dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

279 000 zł63 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Północ, jednostka "b". Idealna lokalizacja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

589 000 zł23 m² 25 138,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Azb Nieruchomosci prezentuje do sprzedaży w samym sercu Krakowskiego Kazimierza w pięknie odremontowanej kamienicy do sprzedaży luksusowe apartamenty, w tym 11 apartamentów typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł78 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie zapraszam- wójciklicencja nr 16128 wyjątkowy-luksusowy I niepowtarzalny apartament-duży tarasowy balkon-komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

423 000 zł60 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 60 m2 w zielonej i zacisznej okolicy parku Hassów na Ursusie Niedźwiadku. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym bloku z wielkiej płyty wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

272 000 zł50 m² 5 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym w dzielnicy Parkitka. Stan mieszkania - świeżo po remoncie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

95 000 zł38 m² 2 514,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie typu M3 o pow. 37,78 m2 położone na 4 piętrze niskiego bloku. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

225 000 zł29 m² 7 796,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 28,86mkw położone w miejscowości Kręczki w gminie Ożarów Mazowiecki na strzeżonym osiedlu villa campina 8 km od Bemowa, 3 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

274 000 zł28 m² 9 888,13 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul.Lubelska SKYRES. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł33 m² 10 671 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon + aneks kuchennym 20m2 Sypialnia 10,6 m2, łazienka 4,09 m2, hol 3 m2 Mieszkanie widne, słoneczne - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

37 000 zł36 m² 1 039,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: kawalerka do remontu, zlokalizowana w cichej okolicy w Gorcach. Kamienica po remoncie dachu, instalacji oraz klatki schodowej. Przed posesją znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie samym centrum Wrocławia. Idealne pod najem krótkoterminowy, z możliwością przerobienia na dwie kawalerki. Lokalizacja: apartament znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Żyrardów,mazowieckie

299 000 zł60 m² 5 025,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Numer oferty w biurze 4774 Do sprzedania przestronne, bardzo ładne, zadbane dwupokojowe mieszkanie typu M-3 z loggią o powierzchni 59,50 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł54 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Matemblewo to osiedle, które łączy sąsiedztwo natury z doskonałym położeniem blisko centrum Wrzeszcza. Lokalizacja Budynek mieści się w dzielnicy Matemblewo bezpośrednio sąsiadując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dambonia

Opole,opolskie

429 900 zł82 m² 5 242,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność! Tylko u nas! Oferta na Wyłączność! z wielka przyjemnością chcielibyśmy Państwu zaprezentować do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o pow. 80 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

355 000 zł41 m² 8 574,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie Mieszkanie o powierzchni 49,4 m2 usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kozanów

Wrocław,dolnośląskie

411 400 zł58 m² 7 093,10 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam słoneczne mieszkanie w budynku z 1987r na Kozanowie. Salon (18 mk) z dużym balkonem 2 sypialnie (10 i 11 mk) kuchnia łazienka wc przedpokoj Salon :duży, ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł68 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie we Wrzeszczu 4-pokojowe o powierzchni 68 m Mieszkanie do generalnego remontu. Możliwość wydzielenia 4 - 5 pokoi lub zrobienia lokalu usługowego. W pobliżu wiele punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł96 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł100 m² 992,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy położonej na Starym Zdroju. Mieszkanie z dużym potencjałem, ustawne, dwustronne. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Latawcowa

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł85 m² 6 811,76 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

do sprzedaży duże 85m2, 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Bajana we Wrocławiu na 5/9p. Mieszkanie składa sie z 4 pokoi o pow. 17m2(balkon 6m2),15m2,14m2,9m2, kuchni o pow. 14m2, 1 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

240 000 zł62 m² 3 871 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkania w nowo wybudowanym budynku położone na os. Błonie o pow. 62m2 usytuowane na parterze Składające się z: -salonu z aneksem kuchennym -osobnej sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Łabunie,lubelskie

100 000 zł56 m² 1 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne, jasne, zadbane mieszkanie. Dwa ustawne pokoje, kuchnia z zabudowa, łazienka z wc, szeroki korytarz oraz spiżarnia. Do zakypu doliczony garaż, piwnica, oraz działka ogrodowa. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł71 m² 9 845 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z garderobą I Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

5 290 000 zł133 m² 39 774 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferowany apartament to jeden z ostatnich lokali oferujących widok na nowe biznesowe centrum Warszawy. Lokal ma ekspozycję północno-zachodnią z rewelacyjnym widokiem na nowe warszawskie Citi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Częstochowa,śląskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku z cegły, położonym w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Broniewskiego. Stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiela

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Słoneczne Trzy Pokoje, oś. Tysiąclecia przy ul. Popiela. Zapraszamy na dzień pokazowy 14 marca, sobota, w godzinach 12:00 - 15:00! Zadzwoń i umów się na prezentację. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milczańska

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł47 m² 6 299,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 10. piętrze 11-piętrowego w dobrze skomunikowanej części Pomorzan. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i ma powierzchnię 47 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu kawalerkę zlokalizowaną w prestiżowym apartamentowcu w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

645 000 zł54 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Sprzedam nowoczesne i wyposażone mieszkanie. Mieszkanie 53,7m2 po kapitalnym remoncie znajdujące się na ulicy Lubomirskiego w kamienicy wpisanej do rejestru zabytków Krakowa ( jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

459 000 zł18 m² 25 801 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

220 500 zł31 m² 7 087,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

W ofercie prezentuję nowe mieszkanie położone w kamienicy na ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,54 m 2, ( pow. całkowitej 31,11 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierz

Kraków,małopolskie

769 000 zł32 m² 23 874,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Majowe

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł71 m² 5 594,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 4 pokojowe na os. Majowym położone na 2 piętrze niskiego bloku, o powierzchni 70,6 m2. Pokoje rozkładowe, z salonu wyjście na balkon od strony południowej, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

287 000 zł58 m² 4 965,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu rozkładowe czteropokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 62 m 2 w czteropiętrowym bloku (blok bez windy) znajdujące się na 2 piętrze. Bardzo dobra okolica: przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

730 000 zł133 m² 5 488,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio przestronne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu w Raszynie. Mieszkanie położone jest w cichej okolicy w pobliżu terenów rekreacyjnych (park, rezerwat przyrody).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gdańsk,pomorskie

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w sercu Gdańskiego Przymorza - 30 m2. Mieszkanie bardzo słoneczne w którego skład wchodzi pokój, osobna kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Kawalerka na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie na Nowym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

209 000 zł37 m² 5 710,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie składające się z 2 pokoi i widnej kuchni. Lokalizacja: mieszkania znajduje się na os. M, w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole i komunikacja miejska. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

343 742 zł40 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji I podatku pcc! Opiekun Oferty telefon 2 pok. mieszkanie w inwestycji przy Parku Klecińskim: mieszkanie się składa z: - przedpokoju - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł76 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Halo Nieruchomości. Oferta na wyłączność. Atuty: rozkładowe 3 pokoje, wykończone, garderoba zadbany ogród, murowany garaż + niespodzianka. Opis: mieszkanie 3 pokojowe ( 76 m. kw .) na PARTERZE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Struga

Wrocław,dolnośląskie

314 000 zł37 m² 8 488,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację wrocław / ok. Struga / do zamieszkania Polecam bardzo ładne mieszkanie usytuowane w kamienicy w ok. ul. Struga. Jego powierzchnia to 36,99 mkw, na którą.