dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

237 000 zł25 m² 9 480 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna notarialna gratis! Przedstawiam państwu 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bieńczycach. Lokal znajduje się na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Koszalin,zachodniopomorskie

297 000 zł55 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 54,90 m 2 usytuowane przy ulicy Emilii Plater - Osiedle Na Skarpie. Nieruchomość przygotowana i wyposażona na wynajem dla studentów. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych

Kielce,świętokrzyskie

383 000 zł48 m² 7 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania nowe wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni 48 m2 w jednej z inwestycji w dolinie silnicy. Mieszkanie usytuowane wg państwa preferencji na: parterze, I, II, III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

276 500 zł35 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie do Państwa dyspozycji nowe mieszkania 35 m2 - 2 pokojowe usytuowane na I i II piętrze. Kameralne nieduże bloki wzniesione na wzgórzu, z panoramicznym widokiem na Górę telegraf,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł51 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane, dodatkowo pełne wyposażenie potrzebne do wynajmu - naczynia, pościele, garnki, ręczniki. Wszystko nowe nie używane. Cicha okikica, piękny widok, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Łódź,łódzkie

215 000 zł42 m² 5 173,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

W pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie do własnej aranżacji.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł72 m² 6 696,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam komfortowy apartament w cichej okolicy o powierzchni 71,5 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogródek, dwa pokoje - 9 i 10 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

258 000 zł39 m² 6 560 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja w sercu miasta! ul. Paderewskiego, 2 pokoje 0 % podatku pcc, 0% prowizji dla biura! Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Łódź,łódzkie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na ul. Karpackiej nadaje się świetnie dla rodziny lub pod wynajem. Bardzo atrakcyjna okolica - dobry dojazd do centrum oraz uczelni (lista najbliższych poniżej) Mieszkanie jest ładne, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bulwarowa

Kraków,małopolskie

440 000 zł64 m² 6 829 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

+ ładnie wykończone mieszkanie + zielona okolica - przy zalewie nowohuckim + budynek Z 2015 roku. Wyskoki standard. Jakość I design. + taras 10M2 + dobry dojazd do centrum + blisko do: kino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze w bloku z cegły, o powierzchni 64m2 na osiedlu Koniuchy. Mieszkanie składa się z: * 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siewierska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecamy jasne,ciche 3 pokojowe na Starej Ochocie W kamiennicy z 1936 roku Wszystkie instalacje w budynku zostały wymienione, w tym roku zostanie przeprowadzony remont klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł50 m² 4 343,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, sprzedaż, kopernik, 1 Pietro z balkonem,49,50m2, 215 000zł rezerwacja Zamieszkaj na pięknym osiedlu Kopernik w Głogowie Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł35 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 35 m2 na Popowicach okolice Magnolii. Salon 14 m2 z którego wchodzimy do osobnej zamykanej kuchni 5m2. Pokój 9,5 m2 z balkonem/loggią. Łazienka z wanną i pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

245 055 zł29 m² 8 508,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowe I prestiżowe apartamenty inwestycyjne w ścisłym centrum Szczecina już w sprzedaży! Piękna kamienica po generalnym remoncie. Bardzo wysoki standard wykończenia klatek, apartamenty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość dochodowa w centrum Gdyni. Lokal usytuowany na ostatnim piętrze kamienicy o powierzchni 100m. Lokal jest w stanie do remontu, do zaaranżowania według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł85 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Strażackiej Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Bloku wybudowanego w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

65 000 zł59 m² 1 102 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na obrzeżach Jedliny Zdroju w Kamieńsku, w bardzo spokojnym, zielonym miejscu. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd zarówno do Wałbrzycha jak i do centrum Jedliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 000 zł35 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Osiedlu Błonie o powierzchni 35m2. Lokalizacja - Osiedle Błonie cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

417 656 zł28 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Niepowtarzalne, wyjątkowe mieszkania w przepięknej, zmodernizowanej kamienicy z windą, zaledwie 300 metrów od Rynku! Jedyna taka inwestycja we Wrocławiu. Gorąco polecam na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

429 804 zł32 m² 13 423 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł19 m² 13 105 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

779 000 zł62 m² 12 524,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość dochodowa w centrum Gdyni. Lokal mieszkalny o powierzchni 62m. z przeznaczeniem inwestycyjnym lub do prywatnego zamieszkania. Pełne wyposażenie, doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł36 m² 8 056 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ulica Inflancka Psie Pole. Spokój i cisza z dala od wielkomiejskiego zgiełku a jednocześnie z pełną infrastrukturą miejską 2 pokojowe kompletnie urządzone i wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł35 m² 7 286 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami z tarasem Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł50 m² 6 367,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu nowa inwestycję na mapie Rzeszowa, w prężnie rozwijającej się części miasta. Mieszkania o zróżnicowanym metrażu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł31 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie naszego biura przestronna kawalerka, usytuowana na czwartym piętrze wieżowca zlokalizowanego w Szczecinie na osiedlu Słonecznym. Blok ocieplony z odświeżoną elewacją, posiada dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

499 666 zł36 m² 14 000,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: oferowana nieruchomość znajduje się przy pobliżu krakowskich Plant. Do Rynku Głównego dojdziemy w zaledwie 10 minut, w pobliżu liczne punkty gastronomiczne, usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

244 000 zł50 m² 4 832,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w bloku z cegły. 5 piętro z windą blisko manufakturygłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł92 m² 8 565,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Radości, 400 m od pkp. Budynek został wybudowany w 1980 roku, a w 2019 roku został gruntownie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

250 000 zł21 m² 11 655 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament w stylowym , secesyjnym budynku z 1890 roku. W 2018 roku został zamieniony w eleganckie i klimatyczne miejsce, zachowując historyczną, unikatową fasadę przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł98 m² 10 194 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

185 000 zł65 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na parterze kamienicy położonej na południu Oławy. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój o łącznej powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł66 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 66m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Opole,opolskie

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w ścisłym centrum Opola. Nieruchomość o pow. 140 m2 ,położone na 3 piętrze w stylowej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Kołłątaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cypryjska

Warszawa,mazowieckie

1 760 000 zł200 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Apartament 200 m2 z czterema sypialniami położony na czwartym piętrze, w sześciopiętrowym, kameralnym apartamentowcu na warszawskich Stegnach. Bardzo przestronne wnętrza: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł82 m² 6 498,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, bardzo blisko centrum, dobry wyjazd z miasta. Otoczenie to kameralne osiedle kilku budynków. Lokal o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

342 000 zł47 m² 7 276,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47m2 na ul. Białoruskiej. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku czteropiętrowego bez windy. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skarbimierz

Skarbimierz,opolskie

259 000 zł63 m² 4 122 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na skarbimierzu-osiedle - apartamenty maków Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania 3/4 pokojowego mieszącego się w Skarbimierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

533 000 zł62 m² 8 596,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62 m z osobna kuchnia i piwnicą. 2 piętro w 10-piętrowym bloku z windą Gdańsk, ul. Gospody Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w Mentor Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 47m2 usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy położonej w najlepszej lokalizacji Starego.