dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2. Mieszkanie mieści się na 15 piętrze 17-piętrowego bloku. Lokal składa się z: -salonu -sypialni -oddzielnej kuchni -łazienki 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł41 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,81m2 Mieszkanie mieści się na parterze 8-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu -sypialni -oddzielnej widnej kuchni -łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Gliwicach przy ul.Słowackiego. Położone na wysokim parterze, składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Chełmno,kujawsko-pomorskie

175 000 zł74 m² 2 364,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chełmno mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Sprzedam mieszkanie w Chełmnie 74mkw,parter,dom wielorodzinny, mieszkanie posiada kw,atrakcyjne położenie,cicha okolica,nie daleko do centrum. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł62 m² 11 048,40 zł/m²

 

Piętro:8/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjny apartament 62m2 +8m2 balkonu blisko metra nowoczesna bryła Nowoczesne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie 62m2 położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

82 000 zł64 m² 1 276,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 59m2 w Śródmieściu. Nieruchomość składa się z 2 pokoi , kuchni , przedpokoju oraz łazanki z wc o łącznej pow. 59m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

399 688 zł35 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecam państwu wykończone pod klucz nowoczesne mikro apartamenty. Zaprojektowane specjalnie pod inwestycję. Bez podatku pcc I bez prowizji Opiekun Oferty Maria Sambora telefon Mikro apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

275 000 zł27 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży jest bardzo ładna, słoneczna i cicha kawalerka, zlokalizowana w samym centrum Wrocławia przy ulicy Świdnickiej, okna od strony podwórka. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

288 000 zł94 m² 3 080,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 3 pokoi o powierzchni 93,5m2 zlokalizowanych na I piętrze w okolicy Centrum. Lokal składa się z: salonu z wyjściem na balkon, kuchni, dwóch sypialni, łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

67 000 zł42 m² 1 589,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Jedlinie Zdrój o pow. 42m2. W mieszkaniu znajdują się okna plastikowe, centralne ogrzewanie na paliwo stałe,nowa instalacja ogrzewania c.o. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

197 000 zł71 m² 2 793,93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie typu M6 o pow. 7051m2, w układzie 3/1 w bloku z przeprowadzoną termomodernizacją elewacji, wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł76 m² 2 339,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkania o powierzchni 76,5m2 w centrum Wałbrzycha. Lokal posiada przestronny salon z wyjściem na balkon, pokój, dużą łazienkę, wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

219 000 zł28 m² 7 963,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Okazja!.Sprzedam apartament w Kołobrzegu w hotelu Awangardia .Pow.27,5 m/2. 1 pokój z przedpokojem z aneksem kuchennym + łazienka z wc+ balkon.Wyposażenie i meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Admiralska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł68 m² 6 308,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Posiadamy klucze do lokalu. Zapraszamy na prezentację. Mieszkanie: na sprzedaż jasny, wysoki, optymistyczny lokal o powierzchni niespełna 68m2 na poddaszu (zaadaptowanym w 2019 roku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gandhi

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,75m2 Mieszkanie mieści się na 6 piętrze 6-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu z garderobą o powierzchni 21,73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

73 000 zł25 m² 2 895,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż Kawalerkę o powierzchni 25,21 m2 w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubomin

Lubomin,dolnośląskie

94 900 zł42 m² 2 232,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne, słoneczne oraz ciepłe mieszanie po generalnym remoncie w Lubominie w niedalekiej odległości od Szczawna-Zdroju oraz Wałbrzycha. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Bełchatów,łódzkie

220 000 zł72 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Na sprzedaż jest wygodne mieszkanie czteropokojowe, o powierzchni 72 m2 po podłodze (pow. użytk. 64 m2), zlokalizowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku na ulicy Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Cena netto + 23% Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

780 000 zł74 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 4 pokojowe 74 metry Salon z aneksem kuchennym 25 m kw Sypialnia 1 - 8m kw Sypialnia 2 -10 m kw Sypialnia 3 -12 m kw Łazienka 4,3 m kw wc 1,5 m kw Przedpokój ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

647 000 zł69 m² 9 376,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2 Mieszkanie mieści się na 10 piętrze 10-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu połączonego z aneksem kuchennym -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sikornik

Gliwice,śląskie

186 225 zł29 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku,z balkonem w najczystszej części Gliwic na Osiedlu Nowy Sikornik. Bardzo funkcjonalny układ, wysokiej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

55 000 zł40 m² 1 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni 40m2, znajdujące się w malowniczej,uzdrowiskowej miejscowości Jedlina Zdrój. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzeszcz

Gdańsk,pomorskie

418 000 zł52 m² 7 981,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu pięknie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy! Położone jest w bardzo dobrej lokalizacji - ulica na uboczu, oddalona od hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Sprzedam w pełni wykończone i urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie (gotowe do zamieszkania). Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie w centrum miasta. Viniarnia Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 35,6m2 w skład którego wchodzą: - sypialnia - kuchnia częściowo otworzona na salon - przedpokój - łazienka z wc Mieszkanie własnej adaptacji, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

470 000 zł51 m² 9 216 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 na 2 piętrze w wieżowcu / 2 windy /. Lokal po generalnym remoncie, wymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne. Pokoje samodzielne , kuchnia przechodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł60 m² 10 968,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Miasteczku Wilanów przy ulicy Branickiego. Powierzchnia 60,08 m2. Salon (23,6 m2) z wyjściem na balkon (5,4 m2), kuchnia (9,5 m2), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł32 m² 15 781,20 zł/m²

 

Piętro:14/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2. Mieszkanie mieści się na 9 piętrze 14-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 504,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo przytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu w doskonałej lokalizacji na zielonym Żoliborzu. Położenie: - w pobliżu liczne tereny zielone i rekreacyjne (m.in. park Kaskada, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

294 817 zł23 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż w Krakowie o powierzchni 22.68m2, w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Piaskowej. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

491 402 zł33 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż w Krakowie o powierzchni 32.98m2, w nowoczesnej inwestycji "Steam Park" przy ulicy Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blacharska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł54 m² 10 907,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo widne i rozkładowe mieszkania w doskonałej lokalizacji warszawskiego Mokotowa Położenie: - bardzo dobra lokalizacja (w pobliżu Uniwersytet Warszawski Wydział Zarządzania - ok. 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Dwupokojowe mieszkanie blisko komunikacji miejskiej na Kozanowie. Układ pokój I pokój II kuchnia z oknem przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

2 323 774 zł197 m² 11 807 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Prezentacja nieruchomości online! luksusowy, 3 poziomowy apartament W zabudowie bliźniaczej - inwestycja na borku! idealne mieszkanie dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł35 m² 9 603 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gorąco Polecam! Nowe mieszkanie stylowo wykończone. Opiekun Oferty telefon Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z windą cichobieżną. Budynek oddany w 2019r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł34 m² 8 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz wymarzonego mieszkania na start - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne 2 pok. mieszkanie w apartamentowcu na koniuchach Mieszkania słoneczne, 34m2 na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Adres: ul. Grzybowska 30 (grunty uregulowane, spółdzielnia w dobrej kondycji finansowej) Cena: 465.000 zł Polecam jako: - Inwestycja kapitału, w tej okolicy mieszkania świetnie się wynajmują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2. Mieszkanie mieści się na 9 piętrze 12-piętowego budynku. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 17m2 -pokoju 1. 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Kielce,świętokrzyskie

312 000 zł62 m² 5 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy! Sprzedaż lub zamiana Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze 2 balkony / blok z cegły / garaż murowany - za dodatkową opłatą Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Położenie: - zielona i klimatyczna okolica warszawskiego Powiśla - bliskość licznych połączeń komunikacyjnych - w pobliżu.