dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

243 800 zł40 m² 6 051,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko politechniki!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

70 000 zł70 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej części Boguszowa. Położony na wysokim parterze lokal składa się z dwóch pokoi, widnej dużej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

379 055 zł41 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin realizacji: i kwartał 2020 roku. Inwestycja jest realizowana na osiedlu Nowy Dwór, przy ulicy Rogowskiej. Blisko jest park Tysiąclecia, las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

487 500 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro przy tej ofercie nie pobiera prowizji od kupującego Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowopowstałej inwestcji firmy dantex na warszawskim Mokotowie. Projekt mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

199 000 zł42 m² 4 744,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta 0% prowizji od Kupujących. Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w 2 piętrowym budynku przy ul. Równej w Kielcach. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł97 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie położone w bloku z cegły składające się z czterech pokoi, otwartej kuchni na salon, duża wygodna łazienka wyposażona w wannę i kabinę prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piasta II

Białystok,podlaskie

249 000 zł32 m² 7 661,54 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedstawiam Państwu dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5 mkw w świetnej lokalizacji na osiedlu Piasta II. Lokal mieści się na szóstym piętrze w jedenastopiętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

543 664 zł62 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze III-piętrowego apartamentowca z 2017 roku w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł58 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone na warszawskim Ursynowie.Mieszkanie usytuowane na trzecim ostatnim piętrze w niskim bloku z 1981r. W skład mieszkania wchodzi:salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Michałkowice

Siemianowice Śląskie,śląskie

450 000 zł89 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, dostępne z całym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Wyjątkowo gustownie urządzone 89m2 w skład którego wchodzą: - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł42 m² 11 643 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi Nowoczesne osiedle zlokalizowane blisko centrum! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Radzymin,mazowieckie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie wykończone gotowe do użytkowania! Wołomiński, radzymin, ul. Reymonta Budynek z roku 2010 3 pokoje + miejsce postojowe + komórka lokatorska Teren ogrodzony, miejsce postojowe naziemne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

220 000 zł58 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Dąbrowa górnicza - gołonóg! 3 pokoje! balkon! wstrzymane. Do sprzedania, jest zadbane i funkcjonalne mieszkanie, o pow. 58 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

149 000 zł52 m² 2 865,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 52m2 w dobrej lokalizacji Kamiennej Góry. Nieruchomość usytuowana na parterze 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Michałkowice

Siemianowice Śląskie,śląskie

191 000 zł60 m² 3 183,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje, siemianowice michałkowice Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60 m2; lokalizacja: siemianowice Śląskie, michałkowice Piętro pierwsze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

277 000 zł38 m² 7 232,37 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

********rezerwacja******** Oferuję do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo - własnościowe , 2 pokojowe 38, 3 m2 w wysokim bloku na 11 piętrze w świetnej lokalizacji ,w otoczeniu zieleni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

461 700 zł75 m² 6 156 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Warzymice 3- pokojowe z ogródkiem na sprzedaż! Przekazanie kluczy w II kwartale 2020 roku! Otoczenie: nowe osiedla o niskiej zabudowie, bliskość sklepów: netto, Lidl, biedronka, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 407 005 zł166 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego nie płacisz prowizji oraz podatku pcc!kameralna inwestycja składająca się z 8 mieszkań z widokiem na rzekę Warte położona na Starołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

422 000 zł51 m² 8 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam- wójciklicencja 16128 Lokal mieszkalny składa się z 3 osobnych pokoi I oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł65 m² 5 378 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

*** kupuj bezpiecznie ** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Osiedlu Wichrowe Wzgórze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

267 000 zł62 m² 4 306,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie z garażem na dwa samochody i ogrodem na Białym Kamieniu. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni , przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł77 m² 3 701,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe przestronne mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze. Super lokalizacja w centrum miasta, miejska komunikacja tuż przed budynkiem. Umeblowane ,w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: kawalerka o pow. 36,10 mkw z samodzielną, jasną kuchnią , dobry rozkład, idealne mieszkanie: słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł71 m² 5 626,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam komfortowe mieszkanie blisko terenów zielonych nad Wartą. Powierzchnia 71 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym i balkonem, dwie sypialnie, w tym jedna z garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie w Bielsku-Białej na osiedlu Kopernika. Mieszkanie trzypokojowe składa się z salonu z aneksem kuchennym, mniejszego pokoju i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

565 883 zł86 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego, rozkładowego mieszkania z ogródkiem? Mam do zaoferowania gotowe w pełni ustawne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85.87m2 z dwoma ogródkami w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

345 000 zł29 m² 11 970,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do sprzedania kawalerkę z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w sąsiedztwie Ronda A. Matecznego w Krakowie. Jest to nowa inwestycja dewelopera buma o nazwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

220 000 zł87 m² 2 518,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 87,36 m2 wraz z ogródkiem w Ząbkowicach Śląskich. Lokal znajduje się na II piętrze i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gizów

Warszawa,mazowieckie

604 500 zł54 m² 11 174 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam Państwa na Wolę - Odolany. Okolica cicha, spokojna i zielona, pośród trzech parków. Jest to nowa oferta zakupu przytulnego, dwupokojowego mieszkania o pow 54m2, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

552 702 zł80 m² 6 940,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania? Mam do zaoferowania gotowe w pełni ustawne dwupoziomowe (bez skosów) 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79.64m2 na pierwszym piętrze z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: polecam Państwu mieszkanie w Centrum Wrocławia, niedaleko Dworca pkp. 3 osobne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Łomża,podlaskie

348 000 zł60 m² 5,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 60m2 na ul .Staffa 12, 1p blok 1980 r w bardzo dobrym miejscu ,duży parking dla mieszkańców .Mieszkanie zostanie zwolnione 07/2020 .Mieszkanie z pełnym wyposażenie mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: rozkład / centrum / winda Mieszkanie o powierzchni 62,8 m.kw. znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł19 m² 12 105 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i również doskonały na małe biuro. Prestiżowy przeszklony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł55 m² 8 818 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2,zlokalizowane w dzielnicy Warszawa Ursus przy ulicy Warszawskiej. Bardzo dobra lokalizacja,dużo zieleni,park Hassów,w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

168 000 zł28 m² 6 021,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga jedyna W mieście kawalerka! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki przy ulicy sandomierskiej Oferujemy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

361 800 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 50m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

342 870 zł42 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowy, wyjątkowy apartament z rynku pierwotnego w budynku z planowanym oddaniem na maj/czerwiec 20201. Doskonale zlokalizowany, dwupokojowy apartament z balkonem oraz tarasem położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

364 167 zł50 m² 7 249,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowy, wyjątkowy apartament z rynku pierwotnego w budynku z planowanym oddaniem na maj/czerwiec 20201. Doskonale zlokalizowany, trzypokojowy apartament z tarasem położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Siemiatycze,podlaskie

170 000 zł52 m² 3 259,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie w Siemiatyczach położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z cegły. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, łazienki oraz kuchni.