dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 186 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie położone przy skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z Dworcową. Lokalizacja w samym centrum, idealna pod inwestycje lub dla osób chętnych mieszkać w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i również doskonały na małe biuro. Prestiżowy przeszklony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Gdańsk,pomorskie

244 432 zł35 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament A29 Sprzedam lokal użytkowy z przeznaczeniem na pobyt osób. Podatek vat 23%, który podlega odliczeniu. Nieruchomość o powierzchni 35,17 m2 składająca się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 173 000 zł138 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Piękne, zadbane mieszkanie po remoncie w wysokim standardzie,w bardzo dobrej i cenionej lokalizacji. 5 pokoi, 2 i 3 piętro, dwa balkony, 2 łazienki, toaleta, wygodny, przestronny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Ełk,warmińsko-mazurskie

299 000 zł64 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz komfortowego i wyposażonego mieszkania w dobrej lokalizacji ? Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie czteropokojowe o pow. 63,50 m2 położone na ul. Wileńskiej w Ełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Kraków,małopolskie

369 526 zł51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera - Apartamenty Działkowa - Bieżanów- prokocim ul. Działkowa tuż obok ulicy Bieżanowskiej opis inwestycji: inwestycja "apartamenty Działkowa" - inwestycja obejmuje budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

307 535 zł39 m² 7 906 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty Karolina Frankiewicz tel. Najbardziej komfortowa inwestycja W fabrycznej! Opis mieszkania: serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagatela

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

***kamienica***wysokie***winda*** Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1900 roku przy ul. Bagatela. 5 minut do Metra Politechnika, 1 minuta do Łazienek Królewskich, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

185 000 zł81 m² 2 283,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Duże mieszkanie Z garażem I działką cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 81 m2. Cena sprzedaży wynosi 185,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w apartamentowcu w centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, usytuowane na nowym osiedlu City Park przy ulicy Jana Pawła II. Osiedle położone jest w parku w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

339 900 zł47 m² 7 186,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 47,30 m2 składa się : - dużego przestronnego salonu - sypialni - małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Chwałowice

Rybnik,śląskie

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Meble zostają, mieszkanie gotowe do zamieszkania Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym , dwoch pokoi ,łazienki, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł32 m² 9 778,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Piękna kawalerka, prawie 32 m2 ok. Motylkowej. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnie, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

120 000 zł53 m² 2 281,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kamienica zlokalizowana W centrum miasta* budynek po gruntownym remoncie* nowe okna* Oferta wyłączna dostępna jedynie za pośrednictwem biura legis house nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

409 000 zł17 m² 24 505,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Azb Nieruchomosci prezentuje do sprzedaży w samym sercu Krakowskiego Kazimierza w pięknie odremontowanej kamienicy do sprzedaży luksusowe apartamenty, w tym 11 apartamentów typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

519 000 zł44 m² 11 838,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: stare Miasto, grzegórzki - jedna z lokalizacji, która z roku na rok ze względu na swoje położenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Świetna skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

165 000 zł57 m² 2 915,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,6m2 na wygodnym parterze w bloku w Lubomierzu - 22 km Jeleniej Góry. Mieszkanie w dobrym stanie. Wymieniono wszystkie instalacje, okna, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Gdańsk,pomorskie

244 432 zł35 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament A20 Sprzedam lokal użytkowy z przeznaczeniem na pobyt osób. Podatek vat 23%, który podlega odliczeniu. Nieruchomość o powierzchni 35,17 m2 składająca się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł58 m² 2 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 58 m2 na Podgórzu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej kamienicy. Składa się z jasnej kuchni otwartej na salon, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł96 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70 m2 położone na 3 piętrze kamienicy, składające się z dwóch sypialni, salonu, kuchni, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Kalisz,wielkopolskie

180 000 zł108 m² 1 665,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie W kamienicy W ścisłym centrum kalisza Lokal położony jest na 3 piętrze, czteropiętrowej kamienicy (5 kondygnacji). Powierzchnia wynosi 108,05 m2. Znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sianożęty

Sianożęty,zachodniopomorskie

318 064 zł35 m² 9 072 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu pierwszy na Pomorzu, nowoczesny kompleks eco - apartamentów wykorzystujący słońce do produkcji energii, położony zaledwie 200 m do plaży. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

468 344 zł54 m² 8 673 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego nie płacisz prowizji oraz podatku pcc! Wygodne i łatwe w aranżacji prestiżowe apartamenty, stanowiące idealną bazę do tworzenia projektów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

647 000 zł94 m² 6 891,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przepięknie usytuowany apartament w najpiękniejszej lokalizacji w Kielcach - budynek citipark , z widokiem na Park Miejski, tuż nad Silnicą. Mieszkanie o powierzchni 93,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

614 126 zł87 m² 7 050,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciekawe mieszkanie w kameralnej, nowej kamienicy z dala od ruchliwej ulicy. Zakup bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja Spokojna okolica z niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

359 000 zł50 m² 7 108,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń na osiedlu Wygoda. Mieszkanie znajduje się przy ul. 42 Pułku Piechoty. Usytuowane jest na 3 piętrze niskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Brzeg,opolskie

246 012 zł63 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w Brzegu przy ulicy Ofiar Katynia. 25. Inwestycja " Osiedle Oliwkowe" obejmuje dwa budynki trzykondygnacyjne obejmujące 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Częstochowa,śląskie

215 000 zł55 m² 3 923,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Biuro nieruchomości Newbox oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni całkowitej 54,8 m2 położone na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł63 m² 8 517 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie z dostępem do balkonów z każdego pokoju. Opiekun oferty telefon Lokal przygotowany pod wynajem. Nieruchomość jest w dobrym stanie i nadaje się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

299 909 zł39 m² 7 651 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie Dział deweloperski sdp Nieruchomości Brak prowizji i pcc. Posiadamy w ofercie 1-5 pokojowe mieszkania w całym mieście, zadzwoń i zapytaj o interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Kraków,małopolskie

505 000 zł84 m² 6 011,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym ? potrzebujesz niezależnego eksperta który pomoże w wyborze? dobrze trafiłeś, zadzwoń i powiedz czego szukasz! Mieszkanie gotowe do odbioru na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poświętne

Wrocław,dolnośląskie

348 068 zł47 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem na zielonym i funkcjonalnym ,całkiem nowym osiedlu. Opiekun oferty: telefon Bliskość głównych arterii miasta i szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka, na 3 piętrze kamienicy z 1955 r , z cegły, z windą, przy ul. Ogrodowej. Ciche, widok z okna na skwer im. W. Bartoszewskiego, jednocześnie dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

547 500 zł73 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowy apartament W centrum karpacza Z tarasem Do sprzedaży komfortowy, przestronny apartament położony na parterze apartamentowca w centrum Karpacza. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Brzeg,opolskie

175 500 zł45 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w Brzegu przy ulicy Ofiar Katynia. 25. Inwestycja obejmuje dwa budynki trzykondygnacyjne obejmujące 18 nowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połczyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł42 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojową nieruchomość o powierzchni 42,40 m2 położoną w świetnie skomunikowanej, aczkolwiek spokojnej części miasta - Bartodzieje. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

260 000 zł37 m² 7 074,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie dwupokojowe, dogodna komunikacja.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacjiNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

339 000 zł53 m² 6 396 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania w Swarzędzu na Osiedlu Czwartaków. Powierzchnia całkowita mieszkania to 53m2, idealna opcja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

461 700 zł81 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% pcc 0% prowizji od dewelopera Kameralne osiedle w Józefosławiu - zespół dwóch dwupiętrowych budynków, które wyróżnia elegancka, minimalistyczna architektura i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Zielona Góra,lubuskie

282 000 zł57 m² 4 973,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe 56,7m2- os. Tysiąclecia Do sprzedania 2 pokojowy lokal mieszkalny położony na 3 piętrze w bloku koło parku Tysiąclecia. Do mieszkania przynależy piwnica, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł30 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,2m 2 Lokal znajduje się na 5.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij