dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Czeladź,śląskie

139 999 zł36 m² 3 882,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w kamienicy, o powierzchni 36,06 m . Lokal stanowi dobrą propozycję dla osoby szukającej niedużego mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł62 m² 11 284,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położony w centrum miasta - Ul. Cegielniana w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię 61,59 m2 i jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40 m , położonego na 10. piętrze w budynku Apartamenty Branickiego , na rogu ul. Branickiego i ul. Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 783 zł31 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

1 485 000 zł94 m² 15 797,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Podstawowe informacje: apartament o powierzchni 94 m2, położony na 6 piętrze w budynku wybudowanym w 2007 roku, z recepcją oraz ochroną. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

878 850 zł42 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Beskidów! Przedstawiamy jeden z 36 apartamentów , które znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka w centrum Legionowa obok Urzędu Skarbowego w nowym budownictwie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 roku zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Piaseczno,mazowieckie

520 000 zł45 m² 11 479 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Czy poszukujesz 2-pokojowego mieszkania, do własnej aranżacji, o funkcjonalnym rozkładzie i do tego z balkonem? Może chcesz w nim zamieszkać, a może planujesz je wynajmować?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł66 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania piękne 4 pokojowe, jednopoziomowe, dwustronne mieszkanie, z 2 balkonami, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym kameralnym bloku mieszkalnym bez windy, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Artylerzystów

Kielce,świętokrzyskie

955 048 zł77 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 77,02 m zlokalizowane na III piętrze nowego apartamentowca w dzielnicy baranówek/stadion Leśny, przy ul. Artylerzystów. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

(Niestety) sprzedam klimatyczne mieszkanie z małą antresolą w samym sercu Jeleniej Góry Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 4 piętrze niskiego bloku w spokojniej i dobrze skomunikowanej części Głogowa na Osiedlu Kopernika przy ulicy Orbitalnej. Wnętrze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 000 733 zł43 m² 23 272,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli oczekujesz od przestrzeni, w której mieszkasz luksusu, wygody i komfortu, to ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie. We wspólnej przestrzeni masz do dyspozycji salę kinową, pokój do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Apartament na Gocławiu po remoncie Przedstawiamy wyjątkową ofertę apartamentu usytuowanego w najbardziej prestiżowej części Gocławia, zaledwie kilka kroków od malowniczego Parku i w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

498 800 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Nowoczesne 2 pokoje na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Szczecinek,zachodniopomorskie

479 000 zł58 m² 8 220,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Myśliwskiej, położone na parterze to rozwiązanie szczególnie poszukiwane przez osoby starsze oraz osoby ceniące wygodę. To mieszkanie możesz nabyć nie mając wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł53 m² 22 623 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70 przy ul. Widok, jednej z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w dzielnicy Dąbie. W okolicy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

979 900 zł136 m² 7 205,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz być blisko Trójmiasta? Ten dom to strzał w dziesiątkę! Co dostajesz? 135,98 m powierzchni użytkowej +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

478 795 zł52 m² 9 259,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji dla biura! Prezentujemy nowoczesne mieszkania o zróżnicowanych metrażach od kameralnych kawalerek po przestronne, rodzinne apartamenty 5-pokojowe. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

436 393 zł32 m² 13 805,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł80 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchn i 79,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

477 000 zł36 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg najpopularniejszy polski kurort nad Bałtykiem. To tutaj możesz połączyć przyjemność wypoczynku z pewną i dochodową inwestycją. O apartamencie Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2 pokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - budynek otoczony licznymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

725 000 zł64 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 64,5 m2, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł79 m² 8 814,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla fanów wysokich sufitów, klasycznych parkietów, dużych przestrzeni. Dla tych, którym zależy na lokalizacji z doskonałą komunikacją. Którzy chcą mieć wszystko "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

720 000 zł53 m² 13 610,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Premium estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 ,90 m zlokalizowane w spokojnej części Krakowa - ul. Wysłouchów. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Elbląska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł26 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 26,5 m | 2 piętro | po remoncie | prywatne miejsce parkingowe w cenie | ul. Elbląska Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł34 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 33,5 m z aneksem sypialnianym, zlokalizowaną na Warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla singla, młodej pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

433 000 zł30 m² 14 579,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przytulne mieszkanie na warszawskiej, zielonej Białołęce przy ul. Książkowej. Mieszkanie położone na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu z kontrolą przy wjeździe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz wykończonego, 2-pokojowego mieszkania W zielonej okolicy? bardzo dobrze trafiłeś! To przytulne i funkcjonalne wnętrze o powierzchni 49,33 m w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

669 000 zł57 m² 11 686 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 57,25m zlokalizowane parterze z ogródkiem 130m2 w budynku 58. - w cenie 669 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

577 192 zł58 m² 9 913,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cicha

Tychy,śląskie

750 000 zł93 m² 8 090,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

ok. 120 m2 przestrzeni ( 92 m2 + antresolą 28m2) Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie usytuowane na 4 pietrze na osiedlu C z antresolą i tarasem. - 3 niezależne pokoje - salon z kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

530 000 zł73 m² 7 290,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż bardzo ładnie urządzone i funkcjonalne mieszkanie w Giżycku - turystycznej miejscowości na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Bezpieczna i spokojna okolica, w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lux | nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 41 M | balkon | nowy budynek 2025 | wrocław leśnica Oferta na wyłączność | Klucze w biurze! mieszkanie nigdy niezamieszkałe | gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Zabrze,śląskie

209 000 zł49 m² 4 247,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje - 49,2 m2 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atuty Nieruchomości: 35 m | 2 pokoje + balkon - funkcjonalny i wygodny układ Partycypacja tbs - niższy koszt wejścia niż zakup mieszkania na własność Komórka lokatorska na półpiętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

150 000 zł49 m² 3 086,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzierżoniów ul. I. Krasickiego Dwa pokoje, kuchnia, łazienka. 2 piętro, ponad 48 m2 Cena 155 000,00 do negocjacji Do sprzedania mieszkanie znajdujące się tuż przy Rynku w Dzierżoniowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Kraków,małopolskie

443 000 zł29 m² 15 424,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1-pokojowe ( Z możliwością wydzielenia 2 pokoju ) Z balkonem! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mierzeja Wiślana, dzielnica Płaszów. Okolica posiada.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij