dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł35 m² 10 218,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, w pełni wyposażone w meble i sprzęt agd dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2, na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku, nowocześnie wykończone, dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

459 000 zł64 m² 7 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz "czterech ścian" dla siebie i swoich dzieci? Interesuje Cię bliskie sąsiedztwo przedszkoli, liceów, sklepów, lokali handlowo-usługowych? To wszystko znajdziesz nie opuszczając osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł64 m² 6 750,39 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację oferta wstrzymana wolne od zaraz / piękne mieszkanie / idealne dla rodziny Na sprzedaż piękne mieszkanie na Nowym Dworze. Mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syreny

Warszawa,mazowieckie

814 504 zł38 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowocześnie wykończony i urządzony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 38,42 m2 z balkonem 6 m2, położony na Woli przy ul. Syreny w nowym budynku. Rozkład stanowi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

539 001 zł64 m² 8 398,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Doskonała inwestycja pod wynajem- 4 pokoje. 4-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 64,19m2, zlokalizowane na Krzykach, okolice ul. Kamiennej. Nieruchomość położona na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stargardzka

Dobrzany,zachodniopomorskie

200 000 zł76 m² 2 649,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 75,50 m2 położone w samym sercu Dobrzan przy ul. Stargardzkiej. Lokal położony w wyremontowanej kamienicy na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł95 m² 10 526 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł68 m² 7 191 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Pół domu na Karłowicach! rozkład, działka, garaż! Gorąco polecam na sprzedaż W pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w domu dwurodzinnym na Karłowicach. Na całkowitą pow. 68 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stegny

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł42 m² 8 918 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe składające się z : - salonu z wyjściem na duży balkon, - sypialni, - oddzielnej kuchni z oknem, - wc i łazienki, - dużego holu z miejscem na wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

824 000 zł94 m² 8 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku z windą. Mieszkanie jest bardzo jasne i trójstronne. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

255 000 zł48 m² 5 279,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nowa cena! Prezentujemy atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w IV piętrowym budynku przy ulicy swobodnej na osiedlu Wysoki Stoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńska

Wrocław,dolnośląskie

412 735 zł61 m² 6 776 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Promocja! gotowe do odbioru 3 pokoje na zielonych krzykach! Opiekun oferty: magdalena Borońska telefon Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

179 999 zł49 m² 3 673,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania dla swojej rodziny w spokojnej dzielnicy? Oferuję na sprzedaż nieruchomość po generalnym remoncie w zielonej dzielnicy Śródmieścia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

242 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M-3 na Szwederowie z pięknym widokiem na stare miasto! Lokal znajduje się na pierwszym piętrze bloku 7-piętrowego. Okolica bardzo zazieleniona, szybki dostęp do sklepów, przedszkoli, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Gdynia,pomorskie

250 000 zł35 m² 7 082,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią o pow. 35,3 m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferuję do sprzedaży jasne i przestronne 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 49,00 m2, znajdujące się na 11 piętrze. Pokój pow. 25 m2 (od zachodu), drugi pokój o pow. 9 m2 (od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Listopadowego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł41 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam świetnie zaprojektowane, bardzo nowoczesne mieszkanie w cichej części Osiedla Zawisza (pogranicze Śródmieścia i Osiedla Leśnego), gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

330 000 zł64 m² 5 148,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 4 pokojowe, sprzedaż. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, odra Nieruchomości Oława, ul. Iwaszkiewicza 135a rezerwacja centrum miasta. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł17 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecamy 1 pokojowe po remoncie kapitalnym, do wprowadzenia bez nakładów Kamienica po rewitalizacji w doskonałym stanie Ciche 100 metrów od stacji metra Ratusz Arsenał Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł49 m² 10 887 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację mieszkania: tel. 0% prowizji Termin budowy: zakończona, pozwoleniem na użytkowanie. Budynek: ciekawa architektura częściowo zabytkowego budynku. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

238 000 zł36 m² 6 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego 2 piętrze niskiego bloku na Podgórzu. Na 36 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe 4 pok. 107m2 Park Wilsona + Parking wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Poznania. Gratis ubezpieczenie mieszkania na rok! Cena 599 000 zł! Marzy Ci się przestrzeń , ale nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł52 m² 6 303,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jakubskie przedmieście, 52.35m2, 3 POKOJE, II Piętro, Balkon Szukasz mieszkania w rozwojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Łeba,pomorskie

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowy wykonany apartament. Komfortowe warunki do zamieszkania. Całkowicie wyposażony. Umeblowany do zamieszkania. Piękna lokalizacja przy deptaku. Na zewnątrz plac zabaw dla dzieci. W środku winda .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złocień

Kraków,małopolskie

354 674 zł63 m² 5 649,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 62,78m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na nowi powstałym osiedlu o niskiej zabudowie. W sklad mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyremontowane, nowoczesne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach o powierzchni 57 m2, usytuowane na parterze. Mieszkanie po remoncie. 3 oddzielne pokoje + duża kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Cena netto + 23% Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

736 000 zł86 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

300 563 zł57 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompleks budynków powstanie w bliskim sąsiedztwie Park im. W. Szafera, który jest doskonałym miejscem rozrywki i wypoczynku dla całych rodzin. W pobliżu znajdują się ścieżki dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł36 m² 14 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na zielonym Powiślu przy ul Kruczkowskiego. Mieszkanie znajduję się na 1 pietrze w budynku 7 piętrowym z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

476 000 zł39 m² 12 205,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie, umeblowane i wyposażone, w doskonałym punkcie Ochota, blisko uczelnie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, - salonu, - kuchni oddzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł41 m² 10 073,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,70m2, przy ulicy Kochanowskiego w Warszawie. Polecamy jako: - inwestycja kapitału, najem długoterminowy i krótkoterminowy. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Reda,pomorskie

319 089 zł69 m² 4 644 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie zlokalizowane w willowej dzielnicy Redy. Ostanie do odbioru w kwietniu 2020 roku! Inwestycja: osiedle to zespół 23 budynków o estetycznej formie dopełnionej szkłem, przez co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

489 000 zł64 m² 7 640,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu 3 pokojowego zlokalizowanego na parterze apartamentowca na jednym z najładniejszych i prestiżowych osiedli w Toruniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

254 787 zł54 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! 3 oraz 4 blok W sprzedaży! Ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 54,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

203 760 zł25 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bez zbędnych kosztów! Dogodna lokalizacja przy Rondzie Starołęka. Szybki dojazd tramwajem do centrum miasta i na uczelnie. Nowoczesne rozwiązania dla mieszkańców: system Home Management.