania wyposażony i umeblowany, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni państwo mam przyjemność prezentować do sprzedaży: niezwykle atrakcyjne, zupełnie nowe, jasne, słoneczne, mieszkanie, w drugiej linii zabudowy, co stanowi o ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

379 000 zł38 m² 9 989,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Kamiennym Potoku w Sopocie. Mieści się na 1 piętrze w jednoklatkowym budynku z lat 70-tych. Budynek po termoizolacji. Pełna własność, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł89 m² 4 457,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartamentowiec W wałbrzychu oferta na wyłaczność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 88,62 m2. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

630 866 zł86 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia! 0% prowizji! Prezentujemy Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim- do własnej aranżacji o pow.86,42m2 zlokalizowane na nowo powstałym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Szczecin,zachodniopomorskie

168 000 zł23 m² 7 304,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w standardzie deweloperskim w ścisłym centrum Szczecina.Blisko Bramy Portowej , świetna komunikacja z całym miastem. Powierzchnia mieszkania to 23 m , na co składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł65 m² 5 240,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Broniewskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł37 m² 6 684,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do szybkiej sprzedaży częściowo odremontowane ciche (okna od cichego podwórka) mieszkanie na wysokim parterze kamienicy przy ul. Trzebnickiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

205 800 zł42 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży 2 ostatnie lokale mieszkalne z 12 -u w inwestycji zlokalizowanej w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10. Inwestycja posiada wiele zalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Lubin,dolnośląskie

245 000 zł50 m² 4 851,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Lubin (os. Przylesie) -spółdzielnia mieszkaniowa "nowinka" własnościowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 50,50 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł80 m² 7 862,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania w samym sercu gocławia tuż przy ul. Bora- komorowskiego. Mieszkanie z ogromnym potencjałem- można je zaaranżować według własnego pomysłu! mieszkanie: obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mydlniki

Kraków,małopolskie

434 624 zł67 m² 6 511 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis mieszkania. Nowe 2-pokojowe 66m2 składające się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym i z wyjściem na balkon - sypialnia również z wyjściem na balkon, - ustawna łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

350 000 zł102 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone na trzecim i czwartym piętrze niskiego bloku, zlokalizowane na Osiedlu Pyrzyckim. Powierzchnia całkowita: 102m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Pod Arkadami

Chorzów,śląskie

449 000 zł91 m² 4 934,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękny 3 pokojowy apartament o pow. 91 m 2 wykończony w bardzo wysokim standardzie, znajdujący się w Chorzowie na Osiedlu "pod Arkadami". Oferta skierowana dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rogalskiego

Stargard,zachodniopomorskie

119 000 zł27 m² 4 418,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Kawalerki - Os.Lotnisko Ul.Rogalskiego Grand Finanse & Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego Mieszkanie o powierzchni 27 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

297 612 zł47 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Brak podatku pcc!główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacjinieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 26,27 m.kw pokój 12,73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szczecin,zachodniopomorskie

160 000 zł34 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas!kupujący nie płaci podatku pcc 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania kawalerkę z antresolą pow. całkowitej ok. 34m2 , użytkowa ok 25m2. W mieszkaniu , ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

230 000 zł60 m² 3 801,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ustawne 3pokojowe na dobrze zagospodarowanym osiedlu Do sprzedania słoneczny, 3pokojowy lokal mieszkalny położony na 10tym piętrze budynku na Osiedlu Pomorskim. Budynek z drugiej połowy lat 80tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł55 m² 6 345 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 3 pokoje o pow. 55 m2 z dużymi oknami i balkonem! Nowe osiedle na Białołęce, kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

290 000 zł57 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Batorego w niskim bloku. Mieszkanie jest do remontu czynsz: ok 450 zł (z zaliczka na wodę, co, funduszem remontowym oraz opłatą za śmieci) piętro: IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powsinek

Warszawa,mazowieckie

474 600 zł68 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowe mieszkania położone w malowniczej okolicy na Wilanowie. Metraże od 50m2 do 150 m2 z ogródkami o powierzchni od 220-250m2. Garaże podziemne oraz miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dolne Miasto

Wałcz,zachodniopomorskie

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 70m ,na parterze z balkonem i ogródkiem z widokiem na jezioro.Mieszkanie po kapitalnym remoncie skończone czerwiec 2019. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Sportowa. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze. Bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z 35m ogródkiem w niskiej zabudowie blisko stacji metra Natolin. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie parelat temu. Są wymienione okna. Zrobione gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł81 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie we Wrocławiu - Stabłowice, przy ul. Olbrachtowskiej, o powierzchni 81,20 m 2 , dwupoziomowe (bez skosów), 4 pokojowe, o powierzchni 81,20 m 2, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Diamentowa

Gdańsk,pomorskie

249 000 zł38 m² 6 631,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Promocja dla klientów meerhouse nieruchomości: - bezpłatne roczne ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk oraz - bezpłatna pomoc W uzyskaniu najlepszego, dostępnego na rynku kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerzy

Kłodzko,dolnośląskie

149 000 zł104 m² 1 433 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kłodzko ul. Harcerzy. Mieszkanie w kamienicy do remontu o pow. ok. 104 m kw. plus piwnica 3,7 m kw. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Dwa pokoje plus duże pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobrowolskiego

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł63 m² 8 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Piecki-Migowo, morena. W odległości 7 minut pieszo znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł26 m² 6 835,94 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania kawalerkę- słoneczne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum blisko Hali Sportowej sds,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł42 m² 6 344,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu Bartodzieje o powierzchni 42m2. Lokalizacja - Osiedle położona jest w centralnym miejscu miasta, stąd tak duże zainteresowanie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

414 000 zł55 m² 7 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na szczecińskich Pomorzanach - ul. Ruska (przy 9 Maja) Mieszkanie położone jest na parterze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

332 460 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje * 55,41 m2 * IV

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł59 m² 10 830,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dwustronne 3-4 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Warszawy przy Metro Rondo onz.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wicherkiewicza

Kraków,małopolskie

155 900 zł78 m² 1 996,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prosimy o zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania w systemie tbs ( cesja umowy partycypacji). Mieszkanie zlokalizowane w Podgórzu na os. Kliny w bardzo prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł28 m² 12 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa Inwestycja! Największy Wybór ofert! Najlepsze Ceny! * Bezpośrednio od Dewelopera! * Bez prowizji! * Bez podatku pcc! mokotów w pobliżu ul. Rzymowskiego blisko Galerii Mokotów blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacieczki

Białystok,podlaskie

249 900 zł51 m² 4 871,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Obszerna klatka schodowa prowadzi do nieruchomości o powierzchni 51,3 m2. Lokal ten znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły z 2000 roku. W 2017 roku budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł39 m² 8 205 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2 Blisko Centrum nowoczesne osiedle z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

586 000 zł43 m² 13 627,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2 pokojowe nowo wyremontowane mieszkanie w Śródmieściu 43 mgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal po remoncie generalnymnieruchomość.